Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya 4 Mart 2007 Şehir turumuz.

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Ender Alıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    4 Mart 2007 Şehir içi gezimiz.

Pazar gelmesine karşın, hiçbir yerden, duyuru yapmadık. Nedeni Antalya da, her ayın ilk Pazar günü yapılan, geleneksel geziyi bölmemek, onların kişi sayısını düşürmemek içindi. Çünkü o grupla , beraber bazı kişiler yüzünden gezmiyoruz. Daha doğrusu bisikletle gezmek için herhangi aracı bir kuruma ihtiyaç duymuyoruz. Ama gene de o grupta dostlarımız olduğu için gezi duyurusu yapmadık. Hatta ben ve eşim, ikimiz gezmeyi düşünüyorduk. Ama her sokak başında bir arkadaşımızı görüp, hadi abi gezelim demelerine dayanamadık.
    Saat 1. 30 gibi Selekler parkındayız.

Sol baştan itibaren Emre, Emre,Yasin,ben,Ceyhun,Ercan,Taylan.Fotoğrafıda eşim çekiyor tabi.ee Tarık nerde o çıkmamış.
    Sağdan 2. de Tarık arkadaşımız.
    Hedef önce Liman tarafı
    Yolda Yetkinde katıldı aramıza sağ başta o da.
    Yağmur havası gelmeye başlayınca şehir tarafına dönüşe geçiyoruz. O da ne eski Petrol ofis dolum tesislerinin orda ki Tanker otoparkı, şimdi olmuş yeni bir park. Daha yapım aşamasında. Hemen içeri girip resimliyoruz.
    Beach parktan geçiyoruz.
    Yetkin ve Tarık Konyaaltı varyant üstünden ayrılıyorlar. Biz eve gitmekten vazgeçtik, yağmur tehlikesi geçti. Rotayı Lara Fener tarafına çevirdik.
    [​IMG],
    Ben bu fotoyu çekerken kendilerine söyledim. Sarı Kırmızı, hadi değiştireyim. Sarı, kırmızı erik, hırsızı..
    Bu gün parklara karşı bir sempatimiz var. Konyaaltındaki parkada giriyoruz.
    Yağmur bulutları az önce olduğumuz Liman mevkiindeler. İyiki kaçmışız ordan.

Millet yeşillik görünce dalıyor, araziye. Tabi en önde Ercan başı çekiyor.

Hava kararmak üzere. Düden şelalesi, Gençlik parkına az kaldı ama, evlere gitmek için yeniden geri döneceğimiz için son durak burası diyoruz.
    Bir yeni arkadaş daha aramıza katıldı . Hoş geldin Ömer. En arkada koyu mavi giysili.

Eşimle bir poz verelim dedik.
    Bu taşta bir şeylere benziyor. İlk bakışta küçük köpek başı, biraz daha bakınca yavru ördek.Sanki.
    Büyünce bizleri kovalamasın diye, şimdiden anlaşma yapıyoruz. Sevimli dostumuz ile.
    Bu fotoğrafta bir derinlik var. Deneme çekim yaptım güzel olmuş Haftanın fotoğrafına mı koysam acaba. Bir de Ercan da bir değişiklik mi var ne, anlamadım gitti.

Devamı hemen . Bu gün, kısmetimiz parktan açıldı dedim ya, bir park daha var az sonra.
    Görüşmek üzere.

Ozge Deniz ve Lütfü Çolak bunu beğendi.
  2. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Tabi gençler yerinde duramıyor. Birazda hareket.
    Fenerden geri dönüşe geçtik. Yolda aa bir baktık yeni bir park daha açılmış. Hemen orayıda ziyaret ediyoruz.
    Çimleri çınca yemyeşil olur burasıda.
    Tabi gençler hareketlere başlıyor.

Bendeki atabileceğim resimler bunlar. Zaten havada karardı. Evimize daha yaklaşık bir 10 Km var. Pedallara basıyoruz.
    Bundan sonra gezi duyurularımızı, ilgili topikten yaparız. Antalya lı arkadaşlarım, nereleri gezmek istiyorlarsa bildirsinler. Geziler bizleri bekliyor.
    Sevgi ve selamlarımla.

3. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    çok güzel bir pazar günü geçirmişsiniz valla sadece sokaklarda karşılaştığınız kişiler bu kadarsa siz güzel bir organize olasnız valla düşünemiyorum kaç kişi olursunuz...

inşallah en yakın zamanda devamını bekliyoruz...

4. Yetkin Şahin

Yetkin Şahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    teşekkürler ender abi resimler için:)bugün bende geziye cıkmayacaktım .evde otururken 1 saat deniz kenarına gidip geliyim demiştim.tam eve dönerken beni farketmeniz iyi oldu gercekten(ercan baya kovalamış ,karşı yoldan:DTEŞEKKÜRLER ERCİ) ,arkadaşları görü kısa bi tur atmak gercekten iyi geldi...
    bi daha pedallamak üzre herkese bol selamlar,sevgiler:)

5. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Merhaba

İnan önceden duyuru yapıp yola çıksak, sayımız süper oluyor ama. Az kişiyle gezmekte çok güzel. Dikkat edersen Gezi tur ve duyurularında bu hafta için hiçbir gezi duyurumuz yok. Ama dışarı çıkınca hemen buluşuyoruz.
    Gelecek haftalarda , hava iyi olursa planlı bir gezide düzenleriz.
    Sevgi ve selamlarımla.

Yetkin merhaba

İyiki gördük seni. ne güzel hasret giderdik
    Sizden sonrada biz Fener yaptık. Kısa bir tur oldu ama zevkliydi. Gelecek hafta hava iyi olursa güzel bir gezi yapalım.

Sevgi ve selamlarımla.

6. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    Ender abi resimler için teşekkürler
    En sonda çektiğin foto gerçekten çok güzel çıkmış ben o kadar beklemiyordum valla :D

Güzel bir turdu çok fazla KM yapmadık ama çok eğlenceliydi

Katılım süperdi bundan sonra çok daha güzel olacak ;)

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  7. Lütfü Çolak

Lütfü Çolak Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili Ender abi, İlknur abla, Emre, Emre, Yasin, Ceyhun, Ercan, Taylan ve Tarık. (umarım kimseyi atlamamışımdır)

Güzel bir pazar günü, güzel şehrimiz antalyayı pedallamışsınız.
    Sayenizde bizlerde bu güzelliklerden faydalanıyoruz.
    Paylaşımınız için teşekkürler.

8. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    güzel gezinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

9. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    Yine bir hafta sonu yine güzel duyguların paylaşıldığı,sımsıcak bir organizasyon:in:
    resimlerle ve akıcı anlatımınızla sanki oradaymışım beraber pedallamışız hissi uyandı bende...Paylaşımınız için teşekkürler

10. Kemal Tecimen

Kemal Tecimen Kıdemli Üye

Seviye:
    ender bey merhaba pazarı yine güzel bir gezi ile bitirmişiniz resimler mükemmel ayaklarınıza sağlık paylaşımınız için teşekkürler

kemal tecimen

11. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ender Abicim;

Ellerinize ayaklarınıza sağlık. Çok güzel bir gezi olmuş. Bu hafta sonu yağmurlu olunca biz bir şey yapamadık ama sizleri görünce dostlarla pedal basmış ve turlamış kadar oluyor insan.

Sevgiler ve de Saygılar

MFG(+)

12. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    parklar harika gözüküyo.şehiriçi geziniz çok güzel olmuş Ender Abi.devamını sabırsızlıkla beklicem.teşekkürler hepinize.sevgiler...

13. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    çok teşekkürler ender abi yine harika bir gezi olmuş.

14. sercangedik

sercangedik Aktif Üye

Seviye:
    selamlar cok guzel gezı olmus Ender abı fotolara bakarken iç cektım bızım gectıgımız yerlerden gecmıssınız cok sagol paylasım ıcın gorusmek uzere Ilknur ablama selamlar

Ercan Bayram ve Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  15. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Herkesin sölediği gibi harbiden güzel bi gezi olmus de bişey sorucaktım yeni açılan park nerede ? antalyayı sokak sokak dolaşırım daha o park ı hiç görmedim aklıma takıldı gidip bi görmek lazım ...

16. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    ender abi merhabalar
    pazar günü herkez evde yatarken sizler çok güzel dostluk içinde bir gezi yapmışsınız birbirinden güzel fotoğraflarda var daha ne olsun teşekkürler sizlere yüreğinizden bisiklet sevğisi hiç eksik olmasın :)

17. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    ende abi güzel dolaşmışınız.iletişim sorunu olduğu içn beraber turlayamadık.artık sonraki pazara larada piknikle beraber turlarız.dimi?

18. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Ne o yani biz numaradan mı resim çekiyoruz sandıydın. hem senin o resminde özel çekim hilesi var. :D

Lütfücüm merhaba
    Hava çok kapalı olmasına rağmen kendimizi dışarı attık. belki 40 Km gibi bir yol yaptık ama, neşe boldu. Güzel oldu yani.

Ben de bizleri izlediğiniz için teşekkür ederim. Sizlerde güzel geziler yapıyorsunuz. Sevgiler.

Merhaba. Evet dediğiniz gibi güzel bir geziydi. Programsız, yola çıkınca mecbur, şehir içi turları atabiliyoruz. Ama yeni açılan iki tane park bulduk. Demek görmediğimiz yerlerde, şehir içinde olabiliyormuş.

Kemal abi merhaba

Ne yapalım, eve kapanmaktansa, çıkıp pedallamak, çok güzel oluyor. İnsan sevdiği sporu yapınca dahada neşeli oluyor.
    Sevgi ve selamlarımla.

Fatihcim merhaba

Bizimde burda hava çok kapalıydı. Bizlerde bir şansımızı denedik. Ama hiç yağmura yakalanmadan turumuzu yaptık.
    Bu yağmurda zaten tüm hafta yağmaz tam tatil günü yağar. Genelde hep böyle olur.
    Sevgiler.

Deryacım merhaba.
    dediğin gibi parklar çok ilginç. Tam bitmemiş ama, bitince daha da güzelleşeceklerine eminim. Bittiklerinde gene ziyaret ederiz. Bizlerede buralar güzel gözüktü.
    Sevgilerimle.

Nuricim
    Sizin yaptığınız gibi tabiat içine giremedik, bu hafta ama, gezi olarak zevkliydi. Yeni parklar gördük. Ama hep tabiatın içinde toprak yollarda gitmeyi istiyorum. Özledik sessiz yerleri. İnşallah yakında buluruz böyle yerler.

Sercan cım merhaba

Evet aynen hatırlamışsın, sizlerlede aynı yerlerden geçmiştik. İnşallah gene beraber pedallayacağımız günler olur. İlknur ablanda selam söylüyor.

sen nerelerdeydin dün. Tabi habersiz gezi düzenleyince nerden bileceksin haklısın. Ama bundan sonra gezi ve tur duyuruları topiğinden haber veririz.
    Yeni açılan parkın birincisi, Petrol ofis dolum tesisleri yanında, ikincisi Beyaz dünyadan kuzeye giden yoldan ilerde laura önüne çıkna yola sola sapınca hemen orda, Agfa var onun karşı yanında.

İsmailciğim
    pazarın gelmesini dört gözle bekliyorum. Sabah erkenden kalkıyoruz. Bisiklet ile gezeceğiz diye. O gün uyku muyku yok. Çok zevkli oluyor, insanın arkadaşlarıyla hep beraber gezmesi.

herkese sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakalın.

19. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Vay Ertancım, inan seni öbür malum gezidesin diye çağırmadık. Yoksa biliyorsun, kırgınlıkları aramızdan kaldırdık. İnan bilseydim, senin oraya kadar pedallardık. Ama bundan sonra programlı geziler yaparız, eskisi gibi.
    Yanlız şunu söyleyeyim, ben senin bisikletle geçtiğin o sulardan ancak kayıkla geçerim:eek: :eek: . Ne bisikletimi oraya sokarım nede orda bisiklete binerim. Ama sizleri seyretmeye gelirim, ondan şüphen olmasın.:rolleyes:
    Görüşmek üzere
    Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakal.

H.Can DEMİREL bunu beğendi.
  20. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Ender abi bir iki dakka durun abi yaa yerinizde:)

Maşallah ne güzel geziler çıkarıyorsunuz grubla beraber,Antalyanın havasından olsa gerek:) yaz gelsin İstanbul-Antalya rekabeti yaşıcaz gibi geliyor..:)

Bu güzel paylaşımların için yürekten tebrik ederim Ender abi,çok selamlar bütün pedal sever dostlara.:in:

Sevgiler...