Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ankarada nerde bisiklet sürüyorsunuz?

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında TheOnine tarafından paylaşıldı.

1. TheOnine

TheOnine Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sizce en uygun yer neresi?

2. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Valla bu konuda pek bilgim yok ama Eymir Gölü ve ODTÜ arazisinde bisiklete bindim gayet hoştu.Odtü arazisi toprak zeminli ancak iniş çıkış çok fazla, Eymir ise düz ve önemli ölçüde asfalt uzunluğu 11km. Başka yerler bilen varsa yazsın lütfen mesela Beynam ormanlarına giden var mı hiç ?

3. TheOnine

TheOnine Yeni Üye

Seviye:
    valla güzel olur.Kızılayda çankayada gezmek zor oluyor.

4. mcaliskan23

Seviye:
    Beynama günü birlik gidilebilir mi acaba araştıralım?

5. re-arranger

re-arranger Yeni Üye

odtü ormanından eymir gölüne inen dar,dik,virajlı,bozuk yollar bence çok eğlenceli.tabi bu eylemi günde en fazla 1 kere yaparsın çünkü çıkması epey yorucu :)
    ayrıyetten gölün etrafındaki yolun kenarında biryerde yüksekten hızlanabileceğin ve sonundaki tümsekten havalanıp adrenalin yaşayabileceğin biyer var tabi benim gibi gaza gelip takla atıp kafanı gözünü yarıp, kan revan içinde hastanede insanların"trafik kazası mı geçirdin yavrum" sorularına "yok bisikletten düştüm" diyince yüzlerindeki şaşkın ifadeyi görebilirsin (öf içimi döktüm :)

mcaliskan23 bunu beğendi.
  6. AHMET GİRAY KÜTÜK

AHMET GİRAY KÜTÜK Yeni Üye

Seviye:
    sevgili arkadaşım ankarada beynam a günü birlik giden pek çok arkadaş oldu.çok rahatlıkla gidip orda dinlenip dönülebilecek bir yer.

mcaliskan23 bunu beğendi.
  7. datilla57

datilla57 Yeni Üye

Seviye:
    ankara ' ayaş' ın köylerinde veya çamlıdere yaylasında bisiklet keyif yaşamak isteyen arkadaşlar haberleşelim.atilla

0,535,445 54 45

8. AHMET GİRAY KÜTÜK

Seviye:
    SAĞOLUN ATİLLA KARDEŞİM. ANKARADA MUTLAKA BİRLİKTE BİNMELİYİZ. HEMDE AYAŞIN KÖYLERİNDE VE ÇAMLIDERE YAYLALARINDA ÜFFF. HEMEN SİZİ KAYDETTİM CEP TELEFONUMA İLK FIRSATTA DAHA YAKINDAN TANIŞMALIYIZ BENİM CEBİM 0 505 775 24 42
    PERŞEMBE AKŞAMI 14 ARALIK KIZILAYDA GAZETE CAFEDE BULUŞACAĞIZ. SAAT 18:30 DA GELEBİLİRSENİZ MUTLAKA GÖRÜŞELİM. DİĞER ARKADAŞLARLA DA TANIŞTIRIRIM SİZİ. ÇOK İYİ OLUR.

datilla57 bunu beğendi.
  9. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Hocam, buraya hoş geldiniz.. :)
    Selamlar.

10. trinitrotoluen

trinitrotoluen Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar biz ankarada genelde eymire gidiyoruz...
    Eğer grup halinde gidiyorsak (ahmet hocam, kewserseri, erhan... kısaca gazi klubü 'güdak') göl kenarına asfalta inip orada gezip sonrada balık ekmek yiyiyoruz :)
    Erhan adındaki arkadaşımla gidince eymirin üstündeki ormanda geziyoruz arazide sonrada dar bi inişten göl kenarına inip tekrar çıkıoruz :D (manyaklık işte)
    Şehir içinde atakuleye çıkıp tekrar aşağı iniyoruz tunalıdan :) baya eğlenceli oluyo :D
    yada geceleri eymire yine gölün yukarısındaki ormana giriyorz TRT'nin ordan :) kewserin ışıklarını söndürüp ormanda ay ışığında geziyoruz ve üşüyoruz :D

Bundan sora çıkarken sizede haber veririz... Genelde bu gece çıkışları veya şehir içi çıkışlar aniden oluor :D

11. AHMET GİRAY KÜTÜK

Seviye:
    HOŞBULDUK MESUT BEY BEN ARASIRA GİRİYORDUM.AMA PEK KİMSEYLE TANIŞAMAMIŞTIM.

12. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaslar,abiler ben 17 yasındayım beni aranıza almanızı bekleyemem sizler çok güzel takımlar kurmusunuz benim böyle bisikleti seven arkadaslarım yok ve tek basıma gezmekten sıkıldım bana yardım edin:D 25 güne kadar yeni bisiklet alcam.sizlerden yardım bekliyorum..

13. temelbecer

temelbecer Yeni Üye

Sayın Grup üyeleri, Ben yaşı epeyi ilerlemiş bir abinizim. Sağlığım için doktorum bana bisiklete binmeyi tavsiye etti. Bana uygun bir bisiklet alıp gruplarla sürmek istiyorum. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Hepinize selamlar TEMEL

14. mcaliskan23

Seviye:
    Bence boyunuza uygun ve hafif bir bisiklet alın, sizi rahatsız atmesin çabuk yormasın. Sedona 771 önerebilirim Ankara da hem Erdoğanlar Bisiklette hem de Performans Bisiklette görebilirsiniz e sitelerinde var zaten

15. crom

crom Yeni Üye

bende ankarada yeni bisiklette başlamış biriolarak her faliyete katılmak istiyorum..msn:fatihxdemirci@hotmail.com

mutlaka görüşelim..

16. sPx

sPx Yeni Üye

Seviye:
    Ankarada en guzel bısıklet ıle gezılecek lezgi göleti ve cıvarındakı ormanlık arazılerın araları her turlu ınış cıkış duzluk var harıka bır yer :)

Nasıl ulaşılır: Yenimahalle yakacık koyunden memlık koyune gecıyoruz ve memlık koyunden kazan a gıden yolu takıp edıyoruz trafık hemen hemen yok ..

Ben kayseriye üni. için gelmeden önce iki haftada bir arkadaşlarla giderdik karşıyaka mezarlıgından 20 km uzaklıgı ortalama gıdıs gelıs ıyı antreman ve eglencelı oluyor:)

17. trinitrotoluen

trinitrotoluen Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar turlarımız olduğu zaman haberdar ediyoruz zaten bu aralar havalar güvenilmiyor o yüzdeb pek bişey yapamıyoruz ama6 mayıstaki organizasyon muhteşem olucak kaçırmayın sakın :D

18. BURAKKOC18

BURAKKOC18 Yeni Üye

Çubuk ta merkeze bikaç km uzaklıkta ormanın içinde muhteşem bi göl var. ben bisikletimi götürmedim ama götürseydim eminim çok eğlenecektim. havalar ısınsın ilk fırsatta gitmeyi düşünüyorum. Eğer gitmeyi düşünenler varsa Çubuk.a kadar bisikletle gitmemelerini öneririm, bi vasıta ayarlayıp gitmeleri daha uygun olur. çünkü protokol yolu ordan geçiyo ve motorlu araçlar için çok hızlı bir karayolu.. Dikkat etmekte fayda var.

19. sPx

sPx Yeni Üye

Seviye:
    Bız kayserıden 5 6 kısı gelıyoruz 6 mayısta ankaraya özlemısım gozumde tutuyo :)

20. iron_cobra

iron_cobra Üye

Seviye:
    6 mayıstaki organizasyon nedir??