Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

antalya b.let giyim mağazası

Konu, 'Giyim' kısmında armağan balcı tarafından paylaşıldı.

1. armağan balcı

armağan balcı Yeni Üye

Seviye:
    slm arkadaşlar ben hataydayım bi iş nedeniyle yakında antalyaya gidecem buralarda bisiklet malzemeri olmadığından ordan gözlük ve sırt çantası almayı düşünüyorum uygun fiyata satış yapan mağaza biliyorsanız açık adreslerini ve mağaza isimlerini yazarmısınız sevinirim not antalyalı bisikletçilerden destek bekliyorum teşekkürler

2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Yardımlaşmayı bir yaşam felsefesi haline getirmiş bütün Antalyalı bisikletçiler size mutlaka en doğru en uygun magazayı önereceklerdir. Ben de bir Antalyalı olarak size gözlük ve sırt çantası için önerebileceğim tabiki büyük alışveriş merkezleri olurdu(Kipa ve Özdilek gibi..) Çünkü hem çeşit bol hem de aradıgınız ürünler daha az maliyetli ve şuan kullandıgım çantayı Kipa'dan almış bulunmaktayım.

Onun haricinde bisikletle A'dan Z' ye bulabileceğiniz yerlerden biri de Hakan Çakır Bey in Doğa Sporları dükkanıdır. O da 5m Migrosun hemen karşısındaki sitelerin zemin katında görürsünüz:eek: ve bir de Gökhan Çiğdem abimizin Bike House dükkanı var o da Bahçelievler' deki çaybahçesinin hemen arkasındaki yol üzerinde solda zemin katta kalıyor.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bize..

Nuri Kongur bunu beğendi.
  3. armağan balcı

armağan balcı Yeni Üye

Seviye:
    çok saol ben antalyayı bilmiyorum arkadaşın yanına gidecem dediğin yerleri biliyordur umarım teşşekkürlerrr