Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankarada Çalinti sedona 711 2012 Önerİsİ olanlar acİl!!

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında yusufyurt19 tarafından paylaşıldı.

1. yusufyurt19

yusufyurt19 Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    ÖNEMLİ DUYURU!
    ''ÇALINTI HABERİ''

ANKARADA ESKİ TREN İSTASYONUNUN ORADA,(GAZİ MUSTAFA KEMAL HASTANESİNİN YANI)PARKTA SEDONA 711 2012 MODEL BİSİKLETİM ÇALINMIŞTIR.MUSTAFA ABİ'NİN ÖNERİSİ ÜZERİNE BURADA PAYLAŞMAK İSTİYORUM ÖNERİSİ OLAN(ŞURAYA BAK,ŞURAYA GİT VS.) YADA RASTLARSANIZ ŞAŞ KAZA BANA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

ÖNEMLİ AYRINTILAR:
    1)ÖN VİTES KONUNUN (HİGH)OLAN PARÇASI KAYNAKLI

2)PEDALIN BİRİ ORJİNAL GRİ PEDAL, DİĞERİ PLASTİK DANDİK BİR PEDAL.

3)KADROYA BAĞLI(SELE ALTINDA) ROSWHELL MARKA ÇANTA VAR.
    (http://www.ebay.com/itm/New-Bike-Bi...961?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c719e97b9)

4)ÖN TEKERDE KM SAYACININ MIKNATISI HALA TAKILI KAPLOSU İLE BİRLİKTE AMA SAYAÇ TUTAN YER YOK.

5)ARKADA VE ÖN TARAFTA TURUNCU FOSFORLU BANLAR TAKILI

6)ÖN SİBOP ARABA SİBOP,ARKA SİBOP İĞNE SİBOP VE ÖN SİBOPTA MAVİ HAREKET SENSÖRLÜ IŞIK TAKILI

KENDİ RESİMLERİM YOK İNTERNET KOYUYORUM RESİMLERİ

2. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Geçmiş olsun. İnşallah en yakın zamanda bulursunuz.

3. ali bal

ali bal Aktif Üye

Seviye:
    Yusuf kardeş öncelikle geçmiş olsun ben söylediğin yere yakın oturuyorum. Eğer hırsızlık olayına imza atan kişi bir profesyonel değilse gözlerim ankarada gezdiğim heryerde gördüğüm her sedona 711 de senin yazdığın belirgin özelliklere bakıyor olacak bundan hiç şüphen olmasın. Eğer bu şerefsiz profesyonel ise bisikleti elden çıkarmak için satacaktır. O zamanda bu işi satışı nerede yapılıyor. Onu bi yoklamak lazım. Hırsızlık malı alıp satan yerler var. Normal ikinci el esnaf gibiler aslında bize göre tabii biz öyle zannediyoruz ama onları tanıyanlar tanıyor. Elimden geldiğince ilgileneceğim hırsızlık ürünü alıp satan yerleri tespit etmeye çalışıp oraları yoklamaktan başka çare yok şu anda. Valla geçen gün kentpark decathlonun önüne bıraktım bisikletimi güvenlik kameralarının görüş alanına özellikle bakıp bıraktım. 20 dakikalık alış veriş boyunca da 2 kere kapıya çıkıp bisikletime baktım. Tüm arkadaşlar bisikletini elden geldiğince iş yerlerinin güvenlik kameralarının mobeselerin görüş alanına bırakın. Kesin çözüm değil belki caydırıcı bir özellik. Tekrar geçmiş olsun umarım bir şeyler çıkar.

4. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun umarım bisikletinizi bulursunuz,ancak yüklediğiniz resimler görünmüyor.

5. Ömer Ş.

Ömer Ş. Forum Demirbaşı

Seviye:
    Öncelikle geçmiş olsun.Olayın nasıl olduğunu merak ettim.Bisikletinizi kısa bir süreliğine parka mı bırakmıştınız? Kilidi mi kırmışlar? Paylaşırsanız memnun olurum.

6. adnan kahveci

adnan kahveci Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    çinçine ,maltepeye,ulusa bakabilirsin...adamlar soyup boyayıp tanınmayacak hale sokmuşlarsa, bulma şansın hiç yok