Ankara'da street yapan arkadaşlar

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
merahaba , Anakara'da streetle uğraşan arkadaşlar buluşalım ,tanışalım ,kaynaşalım ,eğlenelim :D

Scudo

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
tabi buluşalım yaa, walla kıskanıyorum istanbuldakileri falan:) ben bi seni bi berkayı tanıyorum walla,kimse yok sanki ankara'da:( berkay pazar(10şubat galiba) bana uyar demişti bi ara,sen de gel erkan,olmazsan olmaz.hatta bunu okuyan ve street seven,denemek isteyen tüm ankaralılar gelsinler:)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
10 şubat bana uyar :) Hatta süper olurrr..Özledim yaw.. Erkan frenlerde gelseydi tam olurdu be:) neyse bir daha ki buluşmada artık Hayeslerle gelirim:)
Norco'ya daha çok var gibi görünüyo :rooleyes:

Neyse haberleşelim mutlaka bizim Buraklarıda çağırırız ;) (Akşam gelen arkadaşım)

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Tamam şöyle 5 10 kişi olalım. İki Burak'a da haber verelim.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
5 olur da 10 zor :D Benim tanıdığım o kadar kişi yok valla street ile uğraşan..
Ama kalabalık oluruz ortam keyifli olur herkesin bişeyler yapmasına gerek yok dimi?..

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Ya bir gün inişe gidelim asıl benim esas işim o. :D

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
yaw iyi diyonda senin peşinden de gelin miyoki bizim bisikletlerle :) Hele ki o zaman kar-çamurdu birde kuru olsa imkansız yaklaşamayız sana...
Ama gidelim tabi:) bana herşey uyar..

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Bak bu sefer yavaş inerim sizin için :D

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
oo süper olur ya kalabalık :D hehe.ben de pazara kadar yeni dış lastik,pedal alıcam(yanlış hatırlamıyosam arka lastik dışında hala orjinal parçaları kullanıyorum,10yıldır falan:p) .iniş deneyimim olmasa da ona da katılırım ya,nolcak,sabit maşam var ama kollarımın yerine birer süspansiyon takarız olur biter:pP .sabırsızlanıyorum pazar günü için:D

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
valla kalabalık güzel olur dedik ama kimseyi bulamıyoruz:( ulaşılmıyo kimseye...

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
ben bursdan gelırım arkadaslar onemlı olan sızlerle tanısmak bu arada bısıkletımınde ılk denemesını sızlerle yapmıs olurum . ama % 100 olarak bısey demıyım sonra sozumu tutmus olamam. ama pazar sabah ankaradayım yenı bısıkletım ıcın o kesın ,bıletımı bıle aldım .

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
inşallah ulaşırsınz berkay ya,gerçi pazara var daha 2.5gün :p yine de 3-4 kişi toplanırız en az.punkermanmania da gelebilirmiş berkay bak:) süper olur punker gelebilrsen,gıcır gıcır bisikletinin siftahını ankara'da bizlerle yapman çok güzel olur,ben isterim açıkçası:)

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Bekleriz punker, Ankara'dan selamlar...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Pazar saat 11.30'da meclis parkında buluşuyoruz herkes ona göre ayarlasın kendini...

Punkermania Abi sende kaçta geliceğini söyle istersen karşılamaya geliriz...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
evet abi geçenki ile aynı yer ama bu sefer ordan başka yerlerede gidebiliriz malum kar kalktı yerden iyice ;) ..
Neyse sabah görüşmek üzere...

"punker",abi sen kaçta geliceksin napıcaksın irtibat kuramadık seninle inşallah bulman sorun olmaz..

Ben yine de cep telefonu numaramı özelden yolluyorum ararsın geldiğinde..

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Çok güzel bir buluşma oldu. Hava da bundan önceki buluşmamızdakinden daha sıcaktı yani en azından bu sefer ateş yakmamız gerekmedi ısınmak için. Bu işi gelenekselleştirelim derim siz ne dersiniz? Bu arada punkermanmania geleceğim demiştin ama haber alamadık senden ama bir daha ki gelişinde senide bekleriz.

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
ewet gerçekten güzel bir buluşma oldu,gayet eğlenceliydi:) burak(adını yanlş hatırlamıyosam)'ın gidonunun yarısının elinde kalması günün en komik olayıydı:D hahah.walla erkan ben de isterim düzenli buluşalım,giderek büyüyelim :) .tabi bunu söylesem de her buluşmaya gelmem zor,çünkü bu dönem sıkıntılı benm için.neyse.önemli olan arkadaşlık ortamımızın büyümesi ve hepimizin daha da harika bisikletçiler olmamız:D