Antalya

Scudo

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
Emre abi bende gelmek isterdim fakat paza günü çalışıyorum son iş günüm pazar sonra işler bitiyor bizim birdahakı pazar artık:(

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@Ertan ABA

Mekan ve şartlar ne olursa olsun ben sizinle varım Ertan BEY ;)
Bütün action isteyenleri bu pazar sahil şeridinde akşam turuna davet etsek nasıl olur Ertan?:rolleyes: bence cok güzel olur sence?(sabah deniz akşam pedal!)

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

extremunction

Daimi Üye
Tepki
198
kıvanç, perşembe akşamı turları isteğe bağlı, gezmek isteyenler haberleşip toparlanıyor.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Bu pazar denizdeyim.

Lara beach te isteyen gelebilir.
Zaten gelen olmuycak her zamanki gibi.

Tur için parkur önerdim beğenen olamadı ayarlayın dedim yazan olmadı .

Artık programım bu.

Pazar güNü bamgi jumping atlama rampasının hemen solundaki beach in sahilindeyim.

Görüşmek üzere.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@surgent76

Zeki Bey, Bakın bey diyorum çünkü konusmalarınızı itici buluyorum . Konusmama başlamadan önce hitap şekillerinin üzerine dikkat parmak basıyorum ki saygı da kusur etmek istemiyorum. Asıl amacınız gezmek eglenmek değilse ne acaba cok merak ettim?? :S
Umarım voltage avında voltage kullanan batuhany' ı da gözardı etmiyorsunuzdur. Arkadaşımıza da ayıp oluyor. Bence hepbirlikte güzel bir mangal partisi yapalım sinirleniriniz hala bozuk sanırım en son konusmamızda Ender ALICIoglu bey ile de güzel bir dialogla işi tatlıya baglayalım dedik beni pişman etmeyin!:boese157:
Ayagınızdan pedal Gönlünüzden bu SEVGİ hiç eksik olmasın!
Kendinize beni kışkırtmaya çalışıyorsunuz lütfen Voltage avı kelimesini tekrar düşününüz ;)
Butun arkadaşlara sesleniyorum ki artık "BİRLİKTE PEDAL BASMAK İSTİYORUM(Z)" Lütfen çevreye daha duyarlı olalım!

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

ufuk anatca

Aktif Üye
Tepki
181
Bisiklet
Cannondale
merhaba ben sidede çalışıyorum ben de işe bisikletle gidip gelmeye çalışıyorum fakat hava bayaa ısındığı için bu aralar bıraktım ama bu haftasonu tekrar başlamayı düşünüyorum sideye yolun düşerse uğra.
bu arada bi müjde veriim manavgata seneye sedonanın bayiliği veriliyor haberin olsun.

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
@ufuk07

Selam side de hava cok mu sıcak ben burda yaptıgın antremanlara side de devam etmeyi düşünüyorum biraz bilgi verirsen sevinirim :)

Murat1978

Aktif Üye
Tepki
43
ufuk07 yaptigim yol :

http://i45.servimg.com/u/f45/11/75/87/30/route10.jpg

18km toplam. (hedefim 50km toplam).
evet, havalar yaniyo... ve nemli... oyle bi ter cikiyorkiiii, yikdandikdan sonra bile ter akiyo !

aksam saat 17H30da cikiyorum...

tabikiii sideye yolum dusecek :) bana nerde calistigini soyle gelir tanisiriz :)

• Beğen
Tepkiler: ufuk anatca

ufuk anatca

Aktif Üye
Tepki
181
Bisiklet
Cannondale
herkese merhaba öncelikle bu aralar hava bu tarafta aşırı nemli ve sıcak.akşamları bile serinlemiyor yani diğer bi değişle yanıyoruz diyebilirim.
ben sidede scala çantada çalışıyorum liman cad. üzerinde yolu düşen herkesi beklerim.en azından bi çayımı içerler.bu arada eşim manavgat bisiklet kulübünün kurucu üyesi manavgat belediyesi ve akdeniz üniversitesi meslek yüksek okuluyla beraber kuruluş çalışmalarını yürütüyorlar.bu civardaki bütün bisikletcileri bekleriz tabii 2 ay sonra faaliyete geçecek umarım bi aksilik olmazsa.şu anda manavgatı sorgun ormanlarına bağlayan bisiklet yolunun yapım çalışmaları sürüyor sanırım bitince kulüp de faaliyete geçer.
biz genelde eşimle hafta sonları toplam 38 km lik manavgat-sorgun-side-manavgat turuna çıkıyoruz.ama dediğim gibi bu aralar hava sıcaklığından dolayı ara verdik.dediğim gibi yolu düşeni beklerim.

Murat1978

Aktif Üye
Tepki
43
okey.. bir gün yolum kesin duser sideye....
ben esimle beraber daha cikmiyoruz...
amma yakinda olacak :)

cok sevindim manavgatda külub olduguna...
2 ay sonra faaliyete gecer germez haber verin....

tsk'ler

Zeki Dönmez

Daimi Üye
Tepki
288
@BMX_rider07

:D :D :D :D :D :D :Skull-175 :Skull-175 çok korktum pişman ol benim için fark etmez son pişmalıkta fayda etmez kendine dikkat et benim hangi woltageden bahsettiğimi bırak antalyadaki bisikletciler foruma giren diğer bisikletciler bile biliyor okadar meşhursunki seni tanımyan yok helal sana sağlam reklam yapıyorsun bisikletin B sinden haberin yok lastiğin patlasa ona buna yaptırıyorsun istenmediğin halde millete kuyruk oluyorsun bide tutup konuşuyorsun forumda biribirine düşürmediğin adam kalmadı bunu biliyorsun sanırım pc başında canavar kesiliyor pc başından ayrılınca kedi birde kendini DJ felen diyorsun na ayaksın sen bazen öyle şeyler yazıyorsinki freeride de üstüne yok görmesem yutacaz sen sağlam freeride yaptığını felan mı sanıyorsun daha 2 merdivenden atlıyamıyorsun antalyada freeride işinde şuan en sağlamlardan biri semih o bile kendini senin kadar övmemiştir seni son kez uyarıyorum bundan sonraki uyarım kırıcı vede sert olacaktır konuşma şekline,hitaplarına ve yazdıklarına bundan sonra dikkat et kendin den büyüklerle konuşurken nasıl konuşulacağını unutma geçenlerde bir ağbimize yazdığın şeyleri herkez okudu , başkalarıda var tabi şunu analadımki seninle diyalog felan kurulmaz arkadaş senin yaptıklarını şuraya yazmaya kalksam ne zaman nede kelimeler yeter herkez bilyor seni şimdi bu yazını ardın saçma sapan şeyler yazıp bana savaş açıp altta kalmamaya çalışacaksın yerinde olsam yapmam yada yaparım ama yap sen kılıcım daha bileyli olur antalya sınırı içinde benim gözüme gözükme son lafım budur 3 kere şansın yaver gitti çekirge 3 kere sıçradı 4 yok artık .:Skull-175

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
aynı tas aynı hamam.
doğru söze ne denir???

c:teşekkür edilir:D