Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Ankaradan tertemiz bianchi tdl 1300

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ALP KARAKAYA2000 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ALP KARAKAYA2000

ALP KARAKAYA2000 Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Öncelikle merhaba.Bianchi TDL 1300 bisikletimi daha üst modele geçeceğim için satıyorum.Ocak aynın ortasında alındı (2014).Okul ve ramazan dolayısıyla 1 ay binebildim ( Max. 40 yada 50KM kullandım). Kadroda çizik,ezik,çatlak kesinlikle bulunmamaktadır.Bütün parçaları orijinaldir ve değişeni yoktur. Selede avuç içi kadar boya kalkması mevcut. O yüzden fiyatı uygun tuttum.Kadro alüminyum ve diğer bisikletlere göre 5-6 kg daha hafif,sürerken yormaz.Evde muhafaza ettiğim bisikletmii tek kişi sürmüştür ve her hafta temizlenmiştir. Daha 1.5 yıl daha garantisi ve ücretsiz bakım kartları durmaktadır. Okullar açılmadan önce alan arkadaş bakıma götürecektir. Ön-arka balataların durumu %95-%90dır.Şuanda bisikletin emsali 1200 TL dir.Kadro boyunu tam olarak bilmiyorum fakat 1.70-1.85 boyları arasındakiler rahatlıkla kullanabilir. ANKARA İÇİ SATILIKTIR.PAZARLIK PAYI YOKTUR.Şimdiden hayırlı olmasını dilerim... (NOT: 1 metre kalın kilit,siyah xlc ön ışık, 2 adet beyaz ve kırmızı ışık,XLC arka stop lamba,XLC suluk kafesi, 5 adet yama,2 adet teker reflektörü(kırmızı),Pompa ve arka attırıcı koruma demiri. Bu aksesuarların piyasa değeri 180 TL dir.Bisikletin üstüne +100TL daha verirseniz yanında vereceğim.Bisikletin aksesuarsız fiyatı 900 TL'dir )

FİYAT : 900 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Kadro : 26" Alüminyum 6061 1.1/8" Yarı Entegre
    Maşa : Suntour 26" XCT Disk 100mm Maşadan Kilitli
    Jant : 26/559x19 Bianchi Alüminyum siyah
    Lastik : Schwalbe 26x2.00 Black Jack (siyah-beyaz şeritli) >> hiç patlağı yoktur.
    Vites : Shimano Altus (3x8=24 VTS)
    Fren : Hidrolik Disk Shimano BRM 395 (ÖN-ARKA)
    Sele : BİANCHİ DDK

İLETİŞİM: 0532 204 01 22 - 0538 420 85 32

2. ALP KARAKAYA2000

ALP KARAKAYA2000 Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    SatilmiŞtir. İlgİnİze teŞekkÜrler ...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.