Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankaralı arkadaşlar yol tarifi için yardım (İzmirden geleceğim)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hamit E. tarafından paylaşıldı.

1. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba, 24 kasımda Ankarada sınavım var. daha önce hiç Ankarada bulunmadığım için bilmiyorum. 23 kasım sabahı ankara garajda olacağım.

Otogardan aşağıda linkini verdiğim konaklayacağım yere nasıl ulaşabilirim
    https://www.google.com/maps/preview...1366!2i655!4f13.1!4m2!3d39.940852!4d32.860237

sınava gireceğim yer ise burası
    https://www.google.com/maps/preview...i1366!2i655!4f13.1!4m2!3d39.960643!4d32.81388

sınav yerine taksi ile ulaşmayı planlıyorum maps ten baktığıma göre otel ile sınav yerim 6-7 km civarı.

yardımcı olursanız memnun olurum

2. Faruk K.

Faruk K. Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Hiç gerek yok taksiye, metroyu kullanın, Ulus durağı gösterdiğiniz adresin dibinde. Aynı şekilde İvedik metro durağı da sınav yerine çok yakın.

Şöyle yapacaksınız, otogardan (AŞTİ) Ankaray'a bineceksiniz tek yön var Kızılay. Kızılay'a geldiğinizde, Ankaray'dan inip Metroya aktarma yapacaksınız (Ek bir ücret ödemeden). Ulus durağında inip yürüyeceksiniz. Sınava giderken Ulus durağından binip Batıkent yönüne bineceksiniz, yaklaşık 10 dk sonra İvedik durağında inip yürüyeceksiniz.

3. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:

teşekkürler google maps tan gördüm şimdi kırmızı ve yeşil hatlar olarak gösteriyormuş.
    jetonla binebiliyormuyuz yada 5-6 binişlik kartlar mevcutsa onlardan alayım daha ekonomik olur

4. Bertan T.

Bertan T. Kıdemli Üye

Seviye:
    Kart alıyorsunuz zaten, 2-5-10-20 biniş şeklinde; o şekilde kullanabilirsiniz. Fakat kartlar zarar görebilir, manyetiğine dikkat:)

5. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    sınavınız kaçta? ben sabah sizi otelinizden alıp sınav yerine otomobilimle bırakabilirim.

lütfen beni özel mesajdan ya da mmlevent@gmail.com dan bilgilendirin.

6. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    teşekkürler Bertan ;)

Mehmet bey ilginiz için teşekkürler, söylemeniz bile yeterli. raylı sistem ile trafiğe takılma gibi bir durumda oluşmayacağından rahat olacağını düşünüyorum. sınavdan 1 gün önce geleceğim için bir keşif turu ile okula gidip geleceğim. eğer ters gelirse sizinle irtibatlaşırız.