Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara / Yenimahalle

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Mustafa Buğra ÜNAL tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Buğra ÜNAL

Mustafa Buğra ÜNAL Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,ben Mustafa, Ankara/Yenimahalle/Demetevler'de oturuyorum.Yaşım 14,Ekim'de 15 gircem inşallah :D.

8 Yaşında, Ümit Rocky,sadece ön süspansyon,arka ve ön v fren olan bir dağ bisikletim var.Bu bisikletle, belki bilirsiniz bizim orada ''Cemre Parkı'' diye büyük bir park var o parkta çok sürüş yaptım.Hevesimi dahada fazlalaşmasıyla ve dahada ilerleme isteğimle işte aranızdayım.Bisiklet şuan haşat :D.Arka ve ön cantlar yamuk,eğer ayarlarsam yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum ama bu biraz uzak görünüyor,şimdilik planım bisikletimi tamir ettirmek.

Ve bildiğim kadarıyla Ankara bulunan iyi abilerimiz var ve sizden şöyle bir ricam olacak Ankara'daki gerçekten müşteri memnuniyetine önem veren bisikletçileri yazar mısınız.Çünkü bisikletimi iyi tamir edecek birileri lazım,bizim orada Ümit in servisi var,bisikletin büyük dişlisine bile uygun koruma bulmaktan aciz,dandik parçalar uyduruyor sanki çok güzel yapmış gibi uçuk fiyatlar söylüyorlar,düşünün arkadaşın bisikletinin zinciri koptu,zinciri arkada vites dişlilerinden yanlış takmışlar,ses geliyo diye götürdük vites ayarlarının içine ettiler yapamayınca normaldir deyip gönderdiler.Daha sonra arkadaşın bisikletinin aynısına rastladık,gördük ki küçük dişlide ters geçirmiş zincir,yani düşünün ide bunu yapanlar, Ümit'in servisi ve tamir ustası...

Saygılarımla...

2. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    KArdeşim urankentte oturuyorum.Serkan abimiz vardı ikra bisiklet karşıyaka iş merkezinin az ilerisinde pazartesi salıya kadar dükkanı kapatıyor yetişebilirsen en memnun kalacağın bisiklet tamircisidir :) öneririm.Kondisyonun iyiyse beraber de turlayabiliriz :)

3. Mustafa Buğra ÜNAL

Mustafa Buğra ÜNAL Yeni Üye

Seviye:
    Bügün gidicem inşallah kapalı değildir.Bu arada bende Havacılarda oturuyorum:D

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.