Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ANTALYA 11.01.2014 A.B.S. Çakirlar turumuz

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında M.Nuri TEKE tarafından paylaşıldı.

1. M.Nuri TEKE

M.Nuri TEKE Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ​Merhaba Arkadaşlar.
    Bu hafta Antalya A.B.S. (Antalya Bisiklet Sevenler) grubu olarak devamlı yaptığımız cumartesi etkinliklerimizden birini ilk defa buraya aktarıyoruz.
    Ben eski B.F. üyesi olarak etkinliğimizi buradan da duyurmak göstermek istedim.Güzergahımız şehir merkezi buluşma noktası
    Atatürk parkından Çakırlar, Akdamlar, Doyran ve Bahtılı sonrada dönüş şeklinde idi. Turumuz Mükemmel doğa ve manzara eşliğinde geçti.
    Ben bugün doğa fotoları yok diye parkura bi daha gidip resim ekledim,tek olanlar ondan dolayıdır..:eek:
    Başlangıç pozumuz.Amaç tura katılanları ifşa etmek. Patronları onu yatıyor zannederken turda göstermek için :evil:

Sonrasında Akvaryumun arkasına açılan yeni parktan bir foto(fıskıyeler izin verirse tabiki)

yol üstü Çakırlarda Köy kahvesinde çay keyfi..:kahve:

yolda bir bahçeden portakal toplanırken istedik,sağolsun onlarda bolca verdiler bizde hüplettik. Eneji oldu bize.:D

sonrasında sosyete pazarıda denilen yerden geçtikten sonra 1 km tırmanmadan tam bizlik dediğimiz bu mükemmel toprak parkura geldik.

Bu zat da Ben ...

Velespitim

Aşağıdaki ağaçlar portakal ağaçları..Her yer Portakal :rolleyes:

Ve DOYRAN'dayız Mutluyuz çünkü gözleme ve bazlama yanındada közde çay var...:cool:

Yemede yanında yat türünden tereyağlı bazlama arasında da tulum peyniri.:evil:

Sonrası malum hızlı bir şekilde eve dönüş
    Tura katılan arkadaşlara Ümit Abiye, Mustafa'ya, Bayram'a, Yılmaz'a, Sabri'ye, Kahraman'a, Nevzat'a Teşekkürler.
    Gelemeyenler üzülmesin ,bu rotayı tekrarlıyacağız,
    Görüşmek üzere Pedal Dostları.. :alkis:

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Abi diz ağrılarından kurtulup sahalara dönmüşsün hayırlı olsun. memleketin de kıymetini bil 10 gündür ilk defa dün dışarıda çevirebildim diğer günler kapalı alanda oksijensiz durduğun yerde çevirmekten gına geldi :) senin fotoğraflarda güneşi görünce içim ısındı Eskişehir bıraktığın gibi soğuk :)

İsmail TARHAN ve M.Nuri TEKE bunu beğendi.
  3. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Mükemmel bir doğada mükemmel yemeklerle samimi arkadaşlar tarafından gerçekleştirilmiş bir tur olmuş. Ayaklarınıza sağlık...

M.Nuri TEKE bunu beğendi.
  4. wakuol

wakuol Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhabalar bende Antalyadan yeni bir bisiklet sever bu tur organizasyonlara katılmak isterim... Tabi size gore biraz agır kalabilirim... Cok guzel zaman gecirmissiniz belli.. Kıskanılası :))

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. M.Nuri TEKE

M.Nuri TEKE Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Dostum teşekkürler. Biz face üzerinden genelde tur planlıyoruz. Başlangıç olarak PAB Antalyayla başlayabilirsin Face'den üye ol. Yada her perşembe 19:30 konyaltı cad. Türkan saylan heykeli(barbaros ilkokulu karşısı) şehir içi turlara katıl. Onlar seni yönlendirir. Biz ABS cumartesileri turlarız. Keyfe Pedal, vega gibi diğerleride var, bunlar Mtb'ci. Pazar Vega günü.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Abi güzel turlamışsınız, sosyete pazarından sonraki indiğin parkur gayet iyi severim orayı. Herhangi bir cumartesi uçansu şelalerine tur açarsanız katılmak isterim :)