Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankarada Kamp atılabıicek uygun yerler

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında buffyz tarafından paylaşıldı.

1. buffyz

buffyz Aktif Üye

Seviye:
    Konuyu nereye yazacagıma pek karar vermedim, umarım dogru yerdedir.. arkadaşlar 15 ağustos gibi 3-4 günlüğüne ankraya gelmeyi planlıyorum.ama daha once hiç gitmediğim için herhangi bi bilgim yok.tek başıma cadırda kalmayı planlıyorum,amacım sehiri gezmek anakarıyı gormek ve kucuk bı tatıl.bana keci orene en yakın kamp atabilceğim yeri soylermısınız? Anakarlı arkadaşların yardımı beklıyorum,teşekkürler, iyi forumlar..

2. Ender İplikci

Ender İplikci Kıdemli Üye

Seviye:
    valla ankarada böyle bir imkanın olabileceğini pek sanmıyorum. kent içinde zaten çadır kurulabilecek yer yok. üniversite kampüslerinin tamamında da bildiğim kadarıyla çadır kurmak yasak. kısacası benim sana önerim ufak ve ucuz bir otel bulman. hem ankara gibi büyük bir kentte, otelde kalmanın çadırda kalmaktan daha güvenli olacağı açık.

3. SerdarAktas90

SerdarAktas90 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben Ankara - Keçiören'de oturan birisi olarak yakın çevrede kamp yapılabilecek güvenli bir yer olmadığını biliyorum.

4. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Ankarada biraz zor, başkent oluşunun getirdiği sıkı yönetim, kamu kurum ve kuruluşları olsun, güvenlik gereksinimleri olsun buna zaten imkan vermez sana. Yani 5 dk sonra kardeşim bu ne çadır?, ne iş diye gelirlerse hiç şaşırma derim.

5. buffyz

buffyz Aktif Üye

Seviye:
    ya motel felan imaknım yok olsa zaten ugrasmam bile şehirde kamp atmaya ama elden ne gelir:) artık gelince bulucaz bi yer 1.5ye 2m

6. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Keske ben de bir yer tavsiye edebilsem. Ama malum büyüksehir... hem güvenli olmaz, hem de izin vermezler. Burasi Antalya`ya benzemez.. cesit cesit insan var. Bence de ucuz bi otelde fealn konakla... Istersen Belediye ile temasa gec belki bir yer gösterebilirler... Bol sans...

7. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Çadır yerine 15-20tl bi kenara koy derim bir gecelik bu rakamlara kalabileceğin yerler var. Sonuçta bisikletin var, eşyaların var, hem kafan, hem için rahat olur. Metropoller küçük şehirlere göre geceleri daha fazla risk taşır.

8. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Bir de tek basinasin anladigim kadariyla... keske evim müsait olsa seni alabilsem...

9. buffyz

buffyz Aktif Üye

Seviye:
    ev olmaz hem rahatsız edemem hemde rahat edemem:) çok teşekkür ederim ilgin ize

10. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    o zaman tavsiyem, bahce ısıklandırması iyi olan bir camiye gidip cami hocasından ya da yeşillik alanı olan bir benzinciye gidip yetkiliden cadır icin izin istemen olabilir.. biraz daha güvenli olacaktır.. bisiklet turu tarzında bir sebepten konaklama ihtiyacı duydugunu varsayıyorum, zaten erken uyanman gerekecektir bu yüzden sorun yaratmayabilirler.. (namaz'a gelenler olmadan ya da benzincide müşteriler yogunlasmadan toplandıgını varsayarak) ama 3-4 günlük bir konaklama diyorsan o zaman her aksam baska bir benzinlik bulman gerekecektir =)