Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da tiyatro

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında yighitjan tarafından paylaşıldı.

1. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Ankara'da tavsiye etceginiz Devlet tiyatroları(oyun olarak) nelerdir?

2. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    "Sen de gitme Triyandafilis" Şinasi'de oynamıştı geçen sene.. beni ağlatmayı başaran çok güzel bir oyundu tavsiye ederim fakat şu an nerede sahneleniyor ya da sahneleniyor mu bilmiyorum malesef.. Çok uzak kaldım aylardır tiyatrodan:(:(.. Bisikletten de uzağım.. Öööffff gel öss geeell....

yighitjan bunu beğendi.
  3. sakalli

sakalli Yeni Üye

Seviye:
    ''yaşamakmı yoksa ölmekmi'' isimli oyun için bilet almıştım.fakat sanatçı rahatsızlandığı için ''bir halk düşmanı isimli'' oyunla değiştirilmişti.onu izledim.tavsiye ederim devlet adamlarının ve halkın izlemesini.şu an küçük tiyatroda gösterimde.ilk fırsattada ''yıldız yargılanması''na gitmeyi düşünüyorum.oda akün sahnesinde gösterimde.

aslında her oyunu tavsiye edebilirim.çoğu sinema filminde olduğu gibi boş çıkmazsın.tiyatro daha kuvvetlidir bir şeyler vermek bakımından.tabiki alışınada bağlı

şimdi sinemaya boş dedik ya ayaklananlarda olur.özellikle belirteyim her film için demedim tabiki.nadirde olsa bir kaç yapım çıkıyor

yighitjan bunu beğendi.
  4. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Tesekkürler.Arastırmalarım sonucu ''Kanlı Nigar'' adlı oyunu öven kişi sayısı fazla.Hale sahneleniyormu bi arastırıyım:)