Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Antalya -- 0 RH+ kan -- ACIL!!

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında bikergrrl tarafından paylaşıldı.

1. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaslar selam, daha once kan gruplarimiz ve sehirler basligi altinda bu duyuruyu yapmistim, ama detay vermemistim, Antalyadaki ekipten neredeyse kimsenin kan grubu yazili olmadigindan buraya mecburen tekrar yapiyorum, kusura bakmayin, nolur!

Bir arkadasimin babasi bu hafta ameliyat olacak, detaylar asagida. Acil 0 RH + kana ihtiyaclari var, eger tanidiklariniz var ise nolur haber verin, cok kritik bir ameliyat, aile zaten perisan, hic olmazsa kan konusunda akillari rahat olsun..

Eger 0 RH + degilseniz, HALA KAN VEREBILIRSINIZ, takas edip karsiliginda 0 RH + alabiliyorlar, aklinizda bulunsun. Detaylari en guzel Elif size anlatir, yardimci olabilecek herkese simdiden tesekkurler :) Hadi bakalim gosterelim sporcu dayanismasini!

Merhaba arkadaslar ,
    asagidaki maili, varsa Antalya'da tanidiginiz kisilere iletmenizi rica ediyorum.

27.2.2006 Sali günü Akdeniz Un. Hastanesi (Antalya) 'nde kalp ameliyatı olacak olan babam Irfan Istanbulluoglu için O RH+ kana ihtiyacımız vardır.

Kan grubu uyan ve kan vermek isteyen arkadaslar Pazartesi gunu annem Sema Istanbulluoglu veya benimle irtibata gecebilirler.
    Yardimlarınız icin simdiden cok tesekkur ederim.

İletisim Bilgileri:
    Sema Istanbulluoglu cep tel: 0 535 895 77 98
    Elif Istanbulluoğlu cep tel: 0 532 586 69 90
    Akdeniz Un.Hastanesi Kan Bankasi tel: 249 62 61
    Adres: Akdeniz Universitesi Hastanesi Dumlupinar Bulvari Kampus/ANTALYA
    (Kan Bankasi 'nda Irfan Istanbulluoglu icin kan verileceği mutlaka belirtilmelidir.)

Not: Bu maili Antalya'da olan ve kan grubunun uyabilecegini dusundugunuz kisilere iletebilirseniz cok makbule gececektir.

Saygilarimla,

Elif Istanbulluoglu

2. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Biker şimdi gördüm , hemen arkadaşlarıma duyurmaya başlıyorum . İnşallah buluruz.

3. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Ender abi merhaba,

Bir gelişme varmı aradığınız kanı bulabildiniz mi?Umarım en kısa sürede bulunur.Elif arkadaşımıda acil şifalar dilerim...

4. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:

Ender Beycigim cok tesekkurler! Birden fazla unite kana ihtiyaclari oldugunu biliyorum, ama tam miktari kendisi en Elif biliyor, tekrar tekrar tesekkurler!!

5. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    selam arkadaslar.. bu mesaj hala gunceldir.. tesekkur ederim!

6. Derya AKYILDIZ

Derya AKYILDIZ Onursal Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun Bikemcim umarım hallolmuştur. :( Sevgiler..