Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankaralilar !!!!!!!

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında bikergrrl tarafından paylaşıldı.

1. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    KevSerSeri ve digerleri :D

Buyuk Ankara ekibi :D :D :D

Duyduk duymadik demeyiniz :D :D :D :D

Siz tabii simdi beni unutmussunuzdur, ne de olsa, hmmmm neredeyse bir sene olacak :D

Sizden bir ricam var ;)

Cok sevdigim bir arkadasim Ankara'da askerligini bitirmek uzere.. O da bizler gibi bisiklet tutkunu, ve Ankara'da beraber pedallayabilecegi, kafadengi bir grup arar dururmus :) benim yeni haberim oldu, ben de hemen sizden bahsettim :D

simdi bilirim siz ona sahip cikarsiniz, alir en guzel yerlerde, doganin icinde, tepelerde bayirlarda dusman catlatan fotograflar cekersiniz, eh ne diyeyim, eti de sizin, kemigi de :) su son 3 ayda bari onu Ankaradan guzel 2 tekerli duslerle gonderiverin Istanbul'a :)

Henuz foruma uye olmadi, ama siz bu topic'e forumda son aylarda Ankaradan kimler kaldi, bir ses verirseniz, o uye oldugunda hersey hazir ve de nazir olur :)

Ben artik cok giremiyorum, o yuzden dedigim gibi, Lami size emanet :) bilirim yuzumuzu kara cikarmassiniz ;)

2. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Neresinde Ankara'nın? Etimesgut?

3. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Selamlar...
    Valla biz halen turlara devam ediyoruz. Bazen yağış bazen soğuk alıkoysa, bazen başka organizasyonlarla vakit geçirsek de çoğunlukla turlara çıkıyoruz. Biz çıkmasak başka bir ekip mutlaka oluyor...

Arkadaşınıza söyleyin bize bir şekilde ulaşsın forumdan. Ben onu mutlaka yönlendiririm, müsait olduğumuzda da gezdiririz, bizimle turlara katılır...

bikergrrl bunu beğendi.
  4. Lami Bertan Tokuzlu

Lami Bertan Tokuzlu Yeni Üye

Kibar tanıtımın ve gruba katılmama ön ayak olduğun icin cok tesekkurler Bikergirl. Arkadaslar Ankara'daki son 3 ayımda beni de yaptıgınız turlara davet ederseniz cok sevinirim. Nitekim, cumartesi ve pazar sabahları tek basına turlamaktan epey sıkılmış haldeyim. Hava hic fark etmez, her zaman size katılabilirim. İstanbul'lu diye "kara kısa alışık degildir" demeyin; ben 2 sene de İsvec'te turladım... herhalde Ankara'nın kısında da idare ederim :) Sizlerden haber bekliyorum. Görüşmek üzere.

Bertan

bikergrrl bunu beğendi.
  5. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    yaw bu arada konuyla tamamen alakasiz ama tesekkur butonu geri gelmis :D bunun icin bir hosgeldin partisi yaptiniz mi ben yokken??? Ozlemisiz :D :D :D

Ahmet Mumcu bunu beğendi.
  6. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Selam Bertan aramıza hoş geldin...

Baban matemeatikçi ya da fizikçi falan mı? Lami teoremi var da benim bildiğim... :D :D :D

Yakın zamanda turlarda görüşmek dileğiyle...

7. Lami Bertan Tokuzlu

Merhaba Kevserseri,

Ismimin matematikci veya fizikci intibasi verdigine daha once hic sahit olmamistim. Hukukcularla cevrili oldugumdan herhalde. Sizinki algida secicilik olsa gerek.. Ankara grubuyla daha tanismadan ufkumun acilacagini hissediyorum.. Sorunun cevabi: Hayir. Babam hukukcudur ama matematigi oldukca iyidir :)

8. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Vay bikergirll.. Demek Mars'tan döndün.. Seni aramızda görmek ne güzel.. Meraklanmaya başlamıştık; acaba Mars'ta kalmaya mı karar verdi acaba diye:)
    Gökova turunda gözlerimiz seni aradı..

9. Lami Bertan Tokuzlu

OOOO Gursel Abi selamlar. Gorusmeyeli epey oldu. Ama 3 ay sonra tekrar istanbul'a donuyorum. Tolga ve Sinan'la onumuzdeki yaz icin yeni bir Kackar turu projesini tasarlamaya basladik haberin olsun. Sevgiler.

10. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Ne o sn. bikergrrl hamfendiciğim, emekliye ayrılacak yaşınıza da daha nerden baksanız 50 sene vardır. Niye giremiyorsunuz?
    Yoksa aşırı kilodan klavyeye mi yaklaşamıyo diye düşünsem.. ???:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
    (sürçü lisan ettimse kilo vereyim:D )

bikergrrl bunu beğendi.
  11. SerdarAktas90

SerdarAktas90 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ankara'da bazen pazarları bazen müsait olduğumuz zamanlar geziyoruz eymire gidiyoruz çevre köylerine gidiyoruz bazende Kevser abla ve ekibiyle geziyoruz..gerçekten çok zevkli oluyor...Bu pazarda olursa bir faaliyet katılırım..

12. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Gursel selam yahu :D eheh bak ama Mars'tan eli bos donmedim, oraya kacan bisikletcileri bulup da getirdim :cool:

Lami (o her ne kadar kendine Bertan demek konusunda israr etse de :D) biiiir, bir de sizin ekochallenge'cilardan var benim bebeklik arkadasim, su siralar cekistirmekle mesgulum, haftaya onu da dusururuz foruma, bak demedi deme ;) isim vermicem, supriz olsun :D :D :D

cok ozledim, haftasonunu bir atlatalim, onumuzdeki hafta bir aksam ugrarim, arayi kapatiriz

13. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    Yaw ironman beycigim :D :D nasil da iyi taniyorsunuz beni :D :D :D hani su siralar herkesin dilinde dolasiyor ya, dayanamayip ben de soyliyeyim "aynen oyle" (sag kol yukarida, el hafifce bilekten kivrilip asagi duser, ust govde geriye dogru atilarak ayni anda bas da sirkelenir, ya da bunun gibi birsey :D :D :D)

sizi Lami'ye (o her ne kadar Bertan'da israr etse de :D ) cok methettim, hatta dedim ki bizim "Ironmanlerimiz Konya'dan bisiklete atlar, gelir seni gezdirir, sonra da aksam yemegine evlerine donerler" dedim :D :D demedim mi? dedim dedim :D

Bak zaten oralarda camura da saplaniyormussunuz, haydi bir Ankara turu duzenleyin de biz de buradan istirak edelim :D :D :D hem KevSerSeri de mutlu olur, Istanbul'a geldim beraber pedallayamadik diyip duruyodu :D

(yazin aldigim kilolari baska turlu veremeyecegim :D :D :D )

KevSerSeri ve Mesut Girgiç bunu beğendi.
  14. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Vay be kim acaba? 3 kez Eco Challenge'a katılan 7 kişi var Türkiye'de zaten .. (ben hariç)

15. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    eheheh soylemem, suprizzz :D