Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankaradan herkese selam

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Berkayy aydın tarafından paylaşıldı.

1. Berkayy aydın

Berkayy aydın Yeni Üye

Arkadaslarim/abilerim herkeze selamlar.Batikentte oturuyorum lise 3. Sinif tayim.Yaklasik 5 yasimdan beri 12 yildir araliksiz her yaz bisiklet kullaniyorum.4 yil once bir hevesle kron xc250 almistim ancak gectigimiz 2 yil cok az kullandim simdi kafama dank etti eskisehir yolunda otobus beklerken gordugum bisiklet grubu nedense beni birden kendine cekti ve eminim bu sefer sadece yazin kullanan bir insan olmayacagim.2 hafta once patlak olan lastigimi degistiretek ise koyuldum.Balatam bitmis degistirdim bakimlarimi yaptim(komik olacak ama bir turlu vites bire geçmiyor bunu cozemedim bir bisikletciye gidicez artik :)).
    Bugun de yola cikmak icin son hazirliklarimi yaparak halk arasinda "bisikletci" unvanini kazandiracak olan benim icin hayati onem tasiyan kaskimi aldim.Arakadaslarimin arasinda belki garipsenecegim hos olmayabilir ama kaza yapmayacak olsam bile bir kask sayesinde soforlerin artik beni onemseyecegini düşünüyorum.sadece dersaneme arkadasima vs. gitmek icin kullanmak istemiyorum bunun icin de bisiklet turu yapan bir gruba takilmayi düşünüyorum.Sizce katilabilirmiyim uygun olur mu varsa boyle gruplari nasil bulabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim bu camiada kendimi gormekten mutluluk duyacagim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan KRN ve hüseyin ozan bunu beğendi.
  2. alican33

alican33 Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hoş geldiniz aramıza.Vites hakkındaki önerim kendiniz ayarlamayı deneyin öğrenin forumda birçok konu var onları inceleyerek yapabilirsiniz.Vites ayarı havalar ısınıp soğudukça değişebiliyor.Her defasında bisikletçiye gitmek biraz zor olabilir.Balık almayı değilde balık tutmayı öğrenmenizi tavsiye ederim kısacası.İyi pedallamalar.

3. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Berkay foruma hoş geldin. İyi vakit geçirmeni dilerim. Tekrar bisiklete dönmene sevindim. İnşallah bu başlığın altında Ankara da oturan arkadaşlarımız Ankara daki gruplar hakkında bilgi verirler sana. En yakın zamanda kendine yol arkadaşları bulman dileklerimle.

Berkayy aydın bunu beğendi.
  4. Berkayy aydın

Berkayy aydın Yeni Üye

Vites ayarlamayi biliyorum eskiden de yapiyordum ama nedense duzen tutmuyor biraz arastirayim tesekkur ederim :)

alican33 bunu beğendi.
  5. alican33

alican33 Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Rica ederim iyi akşamlar.

6. Berkayy aydın

Berkayy aydın Yeni Üye

Cok teşekkür ederim bekleyisteyim :)

7. revan55

revan55 Üye

Adı:
    Recep V.
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
  8. UtkuSener

UtkuSener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Foruma hoşgeldin :) Ben Eryaman'da oturuyorum, yakınlığı sebebi ile Batı Ankara Bisiklet grubunun etkinliklerine katılırım, seni de aramızda görmek isteriz.

9. Berkayy aydın

Berkayy aydın Yeni Üye

Yardimlariniz icin sagolun.Bati ankarada rotalar nasil oluyor ya da nerden baslayip bitiyor genellikle ?

10. Berkayy aydın

Berkayy aydın Yeni Üye

Yarin bati ankara grubu ile 23 nisan turuna katilacagim . ayrica vites ayarimi da kendim yaptim cok buyuk biseyi yokmus sadece tel zamanla gevsemis hepinize iyi pedallamalar dilerim :)