Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankaralı arkadaslardan yol bilgisi

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında iskoc tarafından paylaşıldı.

1. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    Sevgili Ankaralı arkadaslar.
    Benim Ankara'da ufak bir işim var. Üniversite diplomama denklik basvurusu yapmam gerekiyor. YOK'ün binasi ile OSYM binaları arka arkaya Bilkent'te. Benim YOK'ün binasına gitmem gerekiyor. Bodrum'dan Ankara'ya otobüsle gelicem. Otogar ile YOK binası arası hemen hemen 9 km. Oraya giden dolmuslar bulabilir miyim otogardan ? Dolmuslar var ise hangilerine binmem gerekiyor.
    Daha sonradan da Erdoganlar Bisiklete gecmeyi düşünüyorum. Orası da otogardan 3,5 km ye yakın bie mesefa. Erdoganlara gidebilmek için otogara geri dönüp gitmem gerekiyor galiba. otogardan Erdoganlara kadar yürürüm diye düşünüyorum ancak alıcaklarımı aldıktan sonra nasıl geri dönebilirim?
    Sunuda berlitmek istiyorum carsamba sabahı Ankara'da olacağım

2. Görkem Kılınç

Görkem Kılınç Bisikletkolik

Seviye:
    Otogar dediğiniz yer Ankara´da Aşti oluyor... Erdoğanlar bisiklete gitmek için Aşti´den metro ile kızılaya gitmeniz gerekir...Orda Libya cad. sorarsanız size gösterirler...

lindemann ve iskoc bunu beğendi.
  3. BEfe

BEfe Yeni Üye

Seviye:
    Gar , Aşti Ankaray durağında . Oradan Ankaraya binip "Kolej" durağında inerseniz Erdoğanlar bisiklete (Libya Cad.) gitmek için 100-200m birşey kalıyor geriye : )

Yolculuğun diğer kısmı için birşey diyemeyeceğim bilen arkadaşlara devrediyorum

iskoc bunu beğendi.
  4. serdar gültekin

serdar gültekin Bisikletkolik

Seviye:
    Ankara otogarda (yani Aştide) indikten sonra metroyla (ankarayla) kızılaya geleceksiniz. Kızılay'da Güvenpark içinde Bilkent otobüsleri kalkar, o otobüslerle ösym'nin Bilkentteki bürosuna gidebilirsiniz. dönüşte de aynı otobüslerle Güvenparka dönüp oradan 15-20 dakikalık bir yürüyüşle Erdoğanlar Bisiklete ulaşabilirsiniz.

5. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    cevaplarınız tesekkür ederim arkadaslar

6. murty

murty Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ankara ya hosgeldniz :)))

7. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar hepinize binlerce kez tesekkürler. AŞTİ den cıktıktan sonra anayoldan geciyormus bilkent arabaları oradan yakaladım bir tanesini ve YÖK tende ÖSYM nin arabasi ile indim Kızılay'a. adama "abi buraları bilmiyorum bnei de Kızılay'a atıver" diye yazıldım oda attı sağolsun. Erdoğanlar Bisiklette cok yardımcı oldu otobüsüme 10 saat vardı daha Ulus aarabaları ile Kale içine gönderdiler müzeleri gezdim. Sonrada asağıdan Gölbaşı arabalarına binip AŞTİ ye geldim.
    Tekrar yardımcı olan herkese tesekkür ederim

8. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    Ankara cok güzel gezdiğim kadarını cok sevdim. biraz tarih delisi 0oldugum için müzeler cok hosuma gitti ve kale içi ni de cok sevdim