Antalya-17 Haziran 2007 Düden, Kurşunlu, Perge, Kundu Gezimiz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba Forumdaki Dostlarım.

Bu pazar günü , daha önceki gezimizde kararlaştırdığımız gibi. Sabahtan 8.30 da Selekler karşısında ki parkta buluşup Güllük caddesi, 100.yıl, mevlana kavşağı üzerinden düden yoluna gidiyoruz.
Düdeni geçip, ara Isparta yoluna çıkıp Kurşunlu şelalesine gidiyoruz. Kurşunluyu geçince, daha önce girdiğimiz akarsu ve orman içine girip kısa bir piknik yapıyoruz. Sonra yola orman içinden devam edip, Perge harabeleri ve Aksu dört yol ağzına çıkıyoruz. Kundu Oteller bölgesine yola devam ediyoruz. Bir tek burda biraz dik bir rampa var, gerisi bisiklet sürüş için çok güzel bir yol. Daha olmadı, rampayı elde çıkarız, hava sıcak olacak çünkü.
Sonra denize kavuşup perşembe akşamı yaptığımız dönüş yoluna çıkıyoruz.
Denize girmek için Trt kampı yakınında bir alanı kullanmamız daha mantıklı olacak.
İsteyenler Kurşunludaki buz gibi akarsuda da serinleyebilirler.

Pazar gezisi : 17 haziran 2007

Rota : Düden, Kurşunlu, Aksu, Kundu, Lara ve dönüş.

Yaklaşık Kilometre : 75- 85 kilometre olması lazım.

Hareket saati : 8.30

Hareket yeri : Selekler karşısındaki park.

Yanımızda olması gereken malzemeler : Kask, eldiven, gözlük, yama takımı, iç lastik, pompa, güneş kremi, mayo, yedek tişört almanız kendi menfaatiniz içindir. Su almayıda unutmayalım
Yemek için isteyen evinden hazırlayıp gelebilir. :eek:

Gezilerimize herkes katılabilir.
Tabi gruba uyum sağlamak zorundadır. :(
Grubumuz, neşe içinde, arkadaşlık, muhabbet ve gezi grubudur.:)
Grubumuza yarış amaçlı, performans amaçlı gelmek isteyenler, hayal kırıklığına uğrayacakları için gelmemeleri kendi menfaatlerinedir. :eek:
Grubumuzda yardımlaşma esastır. :rolleyes:

Sevgi saygı ve selamlarımla.

Scudo

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
ender abi her cümlenizde kalbim yerinden oynadı.:)
iyi ki bu gibi konularda(bisiklet sevdası)sizin gibi bir öncümüz var. rota mükemmele benziyor. pazara görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@atahan07

Teşekkürler Atahan'cım

Herşeyi hep beraber yapıyoruz. Ben sadece ekibi toplamaya çalışıyorum. Yoksa herkes aynı özveri ile katılıyor gezilerimize. ;)

Bu haftaki gezimizi daha önce bu rotada yaptık, güzel ve zevkli bir yol. Yolda bayağı çok susayacağız ama, sularımızı almayı unutmayalım.

Gerisi zaten neşe ve muhabbet içinde geçip gidecek.:)

Sevgi ve selamlarımla.

kıvanç kaynak

Forum Demirbaşı
Tepki
98
ender amca size bol neşeli ve bol sohbetli geziler benim muğlada maçım olduğu için gelemiyorum pazar günü akşam üstü yola çıkacağım herkeze iyi günler

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
@Ontario

erolcum bugün görüştük gerçi ama sana tekrar başarılar, umarım istediğin bi yeri tutturusun, bi de ilkokul sıraları biraz küçük olur ama dertetme sen minnacık sele üzerinde 100küsur km yol yapan adamsın :p

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

atteleia

Üye
Tepki
32
Erol dostum sınavında başarılar ....Arayacaktım aklımdaydın ama inan eve yeni girdim.Dışarıdaykende bir türlü fırsatını bulup arayamadım.Bu saatte de öss ye girecek adam aranmaz..Ziraate bekliyoruz ..;)Hayırlısı olsun ...

Görüşmek üzere..

mOnstEr.ay

Üye
Tepki
1
Slm arkadaşlar Ben eray atahan kardeşim saolsun o yönlendirdi beni buraya...
Hatta bugünkü geziye de gelicektim ama birden 85 km fazla gelirdi o yüzden gelmedim...
Size iyi eğlenceler...
Bisikleti toplayıp küçük gezilere katılmak istiyorum aranıza alırsanız... :)

• Beğen
Tepkiler: zazoo

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
hoşgeldin eray, umarım sen de bi kaç gezi sonra forma girer büyük gezilere de gelirsin, atahan bugün sıcağa rağmen gık demeden, geride falan da kalmadan geldi bizimle. Antalya Ekibi olarak yine çk keyifli bir gezi yaptık, fotoğrafları en kısa zamanda ekleriz.

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Ender abi gezi bitti mi bilmiyorum;ama fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum...Senin sayende Antalya'nın bir fotoğraf arşivine sahip olacaz...

backbone

Üye
Tepki
21
sizlere iyi geziler diyecegim ama bugun ayın 17 ve saat akşamın 20:49 u olmuş ımarım geziniz keyifli olmuştur.Antalya yaşamak istedigim ender illerden birisidir.Ama ne yazıkki tamamen gelip yerleşemiyorum iş imkanlarından dolayı...belki bir gün karşılaşır turlara beraber gideriz

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Bu duyurduğumuz gezimizi çok güzel bir ortamda neşe içinde tamamladık.

Resimlere bakmak isterseniz (link)

Sevgi ve selamlarımla.