Ankarada Bisikletim Çalındı

demirkan

Üye
Tepki
48
Corratech X-Vert Duke Marka Bisikletim Ankaradaki evimden Çalınmıştır. Rengi Lacivert,Üstünde yol lastiği mevcut,M Boyutta,Üzerindekiler Standart komponentler. Sanırım Ankarada sayılıdır bisiklet. Gören Olursa yada satmaya çalışan birilerini görürseniz Lütfen 542 241 44 71 numaralı telefona ulaşınız. Yardımcı olan arkadasa 50 tl Ödül verilecektir. Tesekkürler.

Scudo

guneyharun

Aktif Üye
Tepki
297
Geçmiş olsun.Bisikletine ait foto yollarsan ve belli özelliklerinden bahsedersen (mesala standartlarından ayrı olarak değiştirdirdiğin parçalar varsa)eminimki bu forumda konuyu okuyanlar yardımcı olacaklardır.
Tekrardan geçmiş olsun.

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Geçmiş olsun. Ankara'da pek hırsızlık duyulmuyordu, üzüldüm. Resimler çok yardımcı olur. Evden nasıl çalındı, eve mi girdiler, balkondan falan mı gitti? En kısa sürede bulunur umarım.

mevzun

Daimi Üye
Tepki
47
Sanırım arka freni magura hs-33 dü onun. Sayılı değil ama gerçekten az. Umarım bulabilirsiniz.

demirkan

Üye
Tepki
48
hepinize ilginizden dolayi teşekkürler.

bisiklet bir arkadaşıma ait.
aitti diyemeyeceğim bence hala ona ait her ne kadar şimdi bir itin elinde olsada umarım yakında bulunur.
geçtiğimiz pazar günü Bahçelievler'de 2 kattaki balkondan panjurlar dışarıdan açılarak çalınmış.

ne yazık ki orjinal resim yok. yarın bisiklete ait daha fazla detay yazacağız.

iyi akşamlar

Sungur Çağırgan

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Corratec
bisikletin petrol rengi olması lazım x-vert duke yazan kısım da kırmızıydı sanırım ön arka fren magura hs33 komponentlerde ya lx ya da xt idi uzaktan bakınca siyah gibi de görünüyor ayrıca bisikleti çalınan arkadaş acilen polise başvurup kayıt altına aldırırsa iyi olur en azından bulunduğu takdirde bu benim di deme hakkına sahip olacaktır
not:ankarada çalınan ürünler genelde itfaiye meydanı denilen yerde alıcı bulur ilk olarak oraya bakmanızda fayda vardır...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Geçmiş olsun..HS33 frenli fazla bisiklet yoktu Ankara'da görürsem mutlaka haber veririm.

Volkan Bilirli

Forum Bağımlısı
Tepki
550
@demirkan

Yuhhh dememek imkansız :boese157: , Panjurlu balkonu açıp almışlar ,

Umarım bulunur :(

demirkan

Üye
Tepki
48
cok tessekurler, yarin ofiste arkadasimla beraber bakip yazacagiz.

iyi aksamlar

@Tech. Türk

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@Tech. Türk

Sonuç olarak Ankara 'da fazla yok :)

demirkan

Üye
Tepki
48
@Tech. Türk

Fotograftakinin tıpatıp aynısı sadece slick lastik var ustunde frenler magura hs33 hidrolik v fren. Standart component takılı herhangi bir malzeme yok. Bahçelievlerdeki evden calındı. 7. ceddeye yakın. Komple satmayabilirler parcalayıpta satabilirler. Her iki sekildede haber verebilirseniz iyi olur.
tel : 542 241 44 71
Tesekkürler Arkadaslar.

FFGG

Üye
Tepki
3
geçmiş olsun umarım bulursun. internet satış sitelerindede gözün olsun sahibinden.com vs gibi orda parça parça veya komple satmaya çalışabilirler. tekrar geçmiş olsun.

Tepki
10
seninle aynı kaderi bende paylaştım açılmaz diye iddaa ettiğim kilidi gece açıp apartmanın içinde kapının önünden aldılar geçmiş olsun