Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya-23 Nisan Çakırlar Tarafına Gezimiz.

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Ender Alıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Antalya- 23 Nisan Çakırlar tarafına gezimiz

Herkese merhaba
    Bu üç günlük tatil tam bize yaradı Üç gün boyunca hep dolaştık. Dershanesi olduğu için diğer gezilere pek katılamayan Erol bu geziyi yapalım mı abi dedi ve Pazartesi gününe Çakırlar tarafına gözleme yeme gezisi düzenledik.

Her zamanki buluşma yerimiz olan Seleklere vaktinde gittik ve çok gelen olmuştu. Gelemeyenler de bu gün işlerinin başında oldukları için gelememişti.

Hep beraber resim çekelim diyoruz.
    Konyaaltını takip edip boğaçayına varıyoruz. Arkada 3 kişi kaldı, sebep mi?? Tekerlek patlaması onları bekliyoruz.
    Nihayet yetiştiler.
    Sahilden ayrılıp, nispeten trafiğin az olduğu köy yollarından gidiyoruz.
    Pazar yeri gözlemecideyiz.
    Bu kravatlı arkadaş bisikletiyle mi geldi demeyin. Bu bizim ekibimizin parçası olan Bora’mız. Bu gün çalıştığı için arabasına atlamış, öğlen yemeği için bizim yanımıza gelmiş. Teşekkür ediyoruz ona.

Aramızda hareketçiler olursa tabi böyle sahneleri de zevkle izleriz.
    Bu kadar çok zıplamaya tabi dayanmaz tekerlek. İşte patlarsa böyle bomba gibi patlar. Bu lastiği el pompasıyla şişirirken hızlarını alamayıp patlattılar. Küçücük pompa bunu nasıl becerdi bilemiyoruz.
    Hızımızı alamayıp daha da ileriye gidiyoruz. Orman yolları çok güzel.
    Bu gün 23 Nisan günün önemi dolayısıyla Türk bayrağımız tandemimde takılı.

Bu ara yollar çok güzel, ağaçlar arasında.

İşte bir tatil gününüde, böyle neşe içinde tamamladık. Önümüzdeki Pazar içinde, kepez üstüne çıkalım diye sözleşip ayrıldık.

Gezimize tüm katılan arkadaşlara buradan da teşekkür ediyorum.

Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakalın

Ozge Deniz ve Ontario bunu beğendi.
  2. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    selam ender abi.
    gerçekden bu üç günlük tatil güzel olmuş sizin açınızdan havada güzelmiş kalabalık bir sekilde çok güzel gezi yapmışınız.paylaşım için teşekkürler.

cobike bunu beğendi.
  3. Lütfü Çolak

Lütfü Çolak Bisikletkolik

Seviye:
    İlknur abla, Ender abi ve antalyalı pedalşörler,
    gene güzel bir geziye imza atmışsınız.
    patlak diye ben bu lastiğe derim.

emeği geçen herkese teşekkürler.

4. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    emeği geçen herkese teşekkürler:)

5. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ender Abi ve İlknur Abla'dan ardı ardına gezi bombardımanı olmuş. :p Bu güzel yerlere sizinle beraber gitmiş kadar olduk. Çok teşekkürler.

MFG(+)

6. pelo-selo

pelo-selo Üye

Seviye:
    Günün anlamındaki çocuklar gibi şendik, mutluyduk, sevinçliydik. Herkes bayram gösterileri için stadlara gidiyor bizlerde doğayı, dağları ve gözlemeleri keşfetmeye gidiyoruz. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkürler.

7. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Öncelikle beni kırmayıp gezi önerimi red etmeyem Ender abi ye çok teşekürler ederim organizatör ben gözüktüm ama yine herşey Ender abi sayesinde oldu grubu toplayan gruba yol gösteren Ender abiydi Neyse geziye gelen herkese ve emeği geçen herkese çok teşekürler bi sonraki gezide görüşmek üzere

8. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Nuricim merhaba
    Dediğin gibi 3 günlük tatil hakikaten süper oldu. Aslında tam , şehir dışına yatmalı bir gezilikmiş.

Lütfücüm merhaba
    Bu 3 gün süper gezdik. Bende böyle patlayan lastik görmedim. hemde küçücük el pompasıyla.

Tarıkcım hepimizin emeği ve çabasıyla bu güzel topluluğa eriştik.

Fatihcim merhaba
    İnan gezerken insan resim çekerken, hep tabiatı çekmeye uğraşıyorum ama, konu bisiklet olunca hepte kendimizi çekiyoruz.

İlknur hanım merhaba
    Hakikaten yol boyu 23 nisan marşları söyledik. Günün önem ve anlamı istikametinde.

Erolcum merhaba
    İnan Abi pazartesi hadi bir gezi açalım demesen ben pazartesi gün için gene gezedim ama, böyle programlı bir gezi olmazdı. İyiki teklif etmişsin. Hakikaten güzel bir topluluk ve güzel bir gezi yaptık.
    bu haftada boşsan pazara bekleriz.

Herkese sevgi ve selamlarımla.
    Çok teşekkür ediyorum.

9. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Ender abi çok güzel yeni katılımlarla birlikte neşeli ve zevkli bir gezi yapmışsınız.İmrenmedim desem yalan olur:) Böyle giderse grubunuz dahada genişleyecek,daha güzel gezilere pedallayacaksınız:) Gözlemelerde hiç fena değilmiş.Paylaşımın ve güzel fotoğrafların için teşekkür ederim...

Saygı ve sevgilerimle...

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  10. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    evet bu sefer geç yazmamın sebebi arkadın bilgisayarını yapmaya gitmiştim. yani suçsuzun.

şaka bir yana 2 güzel gün geçirdim.zevkli turlardı.patlayan lastiklerde olmasaydı daha da güzel olucatı.
    benimde seleklerin kavşağında dedenin birisi kırmızıda karşıdan karşıya( genelde yayalar kırmızıyı geç algılıyor) :( geçerken önüme atladı tabii hız 55 km. acı bir fren adamı sıyırdım ama arka teker affetmedi. buuum.2. :boese157: teker patlamasıydı.

şanslıyım.yedek lastiğimi semihe vermiştim.ama yama tuttu eve kadar kendimi atabildim.

her şeye rağmen güzeldi.haftaya pazar görüşmek üzere.

11. hdeveci

hdeveci Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selamlar vede saygılar yolluyorum antalyadaki iki büyük insanla pedal basan tüm dostlara,Ender abicigim yine güzel bir gezi yapmıssınız eminimki cok eglencelı bir gezi olmustur,ilknur yengeme selamlar kendınıze iyi bakın tekrar görüsmek dileklerimle.

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  12. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Can'cım merhaba

İnan şu bisiklet için çalıştığım kadar eskiden işimde çalışsaydım, şimdiye birsürü karbon bisikletim olurdu. Hiç karşılık beklemeden bisiklet için çalışıyorum şimdi. Çok güzel bir grup oluşturduk. Hızla büyüyoruz. Aramıza hep iyi kişileri alıyoruz.

İşte sonucu da ortada.

Vay Ertan'cım bizden ayrıldıktan sonra mı lastik patlattın. iyiki yaman varmış. Tabi Sen senin yedeği Semihe vermiştin.

Haruncum merhaba
    nerelerdesin bayadır gözükmüyordun. Selamları ilknura iletiyorum. Onun da selamı var, tabi benimde sana, eşine yeğenlerime.
    gene görüşmek üzere kendine iyi bak.

Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakalın.

13. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    geziniz ve fotolarınız için teşekkürler.

14. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    ender abi ya,
    ben daha geçen demiştim köy yolu istiyorum diye.. işte bunlardan:(:(:(

ağlayayım mı buradaki mücadeleme, yoksa sizin oradaki keyfinize sevineyim mi?

sevineyim tabiki:):):)

çok süper. güneşin enerjisi katılımcıların yüzüne vurmuş, herkeste pür neşe valla... tebrik ederim tüm katılımcıları:)

elinize emeğinize sağlık. paylaşım yine ve yeniden süper tabiki:):)

15. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Edizcim, Banucum
    İlginiz için çok teşekkür ediyorum.
    Güzel bir gezi yaptık. Trafiğin az olduğu, gölgeli, ağaçlı bir yoldan.

Büyük şehirlerin, kalabalık trafiğinden sonra bizim bu geziler hakikaten imreniliyor. Ama bizler dahada tabiat içinde , köy yolları arıyoruz. Hatta asfalt olmayan.
    Köyde yaşayanlar asfalt yolları olsun derler, ama bizlerde şöyle, toprak yollar bulsak, sakince gezsek diyoruz. En iyisi bence orman yolları bulmak.

Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakalın.

16. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    Ender Abi hızınıza yetişmek ne mümkün.sayenizde gezmedigimiz yer kalmıcak.İlknur Ablayla olan gezilerinize hayran kalıyorum.hepinize teşekkürler.sevgiler...

17. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Derya'cım merhaba

Sağol valla sizlerin beğenilerini gördükçe gezilerimizi fotolayıp foruma koymaya çalışıyoruz. aslında o kadar çok gezi yapıyoruz ki, ama onların hepsini fotolasak inan bizi bir gün forumdan atarlar. Ne bu ya her gün sizimi izleyeceğiz diye. ;)
    Bizde artık sadece hafta sonları yaptığımız gezileri yayınlıyoruz. Artık mümkün mertebe resimleri de azaltarak. ya biz çok resim çekmeyi seviyoruz, yada herkes bizim gibi. Biz geziden eve döndüğümüzde inan bazen fotoğraf makinamızda 450 - 500 adet resim çektiğimizi görüyoruz.
    Pc deki resim arşivim o kadar hızla çoğaldıki, artık Dvd lere yedekleyip Pc yi boşaltıyorum.

Ben ve eşimde sana sevgi ve selamlarımızı gönderiyoruz.

Hoşçakal.
    Hoşçakal.

18. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    sevgili Banu, 29 Nisan gezimizin fotoğraflarına bakmamanı tavsiye ediyorum, işi gücü bırakıp ilk uçağa atlayıp Antalya'ya gelebilirsin çünkü :p şaka bi yana her geçen gün daha güzel insanlarla çoğalarak, daha güzel parkurlar keşfetmeye başladı antalya ekibi, bunda ender abi ve ilknur abla'nın payı çok büyük, ikisini de kocaman öpüyorum yanaklarından, bugünkü gezi de muhteşemdi!

19. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Konurcum merhaba

İnan hepinizi çok seviyoruz. Valla hepiniz kardeşlerimiz gibisiniz. Sizlerle beraber olmak eşim ve benim için muhteşem bir mutluluk bizler için.

Bugün bir tek sevgili kardeşimiz Ersincim için üzüntülüyüm. allahtan aradı da herhangi birşey olmadığını söyledi. Yoksa bu günkü gezimizin en üzücü yanı Ersinciğimizin yaptığı kaza idi. Allahtan hiç bir şeyi yokmuş kısa sürede iyileşir.
    Ah keşki her bir kilometrede, hepimizin sırayla lastiği patlasaydı da, Ersin ve Taylanımızda hep aramızda olsaydı.

İnşallah Ersinimiz kısa sürede düzelirde gene aramıza döner. hem gelsin ilk fırsatta gidip, o köpeği biz bi iyi edelim. Aslında köpeciği değilde, sahibini iyi edelim , gündüz vakti köpeğini bağlamadan bıraktığı için.

Sevgi ve selamlarımla.