Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya - 25 Şubat 2007 Belek tarafına gezimiz.

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Ender Alıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Antalya25 Şubat 2007 Belek gezimiz

Herkese merhaba

Gene bir Pazar sabahı eşimle Selekler parkı önüne çıktık. Nereye gidelim diye düşünürken, birkaç arkadaşı aradık. Onları beklemeye başladık. Arkadaşlar yavaş yavaş geldiler. Önce Kundu bölgesine gidip, balık yiyelim diye kendimize rota çizdik ve çıktık yola. :)
    Lara bölgesi eski yoldan Kunduya ulaşmaya çalışıyoruz.
    Bu çiçekleri çektiğimiz yer,Antalya havaalanından Kundu oteller bölgesine ulaşmak için yeni açılan yol kavşağı. Tam burada karar değişiyor, Kundu dan vaz geçilip, Aspendos veya Belek’ e gitmek üzere yön değiştiriyoruz. Havaalanı yanından Antalya, Alanya karayoluna çıkıp , Serik yönüne yol alacağız.

Belek Kavşağını geçerken duruyoruz. Aspendosa daha çok kilometre var, geri dönüşte geceye kalacağımızı, üstümüzdeki giysilerin yeterli olmayıp, üşüyeceğimizi düşünüp, Belek tarafına dönüyoruz.

Belek’e varmadan önce Kadriye ‘den geçiyoruz. Belek golf cenneti. Dünyanın en büyük golf sahaları burada.;)
    Burada deniz yok , denizden en az 2 kilometre içerdeyiz ama, karayolunun yanında bir kalyon poz veriyor, havuz içinden.:D
    Çok kilometre, çok açlık demek. Hemen gözümüze bir lokanta kestiriyoruz. Verilen kalorilerin geri alınma vakti. Hücum yemeklere :eek: :p

Sevimli dostlarımız. İnsan nasıl kıyıp bunlara tekme atabilir ki. Ah keşke hepsi böyle bisikletçilerle anlaşabilse.:)

Geri dönüş hızla başladı. Aksu çayındayız. Daha en az 15-20 Km var evlerimize

Çok eskiden bu nostaljik köprü üstünden çok geçmiştim. İki araba yan yana geçemez, birbirlerine yol verirlerdi.:(

Depoya vardığımızda kilometrem 90 kilometreyi gösteriyordu.:eek:

Bizim açımızdan, çok eğlenceli ve çok güzel bir gün geçirdik. Sadece pedal basmadık. Dostlarımızla, uzun uzun, sohbetler yaptık. Her zaman böyle neşeli günler geçirmek üzere.

Herkese, sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakalın.

2. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    süper bir hafta sonu,süper bir gezi,sımsıcak bir ortam.kıskandım sizleri şimdi tekrar,özendim:) ..bu arada tabaklar boş abi ne yediniz :D şaka şaka..paylaşımınız için çok teşekkürler,bizlere böyle güzel organizasyon,tur v.s. gibi gezilere imza atarak örnek olduğunuz içinde tebrik ederim..sevgilerle

3. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    gene süper fotograflar Ender Abi.bu güzel gezi ve fotograflar için teşekkürler.ayaklarınıza saglık.sevgiler...

4. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    Ender abi resimler için teşekkürler

Resimlere birdaha baktım da
    hakikaten biz önceden lahana gibi kat kat giyinip sıcak kaldığımızı sanıp terleyip de üstüne nezle grip oluyormuşuz bu tayt forma işi çok iyi oldu sonunda o da oldu :)

5. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel insan can arkadaşlarım,meraba.Sizlere pedal çevirmemek olmaz yahu,durmak nedir bilmiyorsunuz.Her anınız dolu,her anınız verimli,doğayla başbaşa.Bundan daha güzel ne olabilir ki.Yüreklerinize saglık.Güzel paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.
    Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

6. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Nikolay merhaba.
    İlgine teşekkür ederim. Hakikaten güzel bir gezi yapmıştık. Eğlenceli ve uzun mesafeli idi. Sağolsun arkadaşlar, bizleri yanlız bırakmıyorlar.
    Selam ve sevgiler

Derya cım merhaba
    Uzun mesafeli geziler güzel oluyormuş. Bizlerde her seferinde mesafeyi bayağı uzatmaya başladık. Hatırlıyorumda geçen seneki , eşimle ilk gezimizde 20 kilometre yaptığımızda biz, hapı yutmuş ve bu işi biz yapamayız demiştik. Çok gelmişti, o kilometre. Ama şimdi , o kilometreler çok komik geliyor. Artık 100 kilometreleri geçmeye başlama vaktimiz geldi.
    Kısmet bu hafta 120 ile yeni rekorumuz olacak. Hayırlısı.

Sevgi ve selamlarımla.

Ercan
    Ben bu geziyi unutmuşum ya. Resimlerimi incelerken gördüm. Hemen attım.
    Dediğinde çok haklısın. Eskiden kat kat giyiniyorduk. Şimdi aldıklarımız, hakikaten, bisiklet kullanışımızı bile değiştirdi.
    Sevgiler.

Can merhaba

Havalar iyileşti kendimizi attık yollara. Yağışlı ve soğuk havalarda gezememenin acısını çıkarmaya başlıyoruz, artık.

Gün geçtikçe yeni yerler keşfetmeye, sizlere güzel manzaralar sunmaya çalışıyoruz. Bu haftada aksilik olmazsa çok güzel bir baraja gideceğiz.

Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakal.

7. Ersinseyda

Ersinseyda Yeni Üye

Seviye:
    Mükemmel bir gezi idi benim için uzun zamandır demiyeceğim ameliyat olduktan sonra ilk çıktığım gezi idi bu arada yemekler güzeldi havada iyi idi dünüşte soğuğa filanda denk gelmedik en güzelide muhabbet Ender abi, İlknur abla, Ceycey,Ercan ,YAsin muhabetler güzeldi zaten muhabbet gezisi idi bunun adı ne performans ne gezmek için bol bol muhabbet ettik hepinize teşekkürler

8. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Ersin'cim merhaba
    Belek gezisinin tadı damağımda kaldı. Onun için zaten bu hafta Karacaören baraj gezisini ortaya attım. Ordada balık var , gelmemezlik eden çok şey kaçırmış olur. ona göre.
    Taylan'a da haber vermeyi unutmayalım.

Sevgi ve selamlarımla.

H.Can DEMİREL bunu beğendi.
  9. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    yine gayet eğlenceli ve güzel bir gezi olmuş valla o kadar çok geziyosunuz ki maşallah gezileri bile unutabiliyosunuz:D

aman devam edin böle...

10. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    beni unuttunuz ogün:(

11. Kemal Tecimen

Kemal Tecimen Kıdemli Üye

Seviye:
    ender bey merhaba çok güzel bir gezi fotolarda mükemmel beni 12 veye 13 yıl geriye götürdünüz o zamanlar daha kadriye yeni kuruluyordu çok çarpık bir yapılaşma vardı o dükkan kiraları büyük rakkamlar telaffuz ediliyordu biraz düzene girmiş gibi gördüm paylaşımınız için teşekkürler

kemal tecimen

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  12. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Ender abicim merhabalar,

Gezinizi yeni farkettim kusuruma bakma.Çok güzel neşeli bir gezi olmuş.Sayende artık Antalya'lı olduk sayılır.Antalya'yı seninle birlikte geziyoruz.Geziye katılan tüm arkadaşlara selalar olsun.Paylaşımın ve güzel resimlerin için teşekkür ederim...

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  13. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Berkaycım merhaba
    Evet dediğin gibi bu geziyi pc me atmışım ama orda kalmış. Görünce hemen atayım dedim. Havalar şu ara o kadar iyi ki, burda hergün bir tarafa gezi yapılıyor. Ama çoğunda fotoğraf makinamızı yanımıza almıyoruz.
    Sevgiler.

Tarıkcım ne desen haklısın. İnan ben senin, o gün evde olduğunu bilmiyordum. Yoksa seni hiç unuturmuyduk.
    Sevgiler.

Kemal abi merhaba

Size eskileri hatırlattığım için mutluyum. Bilsem Kadriye'den daha çok resim alırdım. Eski ile yeni arasında dağlar kadar fark var. Kadriye çok güzel ara yolları ile şirin bir yer oldu. Yeni yapılanma olduğu içinde dükkanlar hakikaten güzel oldu.

Sevgi ve saygılarımla.

14. ceycey

ceycey Yeni Üye

Seviye:
    herkese merhaba,
    Ender abi gecikmeli de olsa gezi, resimler ve paylaşımın için teşekkürler :). Gezimize katılan tüm arkadaşlara teşekkürler..

sevgi-SİZ'le
    ceyhun

15. ant.ng450

ant.ng450 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Harika mukemmel bi paylasim olmus.tesekkuler. fakat ben koy yolundan belege gecmeyi dusunuyorum.aksu cayi ve kumkoydeki cay i nasil gecebilirim.rota bilen varmidir