Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da Ucuza İş yapan bisiklet tamircisi

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Samet Ayhan tarafından paylaşıldı.

1. Samet Ayhan

Samet Ayhan Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhabalar ve iyi günler arkadaşlar,
    Ankara da bisiklet maceram gelir gelmez bitti diyebilirim. Bisikletimi getirdiğim günün ertesi günü çukura girip jantımı eğdim. Yeni jant çemberlerimi aldım ve tellerin çembere dizilmesi ve akord gerekiyor. İsmi duyulmuş bisiklet dükkanlarına gittiğimde bu işlem için bana göre çok yüksek fiyat biçiyorlar. Örneğin bugün Balgat taki bir bisikletçiye gittiğimde bana tek jant için 30 TL fiyat biçti. Bana bu fiyat yüksek geldi çünkü geldiğim şehir Afyon 'da en kral tamirci bu işi 15 tl ye yapıyor tabi halile ben de tepkiyle karşıladım.

Sizlerden isteğim Ankara da bildiğiniz, işini düzgün yapan yüksek fiyatlarla iş yapmayan, tamir ücretlerini makul seviyede tutan ( önemli malum öğrenciyiz ) bisiklet tamircisi var mı ?
    Teşekkürler.

2. Emre Doğru

Emre Doğru Yeni Üye

Seviye:
    bence çok pahalı karşılamamalısınız.. şehirden şehire fark olacaktır elbette.. ben sanmıyorum ki daha ucuza bir yer bulunsun ankarada :s

3. kaanilter

kaanilter Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    çayyolunda ucuz iş yapan kısmet bisiklet var ama örme işlemi yaparlar mı bilmiyorum :confused:

Samet Ayhan bunu beğendi.
  4. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hocam ucuza kaçayım diyede yeni malzemelere zarar verecek bir yer olmasın sonra daha çok pişman olursun bursada olsan esat abiye git derdim ama

5. türker22222

türker22222 Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    biraz sizinkisi istanbul etilerden ferrari bakmaya benzemiş. malesef lüks sentte bir işyerinin gider maliyeti ne kadar yüksek ise fiyat herzaman ürüne veya hizmete yansıyor ama şunuda unutmamak gerek el emeği değer ile de biçilemez.

6. Uğur Ünalır

Uğur Ünalır Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Türker Bey güzel açıklamışsınız... El emeği bu, bir şeye benzemez.

7. Serkan.Sezer

Serkan.Sezer Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Jant dizmek kolay bir iş değil, tecrübe ve el becerisi isteyen bir iş. İşin ustası yaparken seyredene kolay gelebilir belki elinize alıp yapmaya çalıştığınızda anlıyorsunuz. Akord da aynı şekilde. Tabi Ankara'daki işletme maliyetleriyle, Afyon'dakini karşılaştırmak çok yanlış olur.