Antalya-27-Mayıs-2007 Pazar Doyran göleti gezimiz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba arkadaşlar

Pazar günü her zaman olduğu gibi, saat 8.30 Selekler karşısı parkta buluşuyoruz. Rotamız beach parkatan geçerek , konyaaltı plajı ve boğaçayı köprüsünü geçip sağa Hurma yoluna girerek Çakırlar köyüne ulaşıyoruz. Çakırlardan sonra Doyran göletine yönleniyoruz.
Doyran göletine bu güne kadar gitmediğim için tam olarak nerde olduğunu bilemiyoruz. Sorup öğreneceğiz.
Herkes yanına ya yoldan, yada evlerinden yiyecek ve içeceklerini alsın. Orda yemek içmek yeri varmı bilmiyoruz.

Gelmek isteyenlere kapımız açıktır.
Buluşma pazar sabah 8.30 da hareket tam olarak 9.00 da.

Pazar sabahı görüşmek üzere.

Hoşçakalın.

Scudo

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ender abicim merhabalar gezinize bende gelebilirmiyim?:)Şaka şaka yaptım abicim bu hafta kısa bir gezi yapabilirim zira evle ilgilenmem gerekiyor.Sizlere Antalya'lı bisiklet dostlarıma iyi seyirler dilerim.Rüzgarınız arkanızdan eksik olmasın neşeniz daimi olsun...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@H.Can DEMİREL

Can'cım merhaba
Aslında bu hafta biraz kendi işlerimize bakalım diyorduk, ama az önce perşembe akşamı turundan döndük. Arkadaşlar geçen haftada bizler Muğla'dayız diye gezi yapmamışlar, onun için bu haftada bir yerlere gitmeyelim deyince kızdılar, onları kırmamak için gene bir gezi düzenledik.
Dileklerin için çok teşekkür ediyorum. Burda Muğla gezimizi ve sizleri anlattıkça gelemeyen arkadaşlarımız, çalıştıkları için isyan ettiler. Ama yakınlarda gene bir organizasyon yapmak lazım gibi.

Sevgi ve selamlarımla.:)

Hoşçakal.

solen

Üye
Tepki
3
Merhaba Ender ağbi;
Ben ilk iş bu cuma sabahı gelir gelmez Doyran hakkında bilgi edindim hatta İlknur ablamla da paylaştım. Doyran belediyesini aradım bize 18 km uzaklıktaymış.Gölet etrafında çok güzel ormanlık bir park yeri varmış.Orada yemek molası veririz.Çakırlara giderken sağa dönüp Bahtılı mevkii yoluna sapıcaz ve dümdüz gidicez.İstersek göleti geçip devam edersek Saklıkent yoluna çıkarmışız.Çok keyifli görünüyor daha şimdiden.

Yarın 7 den 77 ye organizasyonunda görüşürüz.

Hoşçakalın

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@solen

Şölen merhaba

Bende sabahtan google earth tan baktım. Gölet havadan çok güzel gözüküyor. Ormanlık bir alanda. Güzel bir gezi olacak gibi geliyor.
Görüşmek üzere

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Hafta sonuna katılamayacağım sizlere
Perşembe gecesi turda söylemiştim ama tekrarlayayım ;)

Hep güzel rotaları kaçırıyorum ama bu haksızlık

extremunction

Daimi Üye
Tepki
198
ah ah.. :( yine güzel bir geziyi kaçırıyorum. umarım daha güzelleriyle telafi edebilirim. iyi geziler, fotoların hayalini ve ender abinin güzel anlatımını şimdiden hayal etmeye başladım :p

atteleia

Üye
Tepki
32
bende pazar turlarını bir türlü tutturamadım.yine katılamıyorum:(
iyi geziler...

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
yetişecek işler var ama iki haftadır da gezi yapmadık gelicem, kovsunlar napiyim :p

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba
Pazar günü gelemeyecek olanlar, şimdiden üzülmeye başlayabilirler. Sırf bu gün tüm ekibi nasıl bir yere götüreceğiz, bilmeden gitmek olmaz diye Ercan'la beraber Doyran göletine pedal bastık.
Sizlere aşğıda çektiğimiz tek kare resmi sunuyorum. Sanıyorum bu resim bile herşeyi anlatmaya yetiyor.
Tabi pazar gezisinde sadece Doyran göleti yok. Doyran köyünden tanıştığımız bisikletli Lise talebesi Vedat ta bizleri harika toprak yollardan çok güzel orman içlerine götürdü. Pazar günü süper yerleri dolaşacağız.

(link)

resime bol bol bakın, ama nasılsa pazar günü yanındayız. Yakınlarda köy bakkalları var, ama lokanta cinsi yerler yok, ona göre yiyeceğinizi almayı unutmayın.

Pazara hareket 9.00 da seleklerden . Yol herkesin gidebileceği bir mesafede. yaklaşık 60 kilometreyi geçmeyiz .;)

Sevgi ve selamlarımla.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Ender Abi, sezon sonu Antalya'ya gelmek farz oldu galiba ;) ne güzel bir göl orası öyle... Bizim içinde gezin oldu mu? Antalya'ya kucak dolusu sevgiler...

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Küçük bir gölet ama burnumuzun dibinde ve çok tatlı bir yer :)

Pazar günü katılamayacağım için çok şey kaçıracağım diye üzülmüştüm ama bir an elim boşa çıktı Ender abiye haydi çıkalım pedallayalım dedim :)

bastık Doyrana
Vedat sağolsun bize öyle yerler gösterdi ki anlatamam sizlere

tabi pazar günü rotası bizim gezdiğimizden daha güzel olacak ;)

onu bilmeniz yeterli

Gitmeyen PİŞMAN olurrr çook güzel bir yer!!

tavsiye edilir :)

Ercan ;)

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
gezi sonrası izlenimlerinizi ve fotoğraflarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
dilerim güzel bir havada, kazasız belasız, neşeli ve keyifli bir
gezi yaparsınız. gıpta etmemek mümkün değil. saygılar.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Fırat'cım İsmail'cim merhaba
Herne kadar Muğla gezimiz gibi deniz kıyısında ve çok güzel ortamda olmamasına rağmen , bu göleti de yeni duyduk ve Ercan la nasıl bir yer diye keşif gezisi bile yaptık.

Neden önce keşfe çıktık?? Grubu buraya götürüpte grubun bizleri böyle kötü bir yeremi getirdiniz!!!!! diye serin göl sularına atmasınlar diye yaptık.

Ama Ercan la gidip gördükki Antalya nın dibinde hiç bilmediğimiz çok güzel orman arası yollar ve keyifli göl manzaraları olan yerler varmış.

Tabi dönüşümüzde bu gezimizin fotoğraflarını atacağız.

Grubumuzdan da gelenler yazmaya başlamışlar. Konur, Bora, ben eşim, Muazzea hanım, Ayşe hocanım, Kıvanç, bu gün 7 den 70 e de tanıştığımız yeni arkadaşlardan mutlaka gelecek olanlar var.

Bizim gezilerimizde, mantıklı ve sakin kişilere her zaman açık ve yanımızda yer var. Bizim hızımız belli, öyle sürat ve yarış amacımız değil. Temiz havada dostça pedal çevirmek, sohpetler etmek, stresten kurtulmak, doğayla iç içe olmak, işte sloganımız bu.

Hatta kendi grubumuza bir de slogan bulalım bence :p
Doğayla içiçe, stresten uzak, dostça ve kardeşçe geziler grubu. :D

Bu slogan üstünde çalışmalar yapmalı.

İşte böyle yarın sabaha az kaldı. Güzel bir gezi olacak kısmetse.
Herkesi bekleriz.

Sevgi ve selamlarımla.

Bir tane daha Doyran gölet resmi

(link)

Tepki
84
Ender Abi Merhaba;

Yazmış olduğunuz güzergahda kolay gelsin ve sorunsuz geçmesini diliyorum. Keşke yakın olsaydık. Size katılmak ne güzel olurdu. Biz bu hafta yatıyoruz galiba. Alıcıoğlu ailesine ve Antalya ekibine selamlar.

Sevgiyle hoşça kalın.
M. Yeniçeri

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@M.Yeniçeri

Merhaba Mustafa Hocam
Ah keşke sizlerde buraya yakın olup hep beraber gezimize gitseydik. Kısmet artık , en kısa zamanda tekrar beraber pedallamanın özlemi ile diyeyim.

Bizden de tüm dostlarımıza selamlar

@Kıvanç

Kıvanç merhaba
aramızda yerin hazır. Kaskını inşallah bulmuşsundur.
Sabaha depoda görüşmek üzere.

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
doyran mükemmeldi. ENDER abiye teşekkürler. ben yanarım yanarım bu gurubu daha önce bulamadığıma yanarım. Herkese iyi forumlar.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@atahan07

Atahan merhaba

Foruma da hoş geldin.:)
Güzel bir gezi yaptık dün. Sayenizde çok güzel geçti. Bundan sonra artık gelirsiniz bizim gezilere.

Sevgi ve selamlarımla.