Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'dan Merhabalar Yeni Üye (^^)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Burak Çitrak tarafından paylaşıldı.

1. Burak Çitrak

Burak Çitrak Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba ben Burak 24 yaşındayım ( ama lise öğrencisi gibi bir görünüşüm varmış öyle söylüyorlar :D ) ve bekarım :D
    Ankara'da yaşıyorum ve memur olarak çalışıyorum.
    178 cm boyum (180 de olabilir :) ) 100 kg kilom var :( bundan tabi ki rahatsızlık duyuyorum onun içinde bisiklet iyi olacaktır :)

Uzak doğu'ya ilgim var.Orta düzeye yakın Japonca biliyorum ve biraz Korece,Çincede öğreniyorum.

Lise zamanlarımda bir bisikletim vardı ama ara sıra kullanıyordum.Bazen tatile gittiğim yerlerde bisiklet kiralıyordum ama artık bir bisiklet alıp kullanmak istiyorum tekrardan :D

Buna neden olan kişi ise bir Japon arkadaşım:) Japonya'dan Ankara'ya 6 ay değişim öğrencisi olarak geldi ve yanında bisikletini de getirmiş :) Ankara'da bisiklet kullanmak tehlikeli ama bazen Dışkapı'dan Çubuğa kadar bisikletle gidip geliyormuş.Bende onu yalnız bırakmamak için bisiklet alıp ona eşlik etmek istedim :D
    1 ay kadar bisiklet hakkında her şeyi okuduktan sonra ( yaklaşık 2 haftadır bu forumdaki yazıların birçoğunu okudum saatlece :D ) ''Geotech Life'' kilitlenebilir ön süspansiyonlu bisikleti gelecek hafta alacağım inşallah :) çok kararsız kaldım bisiklet almak için ama delta bisiklete gittiğim zaman bütçeme uygun ve istediğim özelikte o bisikleti buldum. Tabi ki kaskımı ve eldivenimi ve diğer gerekli malzemelerimi de seçtim^^
    Çok uzun bir yazı oldu tanışmak için :D Hoşça kalın.

2. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Burak Aramıza Hoş Geldin.Safalar getirdin.Bisiklet fiyatına göre iyi tam donanımlı ilerde bagaj,çamurluk,sorunun olmaz.Şimdiden hayırlı olsun.

Forumları takip et Hafta içi Eymir vs. Tur'lar düzenleniyor,katılırsınız.http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=101478

Hoşça Kal.Japon Arkadaşa Selamlar...

Burak Çitrak bunu beğendi.
  3. Coşkun Kumru

Coşkun Kumru Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba burak, aramıza hoş geldin :)

4. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    bir altıyüzelliyedilileşemeyen örneği :)
    hoşgeldiniz :)