Antalya 11 Mayıs 2008: Isparta'ya gelir gibi olduk!

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Gelin efendim gelin!! bu geziler bitmezzz:D yarın bir gezimiz daha var kendine güvenen gelsin!!:) ama yanınızda pompa ve yedek lastik bulundurun derim hazırlıklı gelmek var yolda kalmak var:D şaka şaka :D yolda kim kalmışki bizim turumuzda kimseyi yollarda bırakmadık bırakmayızda ;) Herkes yardımlaşma içinde zaten..
Yarın Müze önunde heykel gibi dikiliyoruz bizi heykel sanıp müzeye girmeyin sakın bizi görünce tanırsınız heyo deyin yeter!:D veee 9 da çakırlara kalkıyoruz! Uzun yolculuk sayılmaz ama yeniyi zorlar!(ama iyidir açılırlar!:p):eek: hoşcakalın Antalyalı bisikletdostları!!
hoşcakalın

• Beğen
Tepkiler: basri
Scudo

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Özledim Sizleri ve Antalyayı :)

Hafta içi geliyorum inşallah!!!

Ispartaya gelir gibi olmuşsunuz hakikaten de :)
Güzel bir tur olmuş bundan sonrakilerde beraber olmak ümidiyle ;)
Ercan

• Beğen
Tepkiler: basri ve ZekiAlper

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Ercan abi hoşgeldin ya sagsaglim geldigine sevindik!! güzel bir Ispartaya iniş yolu biliyorum(z) ama Google Earth Gökay la birlikte gidersek daha kesin olur yolu bulmak açısından!:eek: henüz o mertebeye erişemedim :D Hadi gözün aydın hopelarla o daglar o tepeler ne inilir beah!! ;)

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
valla süper bi gezi olmuş eeeee gökay beyi yanına alan işte bu yollardan gider adam resmen bi daha gelmesinler die mi ne bilinmeyen yollara sokuyo insanı