Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Yardım :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur Sarcan tarafından paylaşıldı.

1. Onur Sarcan

Onur Sarcan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ankara yiba çarşısında ışıl bisikletten bisiklet almaya karar verdim sizce ışıl bisiklet güvenilir bir yermi
    bisikleti aldıktan sonra mesela bisiklette sorun çıkarmı kadrosunda maşasında çıkarsa bunlar garantiye girer demi
    birde bi sorum daha var mesela 2 tane aynı model bisiklet var birinin sorunlu dierinin sorunsuz olma olasılığı varmı yoksa ikiside aynımıdır ???

2. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Yiba Çarşısındaki bisikletçiler işlerini bilen güvenilir insanlardır. Bisikleti almadan önce kontrollerini yaptırmalısın ve kendin de iyice vitesini frenini kadrosunu vs. kontrol etmelisin. İki bisikletin sorunlu olup olmadığını test ederek anlayabilirsin ki sana sorunlu bir bisiklet vereceklerini sanmıyorum.

3. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    ışıl bisiklet kapanmış sitesinde duyuru bölümünde ışıl bisiklet yazıyor fakat yüce bisiklet orası. ben kayserideyim yiba çarşısında yüce bisiklet sayesinde mosso bisiklet aldım önce bana istanbul bayisinden göndertti ordakiler yanlıs gönderince ankara depodan kendi eliyle gitti bana dogru bisikleti kargoya verdi kendi ödedi. bendeki bisikletide burada bi ümit bisiklet bayisine bırakdım gitti ertan abi cok mütiş bi adam. herşeyi adım adım aradı malumat verdi takip etti 1 hafta kafasını şişirdim çıt etmedi fiyatda da on numara yardımcı oldu cok sagolsun

4. Onur Sarcan

Onur Sarcan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    teşekkür ederim ancak korkulrım devam ediyor bisikleti alıyorum ve ertesi gün maşası kadrosu v.b. parçalarda sorun çıkıyor ve adamlar verdiği bisikletin arkasında durmasa bilmiyorum ama böyle bir düşüncem var mesela istediğim bisikletten başka şehirde biri almış ve hiç sorunu yokmuş aynı bisikleti yibada gördüm ve hoşuma gitti ama bu düşünce aklımı çok karıştırıyor fakat yibadan başka model salcano alanların hepsinde hiç bi sorun yok

5. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    korkunun ecele faydası yok dosdum :) bişi olmaz sen yiba dan al bisikletinide güzel kullan bişi olmaz.