Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'dan selamlar.

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Oğuzhan Kabaçalı tarafından paylaşıldı.

1. Oğuzhan Kabaçalı

Oğuzhan Kabaçalı Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhabalar. Ben 18 yaşındayım. Ankara' da yaşamaktayım. Liseden mezun oldum, LYS sınavı için hazırlanmaktayım. Bisiklet sporunu 1 aydır yapmaktayım. Babam 6 seneye yakın bir süredir motosiklet sürmekte o yüzden iki teker üzerinde nasıl davranılacağı konusunda bana yardımcı oluyor. İnternetteki videoları izlemekten de hiç sıkılmam. Kullandığım bisiklet: http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=131548

Umarım forumda geçirdiğim vakit hergün daha değerli olur. Ankara' da olupta bazı günler birlikte turlamak isteyenlerle seve seve turlarız. :)

2. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Hoşgeldin Oğuzhan.Ben de bisiklette yeni sayılırım.Her geçen gün sayımızın artması beni çok mutlu ediyor.Umarım Ygs'n istediğin gibi geçmiştir.Bisiklet zevkinin giderek katlanması dileğiyle..

Oğuzhan Kabaçalı bunu beğendi.
  3. Oğuzhan Kabaçalı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Keşke hergün sayımızın artmasıyla birlikte trafikteki 4 tekerlikli taşıtlar da daha çok bilinçlense. Sınav sürecinden sonra bisiklete daha çok vakit ayıracağım için sabırsızlanıyorum. :)

4. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Millet bilinçlensin diye beklersek işimiz var.Trafikte hak iddia etmeyeceksin önce o bana yol versin,o durmalı ben geçmeliyim gibi.Şu bir gerçek ki bazı barzoların gözünde trafikte hiçbir kıymetimiz yok.Onlarla inatlaşmak yerine tamam kardeşim sensin diyip yollayacaksın.Yoksa arabanın altında kaldıktan sonra hak benimdi desen ne olur.Unutmayalım ki bisikleti zevk ve spor için sürüyoruz.Yollara çıkıp trafik canavarları ile atışmak için değil.Tabi ki haklarımız var evet ama sola dünüşün plastik dubalarla yasaklandığı yerde adam pikapla nasıl olsa dubalar esniyor diye üzerinden geçtiğini gördüm ben bu nasıl bir hayvanlıktır anlayamadım.Ve o gün anladım ki biz kendimizi bunlardan korumalıyız,biz bunların bilinçlenmesini beklemek yerine onlardan mümkün olduğunca uzak durmalıyız.Görüyoruz yayın organlarında hayatını kaybeden insanları.Ardından perişan olan aileleri.Kaybedecek bir şeyi olmayan insanlarla dolu ortalık sürer üstüne alır altına ardında gözü aşlı ailenle kalırsın Allah korusun.Bunlar istemediğimiz şeyler..

5. Sercan T.

Sercan T. Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Hoşgeldiniz. Turlamak için ben de birilerini arıyorum, beraber bir şeyler yapabiliriz belki.
    Kazasız belasız sürüşler! :)

6. Oğuzhan Kabaçalı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Şöyle ki; müthiş derecede kasıtlı yapılan sıkıştırmalar vb. durumlarda illaki küçük bi uyarı yapıyorum. Hani ne kadar faydası olursa artık. Bu uyarıda gerçekleşen diyalog en fazla 5 saniye sürüyo. Karşımdaki sürücü zaten "Eyvallah" diyip yoluna devam ediyor. :) Yine de dediğiniz gibi 76 milyonluk bu kocaman ülkede hangi birisiyle uğraşacaksın?

---

Hoşbulduk. :) Hayır demem valla. :) Bi tura çıkmadan 2 - 3 gün önceden haberleşebiliriz. Ortak bi yerde buluşup kendimizi fazla zorlamadan turlarız. :)

7. Sercan T.

Sercan T. Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    İyi olur. Özel mesaj yoluyla haberleşiriz o zaman. :)

8. Eren T.

Eren T. Üye

Seviye:
    çankaya tunalı tarafında oturuyorum mesajını bekliyorum pazartesi :)

9. Oğuzhan Kabaçalı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bende Tunalıda oturuyorum. :) Bugün çıkar mıyım çıkmaz mıyım tam bilemiyorum. Dün biraz zorladım kendimi. Ama ufakta olsa bi gezinti yaparız belki. :)