Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da Yol Bisikleti İle Kardiyo Yapmak

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında egozalan tarafından paylaşıldı.

1. egozalan

egozalan Yeni Üye

Uzun suredır devam ettıgım vucut calısmayı ve sigarayı bıraktım.Cok kılo aldım.Yol bısıkletımle Ankara'da fren yapmadan 1-2 saat aralıksız antreman yapabileceğim , önüme yayaların atlamayacağı , araçların sıkıştırmayacağı , tekerin ızgaraya takılmayacağı bir alan önerebilirmisiniz?

Havaalanına giden Istanbul yoluna çıkmayı düşünüyorum saat 6:00'dan ( işten ) sonra fakat tek başına tehlikeli olur diyede endişe ediyorum.

2. deniz öztürk

deniz öztürk Yeni Üye

Seviye:
    ankarada trible-duble yol olsa bak iddaa ediyorum yaya ve araçlardan sıkıntı yaşarsın sana bi önerim var:pazar yeri haha:)

3. M.Rauf

M.Rauf Üye

Seviye:
    ankarayı çepeçevre dolaşan çevre yoluna yakınsan orayı tavsiye ediyorum. gayet geniş bir emniyet şeridi ve güzel bir asfaltı var.

şurayı kastediyorum

http://goo.gl/maps/tFTvW

tabii hava karardıktan sonra bisiklete binmek özellikle ankaradaki şöförler göz önüne alındığında büyük risk. :) fosforlu bir yelek , kask lambası vs kullanmak iyi olabilir. sokak köpekleri de hava karardıktan sonra nedense daha fazla saldırganlaşıyorlar.

Junkiea ve egozalan bunu beğendi.
  4. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Antreman için önerim çevre oyolu ya da konya yolu, hem sadece düz değil yokuş antremanıda yapmış olursunuz... Ayrıca Konya yolunda Metrobüs için yolun bir şeridi tahsis edildi. Fazla otobüs trafiği olmadığı için çok rahat ulaşım sağlarsınız...

egozalan bunu beğendi.
  5. Barış Yavuz

Barış Yavuz Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    pazar sabah 5 te eskişehir yolu kızılay istikameti