Antalya

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@tour.de.frans

Ökkeş Mutlu arkadaşım

Hoş geldin aramıza. Tam olarak nerdesin. Ben mesela Antalya merkez. Bahçelievler deyim.
Avatarında şehir gözükmüyor. Antalya daysan mutlaka bizim aramıza bekleriz seni, Kapımız her arkadaşımıza açık.
Görüşmek üzere.

Scudo

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@mcaliskan23

merhaba mçalışkan

Tanışma Kısmının bölümlere ayrılması fikrini burdaki yaşanan bir olaydan sonra ben talep ettim ve birçok kişi destekledi...
Ve alınan karara göre de yöneticiler tarafından forum bölge bölge ayrıldı

Halil arkadaşımın bu bölümde öyle bir mesaj yazmadan önceki gerginliği ve sebebini bilmiyorsunuz...
Olay Antalyada olmayıp da Antalya bölümüne ben yeni katıldım diye tanışmak isteyen arkadaşlara başka bölgelerde olup da sırf puan teşekkür uğruna hoşgeldiniz diyen kişiler yüzünden tüm diğer bölümdeki hoşgeldiniz yazanların mesajının silinmesidir...

Saygılar

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ercan iyi açıklamış :). Minik bir karışıklık olmuştu, müdahale ettik. Konuyu Antalya'lı arkadaşlara ayırdık.
Herkese anlayışı ve saygısı için teşekkürler tekrar.

Tepki
36
@Ender Alıcıoğlu

ENDER ABİ

Antalya'nın ilk profosyonel-yarıprofosyonel, amatör bisiklet mağazasını sen açmalısın. Açmalısın ki adres belli olsun, bizlerde sayende bilgi ve destek alalım. Saygılar

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Muharrem karadağ

Muharrem' ciğim merhaba

Dediklerinde haklısın . Benimde böyle bir düşüncem var. Parasal problemleri çözdüğüm gün , böyle birşey bende düşünüyorum. Kısmet diyelim.

Görüşmek üzere hoşçakal.

Natural_animal

Daimi Üye
Tepki
188
@Ender Alıcıoğlu

Eğer acarsanız dükkanı süper olur. En azıdan Alanya dan da sizden alışveriş yapacak birilerini bulur yönlendirebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@Ender Alıcıoğlu

İnşallah bu düşüncen gerçekleşir Ender Abicim de Antalya potansiyelini kalitenin ne olduğunu yavaş yavaş bile olsa öğretip servis ve garanti kapsamı ile kendini gösteren bir mekan büyüyen Antalya da çok güzel iş yapacaktır...

bunlar benim düşüncelerim ve olmayacak birşey de değil...

ve bu işi senin yapman bizleri çok sevindirecektir ;)

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
ee artık antalayaya havalar bozulmadan bir uğrarsınız.

kıvanç bey.kaskı denemek istiyorsanız doğu garajındaki metin ticarete gidip herhengibirisini kafanıza takıp denemeniz iyi olucaktır.

içindeki numaraya bakarak hangi kaskın size göre olduğunu daha iyi anlıyacaksınız.

tabii oradan almanıza gerek yok.sadece denemek için:D ayarlıların da ayarsızlarında ölçüleri + diğer markaların ölçüleride standart olur.

içinizde teredüt olmasın.sadece içindeki numarayı unutmayın.kolay gelsin

hoş geldin sinan.

aramızda yeni bir bisikletçi daha katıldı ne kadar güzel.

evet arkadaşlar nerdesiniz? tüm ANTALYA bu kadar mı? olmaz.yolda dolmuşta otobüste giderken gördüklerim.

bisikletle dolaştığımda ters yönde kalıpta ya da acelem olduğunda merhaba diyemediğim arkadaşlar var.

Hadi sizi de bekliyoruz.Katılın ki bu güzel gezi atmosferinden daha çok zevk alın.

sizde hoşgeldiniz.Hepinize teşekkür ederim.sağolun. oo koyu beşektaşlıyız.

Doğu garajında metin ticarette biraz malzame var.Kırcamide Bianbhi shop ta da kışlık tayt dün vardı.

Ama bianvhinin.Diğer 3 - 5 malzemeyi bulabilirsin.Lara yolundada sadece yazlık tayt mevcut.Kolay gelsin

evet ender abi.ben de katırım en başta abi. senin arkandayım .kalımcı kitlesi oluşsun gelmeyene istediğini de.

tabii hafta sonu olması kaydıyla..sınav zamlarını ayarlıycaz tabiiki. bu ufak pürüzleri hallettik mi olur.Diğer katılmak isteyen arkadaşların cevaplarını bekliyoruz.

Kafanızdan kask ayağınızdan pedal eksik olmasın.Herkese seri pedallar dilerim

Evet bu pazar gebiz uçarsuya performans turu düzenlenecektir.Selekler çarşısının önünde toplanmamız dileklerimle.ayrıntılı bilgi gezi tur ve organizasyonlarda.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
  • Beğen
Tepkiler: mstfa_gny

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Havaların yağmur ve soğuğa dönmeye başladığı bu günlerde, artık bisiklet ile gezmelerimiz , iyice azaldı. Kış girince bence hiç binemeyeceğiz.
Ben kendi adıma bir MTB bisiklet alana ve havalar düzelene kadar , Antalya içi ve dışı gezi ve turlara katılamayacağım.

Çünkü , hem yağmur ve soğukta , giyebileceğim giysilerim yok. hemde Yanlız başıma binebileceğim, bir MTB bisikletim yok. Benim bir ince teker yarış ve eşimle bindiğim tandem bisikletim var. ne yapalım, bir MTB alana kadar bisiklet binme işine ara vereceğim.
İnşallah daha önce verdiğim ara gibi yıllarca sürmez.

Hepinize neşeli, mutlu, açık havalı, sıcak günler dilerim.
Baya bir uzun süre için hoşçakalın.

NovembrE

Üye
Tepki
31
Merhaba bende Emre
Konyaltında oturuyorum. Suan elimde bisikletim yok ancak bahara tekrar almayı düsünüyorum. Ender abi ve Ercan la tanıstık ama forumdaki herkeze merhaba demek istiyorum.

Saglıklı ve eglenceli pedallamalar dilegiyle.

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.338
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba,

İstanbul'dan eski lisanslı bisikletçilerdenim. Şimdi Antalya'da Altınkum'da oturuyorum, 41 yaşındayım. Saklıkent'teki tübitak ulusal gözlemei'nde çalışıyorum. Düzenli çalışma saatleri ve günleri olamadığı için gruba üye olduktan sonra faaliyetlere düzenli katılamadım. Ama her fırsatta etkinliklere katılacağım. Zaten bisiklet bende 25 senelik bir tutku, onsuz olmaz :)
Genellikle Altınkum-Akdeniz Üniversitesi arasında işe gidiş gelişte düzenli kullanmaya çalışıyorum, müsait zamanlarda da organize sanayii, düzler çamı, döner gazino gibi parkurları deniyorum.

Antalya İstanbul'a göre bisiklet için çok daha uygun bir şehir, bu yüzden kıymetini bilelim diyorum

Herkese iyi günler

Tuncay Özışık
(tuncay@tug.tug.tubitak.gov.tr)
(Yahoo msn ID: tuncay_ozisik)
0542 325 13 91

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@NovembrE

tekrar hoşgeldin.bir an önce bir bisiklet almanda fayda var.sağlam turları kaçırıyorsun ona göre.

• Beğen

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Ender Alıcıoğlu

ender abiiiiii.hava mükemmel tam ekşınlık.yihuuuu.:D süper.güneşli.meteoraloji şaşırdı.:eek: cevabını bekliyorum abi.sms çekmiştim.

• Beğen

selahattin

Üye
Tepki
2
ben burada bekliyorum

sizin tur fotoraflarınız çok güzel

hadi pedala devam

P

placebo

Misafir
Arkadaşlar öncelikle bu pazar bizim okulumuzu yani mehmet akif ersoy ilk. okulunu geziye çıkaran erdem abiye teşekkür ediyorum bizi taa çakırlara gönderdi:rolleyes: :cool:

düzeltiyorum erdem değil ender alıcıoğluna teşekkürlerimi sunuyor bizi daha çok gezdirmesini istiyorum tam 62 km yaptık....

ben bu siteye yeni üye oldum ama iyiki de olmuşum.Ben Antalya merkezde oturuyorum güllük tarafında.Yaşım 13 mehmet akif ersoy ilköğretim okulu öğrencisiyim msnim: placebo_0711@hotmail.com burdan bana ulaşabilirsiniz