Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya-bianchi thomisus calindi

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında umito tarafından paylaşıldı.

1. umito

umito Üye

Seviye:
    Merhaba
    Dun aksam saat 18:30 ile 21:15 arasi Markantalya AVM Otoparkindan mat siyah uzerinde yazi cikartma olmayan Altin rengi KCNC Rampant riser gidonu olan 26x 1,50 dissiz lastikli Turkiyede tek olan bisikletim calindi.

Daha karakola gitmedim.Zaten benden oncede 5-6 bisiklet ve 4 tane motosiklet ayni yerden calinmis Fotolar asagida gordugunuzde tanimamaniz imkansiz.

image.jpg image.jpg

2. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Son zamanlarsa çoook arttı hırsızlıklar ancak burda sizde 2 kusur buluyorum. Öncelikle karakola hemen gitmelisiniz yoksa çok geç olabilir ve Türkiye'de tek olan bir bisikletmiş ben olsam dışarı bile çıkmam o bisikletle,neyse umarım bulunur,geçmiş olsun.

umito bunu beğendi.
  3. serdar k

serdar k Bize her yer 61

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Kapalı otoparktanmı çalındı yoksa mado nun önüne kilitleyen bir sürü insan var, havuzun yanına diyeyim, tramvay durağının karşısı, oraya mı kilitlemiştiniz? Gözüm yollarda olacak dostum. Ama bencede özellikle inşallah faturası var ise bir an evvel karakola gitmelisin.

umito bunu beğendi.
  4. taner07

taner07 Onursal Üye

Adı:
    Taner Yılmaz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Geçmiş olsun dostum, güvenlik kamerası yok mu orada? Karakola gidersen güvenlik kamerası kayıtlarına ulaşabilirler belki...

umito bunu beğendi.
  5. hcikler

hcikler Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    geçmiş olsun,
    bulunur inşallah tez zamanda.
    çok arttı bu sıralar namussuzlar...

umito bunu beğendi.
  6. kemken

kemken Aktif Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun. neler hissettiğini en iyi ben anlıyorum çünkü ctesi günü benim ciğerparemide çadılar. hemen karakola gitmemekle hata yapmışsın demişler. ben hemen karakoa gittim ne oldu sanki aradan 3 gün geçti fazla değil ama 3 ayda geçse polisin bişey yapacağını-yapabileceğinini sanmıyorum. ama inşaallah bisikletiniz biran önce bulunur Allah bu adamları bildiği gibi yapsın:mad:

hcikler ve umito bunu beğendi.
  7. taner07

taner07 Onursal Üye

Adı:
    Taner Yılmaz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bu bisiklet modeli itibariyle hemen dikkat çekebilecek durumda umarım görürüz de kavuşursunuz tekrardan. Antalya'da nerelerde var bilmiyorum ama bit pazarlarını ve 2. el siteleri kontrol etmekte fayda var.

umito bunu beğendi.
  8. aziz otkur

aziz otkur Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    geçmiş olsun valla bu haberleri görünce aşırı üzülüyorum... lanet olsun izmittede çalınan bisikletler oldu ve bulunamadı bu hırsızların elleri kırılsın

umito bunu beğendi.
  9. Osman Yener

Osman Yener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @umito bu bisikleti resterasyon başlığınızı hatırlıyorum. Üzerinde emeğiniz olan bu bisikleti bulmanızı canı gönülden dilerim.

umito bunu beğendi.
  10. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    Aşkım olan modeldir. Tez zamanda bulun inşallah. Eee hırsızlık bu devirde geçer akçe .

StratoMaster, Barış TURAN ve umito bunu beğendi.
  11. umito

umito Üye

Seviye:
    Cok tesekkurler, kapali otoparktan calindi bisiklet ve son 1 ayda 10 tane bisiklet 4 tane motor calinmis oradan keske madinun onune cekseydim daha guvenliymis.Giden gitti muhtemel parcalayip satarlar .

12. cpt.erhan

cpt.erhan Kıdemli Üye

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Umarım yakın zamanda bulunur. Antalya'daki bisiklet gruplarının facebook sayfasında paylaşırsanız mutlaka bir yerlerde görenler olacaktır. Polis gerçekten bu konularda duyarsız. Kamera görüntüleri olmasına rağmen bisikleti çalan kişiyi bulmaya gayret göstermiyorlar. Ayrıca Antalya'da çalıntı bisikletlerle ilgili olarak bir facebook sayfası var. Facebook'a Giriş Yap | Facebook . Abs,pab gibi gruplarda da paylaşmanızı tavsiye ederim.

hcikler bunu beğendi.
  13. Cengizhan BAKIR

Cengizhan BAKIR Aktif Üye

Seviye:
    Kapalı otoparktan nasıl çalmışlar anlamadim ki.İnşallah denk geliriz de hemen haber ederiz sana hocam.Çok üzüldüm görünce.:(

umito bunu beğendi.
  14. create

create Üye

Adı:
    Süleyman ÖZCAN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar benimde dün antalya konyaaltı beachparktan salcano ng 650 model turuncu bisikletim çalıntı. Konu açamıyorum arkadaşın konusu Antalya için olduğundan yazmak istedim etrafınıza bakarken benim bisiklet içinde bakarsanız memnun olurum.
    Ayırt edebilmeniz için sol fren kolu metali kazınık. Ayrıca üzerinden şifreli kilit vardı 4 haneli sanırım şifreyi çözmüşler çünkü etrafta kilit parçası v.s. göremedim çöpleride kontrol ettim belki onu bulursam parmak izinden birşey çıkar diye.
    Bisikletin resmi aşağıdadır.

15. bayram37

bayram37 Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    arkadaşlar bisikleti çalınan arkadaşlar. ikinizinde allah yardımcısı olsun. zamanında bende çaldırdım. o duyguyu bilirim pişmanlıklar keşkeler kafanız bi dünya olur. maalesef yalnız şu bir gerçek. ki bisikletlerinizi kuvvetle muhtemel parçalayıp öyle satarlar .önerim bildiğiniz yaygın olmayan size ait nadir kullanılan parçalarınız var ise. onlar üzerinden iz sürmeye .de çalışın bir nebze bir yerinden yakalayabilirsiniz .eğer bütün olarak elden çıkartmaya çalışırlar.ise bu bisikletin çalınan şehirden çıkartılması demekti.r bir arkadaşımın bisikletini kapalı kasa kamyonetten indirttik kamyonet tıka basa bisiklet doluydu . varın siz hesap edin bu işin hangi boyutda yapıldığını. lütfen bisikletlerinizi sağda solda bırakmayınız en güvenli yer evinizin içidir. apartman bodrum ve merdiven kenarları hırsızların bir binada ilk olarak baktıkları yerlerdir . hırsız gibi düşünmek zorundayız inşaalah bulursunuz tekrar geçmiş olsun bu arada forumu takip ettiklerindende emin olabilirsiniz

kemken bunu beğendi.
  16. create

create Üye

Adı:
    Süleyman ÖZCAN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @bayram37 bisikleti az önce buldum hocam çok mutluyum ama eleman elimden kaçtı :D

gmfaruk, bayram37 ve taner07 bunu beğendi.
  17. Elbrus

Elbrus «Onursal Üye»

Adı:
    Atakan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun inşallah bulursunuz

18. bayram37

bayram37 Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @createbulduğunuza çok sevindim kaçan çocuk muydu yetişkinmi nasıl denk geldi ararken falanmı önünüze çıktı merak ettim şimdi

19. create

create Üye

Adı:
    Süleyman ÖZCAN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @bayram37 Kızımı anneme götürüyordum dönerciler var markantalya'nın orada araya girdim bi baktım benim bisiklet dönercinin önünde duruyor annemin evide bulunduğum yere 100mt uzaklıkta birden yüklendim gaza hemen çocuğu anneme verdim ben geliyorum dedim koşa koşa gittim. Sonuçta bu bisikletten birtek bende yok. Bisikleti inceledim 1-2 izi vardı baktım tamam benim bisiklet döndüm dönerciye bu bisiklet kimin dedim. Zaten çoçukda benim incelediğimi fark etmiş sanırım. Dışarda masada döner yiyormuş ben sorunca birden fırladı kaçtı. 20'li yaşlarda biriydi.

20. gmfaruk

gmfaruk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @create
    Sansiniz yaver gitmis yine de
    Bisikletin sizin oldugunu anladiginiz an degisik senaryolar da uygulayabilirdiniz adamin bisiklete binmesini bekleyip tek yumrukla nakavt gibi