...::: ankaralılarrrr :::...

Scudo

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Erken haberim olsaydı bende katılırdım. Ne zamandır çiftliğe gitmiyordum. Bende yarın aşığıya alıntı yaptığım tura
katılacağım.

Merhaba arkadaşlar
Bu pazar günü rotamız Ahlatlıbel-İncek üzerinden Tuluntaş ve Ballıkpınar köylerini geçerek Haymana yolunu takiben Eymir gölü olucak,2 hafta önce bu rotayı geçmeyi planlıyorduk ama kısaltıp eymire geçmiştik,hava durumu bulutlu 10 derece
Buluşma noktamız Konya Yolu Üzeri İncek yol ayrımı(Turan Güneş Bulvarı köprüsü altıda olabilir)
zaten iki nokta birbirine çok yakın
Buluşma saati:09:00
Görüşmek üzere herkese selamlar
Berk

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
@i_murat

bizde bu akşam karar verdik yarin için... çiftlikten aşti yolu üzerinden ümitköy ordan çevre yolu tuluntaş incek gölbaşı merkez... belki yolda karşılaşırız :D karşılaşırsak beraber devam ederiz...

• Beğen
Tepkiler: bulent_atlas

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
yarın Ogün Çavuş ve ben yol bisikleti ile çıkacağız ama o saat biraz geç oluyor. Saat 8:15 de buluşacağız biz. Sanırım Eskişehir yolu üzerinde Polatlı civarı yapacağız... Sabah Ogün ile konuşurum belki biz de katılabiliriz....

• Beğen
Tepkiler: deli kadir

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Biz de o saatlerde Eymir'de olacağız. Uğrarsanız bekleriz. Şu yol bisikletini alayım, beraber yol yaparız değil mi Kadir? İyi pedallar :)

• Beğen
Tepkiler: deli kadir

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
valla tam süper olur... ogün abi ile bende konuşurum olmazsa sabah...

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
0506 507 52 31 numaram eğer gelmek isteyen olursa burdan ulaşabilir...

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
@Teberus
abi kesinlikle tavsiye ederim. Süper bir keyif. Bütün kaslarının çalıştığını hissediyorsun....

• Beğen
Tepkiler: Serdar TEBER

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Evet kesinlikle katılıyorum. Fakat şu lanet olası yollar bisikleti mahvediyor:boese157:

omerkabul

Aktif Üye
Tepki
133
MRB KADİR KARDEŞİMM YARDIMLAR İÇİN SAOL BİZE EYMİR GÖLÜ ÜNDE VE KAZA ANINDA BİZE YANIMAZA GELMEN BENİ VE ARKADAŞLARIMI ÇOK SEVİNDİRDİN VE SEVİNDİK SAYGILARIM LAA ÖMER KABUL (istersen msn ekle konuşalıımm)
omerkabul4278@hotmail.com 544 5324944