Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya-03 Haziran 2007 Pazar Karain Mağarasına Neşeli bir gezimiz.

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Ender Alıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Antalya-03 Haziran 2007 Karain gezimiz

Merhaba arkadaşlar. Pazar günü forumumuzda duyurduğumuz gezimizi yapmak için erkenden Selekler karşısındaki parka gitmek üzere yola çıktık. Vardığımızda çoğu arkadaşlarımızın orda bizi beklediğini gördük.

Tabi bizden sonrada gelenler oldu. Yeni katılan, Burhan bey,yeni aldığı Kron 2000 i ile, yeni bisikleti Kron 1000 ile gelen Av. Hüseyin, eskiden tanışıp ama ilk defa gezimize gelen Dr. Halim bey. Genç katılımcılardan Hasan aramıza ilk defa katılanlardı.
    Sanıyorum 16 kişi kadardık. Ünsal abide bizden 1 saat önce yola çıkıp, ezici Kepez rampasını bizden önce , bizi bekletmemek için çıkmaya başlamış.

Sabah birkaç fotoğraf çekiminden sonra Güllük caddesi üzerinden yola çıktık.

Av. Hüseyin arkadaşım , ortadan kırma yaylı bisikletinden sonra Kron 1000 bisikletini çok sevmiş. Eskiden en arkadan gelen arkadaşımız, artık grubun en önünde kılavuzluk yapıyor. Güle güle kullan bisikletini. ;)

Burhan beyin yeni Kron 2000 bisikletini inceliyoruz.
    Grup resimlerimiz.
    Seleklerden hareket edip yola düşüyoruz. Dokuma caddesi.
    İlerde gözüken yükselti yeşillik Kepez az sonra orada olacağız. Gezinin en yorucu yeri orası.
    Kepez üstünde millet soluklanırken.
    Yeniköyü geçerken kahvede dinlenen Ünsal ağabeyi alıyoruz. Bizle dalga geçiyor nerdesiniz diye.
    Karşıdaki dağın dibine varıp dağın dibinden sağa doğru gideceğiz.
    Buralar nar bahçeleri olmuş. Her yerde nar ağaçları var. Nar mevsiminde buraları ziyaret etmek lazım
    Karain e 1-2 kilometre kala hem karnımızı doyuruyoruz, hem de çaylarımızı içiyoruz. Kahveci çok seviniyor bu kadar kalabalığı görünce.
    Demir ve aleminyum atlarımız dinleniyor. Çoğu burnunu gölgeye sokmuş.
    Köyden yanımıza takılan bisikletlilerle beraber Karain grişine geliyoruz.
    Bisikletler yan yana diziliyor.

Müzeden bir görünüş.

Meşhur tırmanış başladı. Bu sıcak ve güneş altında bayağı bir yorucu oluyor
    Ama görmeyenler görmek istiyor. Tabi bende onları yalnız bırakmıyorum.

Antalya ovası ayaklarımız altında.[​IMG]
    Bora mağara girişinde tabela yanında poz veriyor.

Ünsal abi ve İlknur hanım biraz dinleniyorlar. Ünsal abide acayip kondisyon var. Nasıl çıktın sen oraları yaa.:eek: :D
    Karain mağarasına çıkanlar tabi bir hatıra pozu verecek.
    Mağaranın içindende bir hatıra pozu.
    Eee tabi birde biz karı koca bir poz verelim ama.

İşte ilk anlatım bu kadar bir parti daha resim var. İlk fırsatta onlarıda hemen atacağım.

Herkese bizim gibi güzel geziler, dostluk, kardeşlik , arkadaşlık içinde, tartışmadan, büyükleri sayarak, küçükleri koruyarak, neşe içinde geziler dilerim ve kendimiz içinde hep böyle olmasını arzularım.:p

Sevgi , saygı ve selamlarım ile ,:)

Hoşçakalın.

2. kıvanç kaynak

kıvanç kaynak Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu resimler çok güzel olmuş ender amca devamını sabırsızlıkla bekliyorum

3. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    paylaşımlarınız için teşekkürler..

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  4. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Ender abicim merhaba,

Hafta sonu yeni dostlarınızla yine her zamanki gibi güzel ve eğlenceli bir gezi yapmışsınız.Gurubunuza yeni katılan arkadaşlarımıza hoşgeldiniz der selamlar ederim.Umarım neşeniz ve gezileriniz hiç eksilmez.Paylaşım için teşekkürler ederim.İlknur hanımada saygı ve selamlar...

5. elsk

elsk Üye

Seviye:
    Antalya;
    Sizden daima dinamik, neşeli, çoğul geziler çıkıyor, ne güzel. Ben de yakın zamanda Antalya'yı ziyaret edeceğim ve turlarınızdan birine katılacağım. Herkese sevgiler!

tırt kaptan bunu beğendi.
  6. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    paylaşım için teşekürler yine harika bir gezi olmuş.

7. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    evrimsel'in kullandigi ''dinamik, neşeli, çoğul geziler'' kavrami tam da sizi yansitiyor gercekten :)

Herkesi bir arada tutup cok guzel geziler gerceklestiriyorsunuz. Ben de merakla bekliyordum fotograflari. Herzamanki gibi cok guzel bir gezi olmus. :)

Yazin ufak da olsa o taraflara gelme sansim var eger gelebilirsem kesinlikle bisikletim yanimda olacak :)

Bu arada muzedeki magara adami fotografini gorunce yine cok guldum :D Bu sefer kask takmamissiniz sicaktan bunaldi sanirim bizim magara adami :p :D

Fotograflar ve anlatim icin tesekkurler Ender abim, Ilknur ablama da selamlar. :)

8. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel,kollektivitenin çok hoş örneği olan geziniz ve anlatımlarınız için teşekkürler. Yeni bisikletleri için arkadaşlara da hayırlı olsun dileklerimle.

9. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Herkese merhaba

Ender abi, resimler ve anlatım için teşşekürler neşeli ve güzel bi gezi oldu mağarayı görünce biraz hayal kırıklığına uğradım ama amaç gezmek eğlenmek
    İkinci parti resimleri sabırsızlıkla bekliyorum
    tşk

10. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Kıvanç bu resim işleri çok kolay olmuyor. Biraz bekle bakalım. sevgiler

Teşekkür ediyorum Nikolaycım. Bir gün çok büyük bir gezide pedal çevirebilmek dileğimle.

Can'cım merhaba
    Güzel bir gezi oldu. Grubumuz güzel katılımlar ile çok güzel, büyüyor. İnşallah dahada büyür ve sizin oralara gelirken kalabalık katılımlar ile gelebiliriz. sevgilerimle.

Merhaba Evrimsel.
    Dediğin gibi gezilerimiz hep kalabalık katılımlı oluyor. İnşallah dahada iyi günlerimiz olur.
    Seni aramızda görmekten büyük keyif alırız. Geliş gününü bildirmeyi unutma. Antalya ya geleceğim dediğin için , kimsenin daha bilmediği proje aşamasındaki bir turumuzu sana anlatayım. Ama başka kimse okumasın, daha gerçek hayata geçme vakti, yani açıklanma vakti gelmedi. Sadece sen oku Evrimsel.
    22-23-24 Haziran günlerinde çadırlarımızı da yanımıza alıp, Antalya, Side ve Alanya turu yapmayı düşünüyoruz. Ama dediğim gibi bu bir proje, gelişini ona göre ayarlarsan, gelmek istersen senide aramıza alırız. zaten kesinleştiği gün hemen duyurumuzu yapacağız, forumdan.

Teşekkür ediyorum Nuricim .

Tuğberk'cim merhaba

hemen eski Karain gezimizi unutmadığını anlıyorum. Bu sefer artık ciddi olduk müzede, ama yeni gelen arkadaşlara da anlattım geçen sene geldiğimizde yaşadığımız kahkahayı.
    Antalya ya gelişini mutlaka bildireceğine eminim. Gelmeden haber verki bir yerlere gitmeyelim. Seni burda gezdirmekten çok mutlu olacağım. Bekliyorum.

Ediz'cim merhaba

Çok teşekkür ediyorum. Gezilerimiz tam bir insan mozağininden oluşuyor, 13 yaşından 60 lı yaşlara kadar herkes yanımızda.
    Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.

11. Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Ender abicim yine ekibi toplamış güzel geziler düzenlemiş tepelere bile çıkarmış grubu helal sana Ender abicim Turbo İlknur ablama selam

12. Alpay ipekgil

Alpay ipekgil Kıdemli Üye

Seviye:
    Ender abicim geziniz ve fotoraflarınız mükemmel herşey çok güzel olmuş ayklarınıza sağlık Doğa bir harika resimlere bakarken sanki ordayım.Büyük bir kısmetsizlik olmazsa haftaya bisikletimle ordayım.Gelmeden mutlaka seni arayacağım
    Şimdilik hoşçakalın

13. Atahan Akıllı

Atahan Akıllı Bisikletkolik

Seviye:
    fotoğraflar için çok teşekkürler. bi sonraki gezi için sabırsızlanıyorum. ender hocam siz bizim başımızda olduktan sonra ben her zaman başınızın belasıyım. sevgi ve saygılarımla. tandem e slm. :)

14. bkilinc

bkilinc Yeni Üye

Çok güzel bir organizasyondu. Başta Ender Abi ve eşi olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Biraz gerilerde kaldım ama yeni üye olduğum için sanırım hoşgörüldü :) Yeni bir gezide tekrar görüşmek dileğiyle.

Burhan.

15. extremunction

extremunction Kıdemli Üye

Seviye:
    çok güzel bir geziyi kaçırmışım yine :( antalya grubu gerçekten harika...

16. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ender Abi ve İlknur Abla, genç arkadaşlarımız ve aileleri ne kadar şanslılar; başlarında sizin gibi harika insanlarla, böylesine güzel bir aktiviteye katılıyorlar. Valla siz bizim buraları kıskanıyorsunuz ama bende sizin son zamanlardaki gezileri okudukça fena halde kıskanıyorum. Sizi buralara transfer etmemize ne dersiniz?
    Ayrıca galiba son zamanlardaki gezilerinize katılım baya arttı, gittikçe popülerleşmeye başladınız hani diyorum yoksa seçim zamanı geliyo diye ufaktan milletvekilliği çalışmaları mı yapıyoruz? Eğer öyleyse ben oyumu Antalyada kullanayım. Zaten şurada İknur Ablanın emekliliğine de bir Hafta kaldı ( forumu dostlarımıza duyurulur! İlknur Abla'ya bir emeklilik partisi düzenleyelim!!! ) beraber politikaya mı giriyorsunuz?
    Neyse valla gün geçmiyor Heves'le kulaklarınızı çınlatmayalım... Hepinize kucak dolusu sevgiler...
    Paylaşım için de çok teşekkürler...

17. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhabalar; Ender bey yine her zamanki gibi harika organizasyon ve o güzellikte bir gezi olmuş. O kadar küşük yaştaki insanların katılması ne kadar güzel birşeydir.

Siz İzmirde iken turlarınıza katılamadım ve çok üzüldüm gerçekten bir daha gelirseniz,işiniz düşerse buralara beraber gezmek dileği ile hoşçakalın...;)

Fotograflar için teşekkürler hepsi birbirinden güzeller.

18. atteleia

atteleia Üye

Seviye:
    Her zamanki gibi süper bir tur olmuş.Bende uzun süredir gitmiyordum Karain'e gelmek isterdim ama koşullar herzmanki gibi el vermedi, pazar günü Ispartaya gitmek zorundaydım.Ünsal amca 30 kilo bisikletle nasıl tırmandı o kepez rampasını :eek:Vallahi tebriğe değer..

Görüşmek üzere...

19. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de hızla iyileşiyorum umarım bir aksilik olmaz ve bu pazar gelirim geziye valla çok özledim hepinizi, yine çok keyifli bi gezi olmuş katılan tüm arkadaşlara ve özellikle ilknur abla ve ender abiye teşekkürler!

20. Ender Alıcıoğlu

Seviye:

Erol'cum merhaba

teşekkür ediyorum. Mağara çok ilgisiz kalmış . Yoksa aslında tarihi olarak çok değerli bir yer.

Hakan'cım merhaba

Çok teşekkür ediyorum. Sizlerei inanın çok özledik. İnşallah kısmet gene buluşuruz. İlknur ablanda inan artık süper pedal basmaya başladı. Artık beni eskisi kadar yormuyor.

Sevgi ve selamlarımla.
    Alpay'cım merhaba
    Sizde Hakanla güzel bir gezi yapmışsınız. Haftaya seni büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Çok güzel gezeriz.
    Sevgilerimle.

Atahan merhaba
    Bende sizlerden memnunum ama işte orasını sen biliyorsun. Bir deli kuyuya taş atmış bir köy halkı çıkaramamış. Anladın sen onu.
    Sevgilerimle.

Burhan bey merhaba

İlk defa bu kadar uzak yola gelen bir arkadaş olarak, inanın çok iyi dayandınız. Ama bundan sonraki her gezide kondisyonunuzun ne kadar çok fark edeceğine kendiniz bile inanamayacaksınız.
    her zaman sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
    Sevgi ve selamlarımla.

Emre'cim merhaba
    Antalya ya dönüşünü dört gözle bekliyoruz. Senide her zaman aramızda görmek istiyoruz.
    Sevgilerimle.

Fırat'cım merhaba
    Düşüncelerin için çok teşekkür ediyorum. Sağol ama bu güzel bisikletin üstünde yeşillik mavilik ve temiz havada dolaşmak varken ne yapalım siyaseti. Heleki kısmet İlknur ablan emekli olsun ondan sonra tutmayın bizi.
    İnan ailemizden biri olarak sayıyorum sizleri, Pelin'in ağzından düşmüyor Heves ve Zeynep'in ismi, o kadar çok sevmiş ki Heves'i ben taile gidersem Heves'in yanına giderim deyip duruyor.
    Hepimiz tabi hepinizi çok sevdik. Herşey karşılıklı. Eğer buradan başka bir yere yerleşme imkanım olursa yerleşeceğimiz yer sizlerin yanı olur.

Sevgi ve selamlarımla.

Merhaba
    Bir tarafımız İzmirli oluğu için, mutlaka bir gün İzmir de beraber pedallayacağız. AMA sanırım bu sefer bayağı bir kalabalık olacağız, tabi sizlerin sayesinde. O günleri dört gözle bekliyoruz.
    Sevgi ve selamlarımla.

[QUOTEatteleia]Her zamanki gibi süper bir tur olmuş.Bende uzun süredir gitmiyordum Karain'e gelmek isterdim ama koşullar herzmanki gibi el vermedi, pazar günü Ispartaya gitmek zorundaydım.Ünsal amca 30 kilo bisikletle nasıl tırmandı o kepez rampasını Vallahi tebriğe değer..

Görüşmek üzere...[/QUOTE]

Emre'cim merhaba

Sendede amma kısmet var. Her pazar bir işin çıkıyor . Ama mutlaka bir gün beraber pazar gezisi yapacağız.

sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın