Ankara'da "Giant" satılıyor mu?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Berkan Çifçi

Aktif Üye
Tepki
41
"Giant CRS 4.0" almak istiyorum, Ankara'da giant satan mağaza var mı?

İsim veya link verebilirseniz çok makbule geçicek.

Scudo

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
@Mert Kabtan
sizi bilmiyorum ama ben aldığım ürünleri alırkende aldıktan sonrada gayet ilgilendiler ve hala sorunum çıkınca ilgileniyorlar

• Beğen
Tepkiler: seda ak

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@halid acar

insan ayrımı yapıyorlar .. Ögrenciyim diye kücümsendim .. Suan 2000 €'luk bir bisiklete sahibim

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
@Mert Kabtan
hmm onu bilmiyorum ama bende öğrenciyim lise öğrencisiyim erdoğanlar bisiklette lütfi abi var bana onu ilk konyadaki bi abimiz var o söyledi onu ara dedi yardımcı olur dedi bende aradım gayette yardımcı oldu neyse yani herkesin kendince bi fikri vardır benim şuandaki bisikletçim erdoğanlar ileride ne olur bilemem

• Beğen
Tepkiler: seda ak

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@halid acar

Zaten yeri değil şikayetimi bizzat kendilerine mesajla iletecegim

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bende lise öğrencisiyim.Lütfü (Lütfi de olabilir tam emin değilim :D) abinin bana karşı davranışı,hitap şekli vs.çok iyiydi.Teşekkür ederim

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
@mehmetyesiloren

Abi tamam. Bu tarz konuların o da burada konuşulamayacağının farkında. Memnun olmayan arasın söylesin ki sizde hatanızı bileseniz değil mi?

Saygılar.

Berkan abi bende bir Giant kullanıcısıyım. Şiddet ile tavsiye ederim. :D

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@mehmetyesiloren

Telefon etme geregi duymuyorum .. Sadece bu davranısa birkaç kez şahit oldum ve içimde birikmişti yazdım .. Buraya yazmamam gerekirdi evet haklısınız ama 30 yıllık bir firma olarak müsteri şikayetlerini dikkate alırsınız diye düşündüm

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
ürün aldım .. ve bundan sonra almayacagım ne malum ? Sonucta bende GİANT kullanıyorum !

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Giant marka bisikletleri erdoğanlar bisikletten alabilirsiniz.Ben geçen gün internet üzerinden bir parça siparişi verdim(fiyatı çok düşük bir parçaydı) kesinlikle fiyatı düşük önemsiz birşey diye ertelenmedi 2.gün içinde elime ulaştı.İnsan tabiki bisikletçisinden memnun kalmayabilir kişisel bir görüştür.Ama ben Erdoğanlar bisikleti kesinlikle tavsiye ederim gerek fiyatlar yönünden gerekse satış sonrasındaki ilgilerinden dolayı.

ONUR_GÜNTEPE

Forum Demirbaşı
Tepki
60
evet samsundan çok arkadaşlarımızda bende zamanında bisikletimi lütfü abiden aldım ve her zaman yardımcıda ilgidede kusur etmedi abimiz hepimize elinden geldince fiyattada herşeyde yardımcı olmaya çalışıyor..bazen hepimiz öyle davranabiliyoruz insanlık halidir herkese iyi forumlar..

byyurt

Aktif Üye
Tepki
134
arkadaşlar bir esnaftan herkes yüzde yüz memnun kalacak diye bir kural yok ama benim bildiğim erdoğanlar bir bisiklette olsa bir vida da olsa aynı ilgiyi gösteriyor bence bu konuyu daha fazla uzatmasak derim neticede orası bir ticarethane yerilmesi hoş değil şikayeti olan açıp telle derdini anlatır firma hakkındaki olumlu açıklamaları dinledikleri gibi eleştirilerede kulak verirler sanırım moderatör arkadaşlardan ricam konu daha dallanıp budaklanmadan kilitlenmesini rica ediyorum.amacım kimseyi kollayıp bir diğer tarafı eleştirmek ve haksız çıkartmak değil bu benim şahsi fikrim umarım kimse kırılıp gücenmez.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.