Antalya- 27 Mayıs 2007 Pazar Doyran Göleti Gezimiz

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Hüseyin Suda

Merhaba Hüseyin kardeşim.

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum.
Gelecek çocukların diye, bizlerde şimdiden bu genç kuşağa bisikleti, doğayı ve doğrulukları tanıtmaya başladık. İlerde hiç olmazsa, bu konularda bilgili bir nesil ortaya çıkar.
Bizler şimdi onlara eğilirsek, ilerde onlarda arkadan yetişen gençlere aynı şekilde davranırlar.
Bizim zamanımızda bisiklet sadece çocukların bindiği ve büyüklerinde ulaşım amacıyla kullandıkları bir araçtı. Bizler artık bisikleti, gezi, ulaşım, eğlence, doğayı kirletmeyen bir araç bilinciyle kullanıyoruz ve gençlerimize de bunu aşılamaya çalışıyoruz.

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.

Scudo

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Ender Abi, sizin bu geziyi anca okuyabildim. Harika olmuş; genç arkadaşların sizin gibi insanlarla böyle bir geziye katılabilmesi, büyük şans. Keşke benim de gençliğimde bize, böyle güzel örnek olacak insanlar olsaydı... Ayrıca fotoğraflar da muhteşem bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@tırt kaptan

Fırat'cım merhaba

İşlerinin çokluğunu anlyabiliyorum. İnşallah hepsini en kısa zamanda bitirip normal yaşantına geçtiğin günler yakındır.
Gençler çok uzun zamandır aramıza katılamk istiyorlar biz engel oluyorduk. Çoğunun anne ve babasıyla tanışınca, onların rızalarıyla aramıza kabul ettik. Hiç olmazsa söz dinliyorlar ve doğru şeyleri öğreniyorlar.

Gittiğimiz gezide hiç sorun çıkarmadılar. Bundan sonrada kaskalrını alıp gelecekler. kurallara uyduktan sonra bizle her geziye gelebilirler.

Gitiğimiz yerde harika bir yermiş. Bu kadar yakınımızda böyel güzel bir yer olması çok güzel.

Herkese selamlar.
Sevgilerimle. Hoşçakal.

kıvanç kaynak

Forum Demirbaşı
Tepki
98
bisikletlerin görünüşleri güzel ama bir işe yaramazlar

ercan abi seni uzun süredir göremiyorum turlarda nerelerdesin