Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da Bir Başka Hırsızlık Vakası

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında buğra özkan tarafından paylaşıldı.

1. buğra özkan

buğra özkan Yeni Üye

Seviye:
    Değerli bisikletçi arkadaşlarım;

Konu başlığında hırsızlık diyorum ama bence bu yapılanlara uygun bir tabir kalmadı artık dilimizde. Sizler nasıl isimlendirmek istiyorsanız öyle deyin, burada terbiye sınırlarını aşmak istemiyorum çünkü. Forumları okudum, birçok örnek gördüm Türkiye'nin dört bir yanından. Üzüldüm.

Pek ümidim olmasa da Ankara'da olan arkadaşların yardımıyla belki bulunur diye dile getiriyorum bu olayı.

Yakın bir arkadaşımın Bahçelievlerde bisikleti çalındı!!! Bu da özetle bana yazdığı mesaj;

"Geotech Ascent, V Fren, 26 jant, siyah renk gövde, siyah kırmızı sele. Ön feneri koli bandıyla gidona yapıştırılmıştı, arka lamba da kırmızı renkteydi. Bahcelievler 17.Sokakta. Apartmanın onune kilitlemiştim. Kilitlediğim demir sağlam yani kilidi kırdılar ya da kopardılar."

Kendi çektiği fotografı yokmuş ama bu linktekinin aynısı imiş: http://www.ikiteker.com.tr/default.asp?git=9&urun=62394

18 mayıs tarihinde çalınmış, gören veya bilgisi olan arkadaşların benimle paylaşmasını rica ediyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

2. sadık altınbağ

sadık altınbağ Üye

Seviye:
    geçmiş olsun aynı derdin muzdaribi olarak emeğimin yok olmasına mı üzülsem bisikletsiz kalmama mı ? inş bulunur diyeyim görürsem burda belirtir satın alma yoluyla ilgilenmeye çalşırım

buğra özkan bunu beğendi.
  3. buğra özkan

buğra özkan Yeni Üye

Seviye:
    çok haklısınız. bisikleti insanlara sevdirmeye çalışıyoruz, birileri gelip baltalıyor. bir yerlerden ayırabildiğimiz paralarla alıyoruz bisikletlerimizi, sonra bir anda uçup gidiyor. tekrar çok teşekkür ederim ilginize.

sadık altınbağ bunu beğendi.
  4. Mehmet Emin

Mehmet Emin Aktif Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim görürsek haber veririz. Ben de çalınır korkusuyla bisikleti her gün bıkmadan usanmadan odama koyuyorum. Ancak bu şekilde geceleri rahat uyunuyor ne yazık ki :(((

sadık altınbağ ve buğra özkan bunu beğendi.