Ankara Üniversitesi

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Arkadaşlar bu sene benim hayatım biraz yoğun gidiyor. Malesef istediğim kadar ilgilenemiyorum topluluk işi ile. Keşke bu işi yapabilecek birileri olsa da ben destek versem..

Scudo

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
Bende DTCF'denim. Şuanlık bisiklet araştırmasındayım 1 aya yakın bir süre içinde alacagım bende hayırlısıyla :)

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

erol elbyk

Üye
Tepki
23
selamlar bende ziraat fakültesindeyim sanırsam ünivers,te kapsamında bir bisiklet topluluğu yok aslında öğrenci konseyi ile temasa geçilebilir bu konuda...

çağda ş

Aktif Üye
Tepki
110
Herkese merhaba, yıllardır kurma çalıştığımız bisiklet topluluğunda büyük bir adım attık. Üniversitemiz açık hava sporları koordinatörü emekli hocamız Koray Haktanır ile iletişime geçtim. Topluluğa olumlu baktığını belirtti. Dağcılık birimi ile de iletişimdeyim yönetmelilerinin (link) bisiklet sporunu da temsil etmesi amacını güttüğü yazmaktadır.
Yakın zamanda resmi olarak kuruplup, tanışma toplantısı ile okulların kapanmasına kalan bu az sürede birkaç etkinlik ile açılışı yapmayı hedefliyoruz.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Süper haber..
Gerekli olan bir şey olursa mutlaka haber verin elimden geleni fazlasıyla yaparım..
Koray Hoca ile de tanışmak isterim acaba nasıl ulaşabilirim?

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Süpersin..
İrtibata geçiyorum.. Umarım katkım olabilir..

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Arkadaşlar biraz geç oldu ama eğer Üniversiteler arası dağ bisikleti yarışına gelmek isteyen varsa yarın okuldan lisans alması gerekmekte.. Cebecideki tıp fakültesinin içinde spor hekimliği ana bilim dalı var.. Oraya aç karna gidip sağlık raporu alıp, ordan da SKS'deki spor koordinatörlüğüne gidip bir kimlik fotokopisi ve bir foto ile lisans çıkartmanız gerekmekte.. Geleceklerin sayısına göre yarın kafile listesi çıkartılacak.. Öğleden sonra yazılır kafile listesi..

• Beğen
Tepkiler: çağda ş ve heng

grideniz

Aktif Üye
Tepki
24
Ankara Üniversitesinde bisiklet topluluğu çalışmaları sona yaklaştı umarım okul bitmeden yada bitse bile yazın bir etkinlik yaparız

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Keşke topluluk bahar şenliklerine yetişebilseydi.. Güzel bir tanıtım yapardık...

çağda ş

Aktif Üye
Tepki
110
Herkese merhaba arkadaşlar, topluluğun kurulması için bazı prosedürleri yerine getirmemiz gerekli. Bunlardan biride kurucu üyelerinin de yer alması gereken dilekçe. Bunun için tabiki ıslak imzası gerekli.

Tandoğan yerleşkesinde olanlar için 21 mayıs saat 13.00 de yerleşkede olacağım ilgilenenler bana ulaşın buluşalım.

Cebecide olan varsa her zaman buluşabiliriz, ben en yakın zamanda arayabilirler.

Diğer yerleşkede olanlar beni arayın, mesaj atın uygun zamanda yanınıza gelirim.

Telefonum: 0505 846 92 47(avea)

Bu arada topluluk adı düşündüm, öyle kuru kuru ankara ü. b. topluluğu gibi bir şey olmasın dedim. Benden "Ankara Hitit Bisiklet Topluluğu" çıktı. Topluluk ismi için başka önerileriniz var ise değerlendirelim.

Topluluk web sitesi de alıyoruz, onuda belirteyim.

Logo için ilk başta bisiklette tekerin yerini ünivertisemizin de simgesi hitit güneşinin aldığı bir şekil geldi.

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

grideniz

Aktif Üye
Tepki
24
bence öneriler çok güzel ben öğle arası 12:30-13:30 arası tandoğanda uygun olabilirim,görüşelim

• Beğen
Tepkiler: çağda ş

grideniz

Aktif Üye
Tepki
24
Hatta sadece 1 günlüğüne şenliklerde stand da açabiliriz ama konseyden izin almak biraz zor olacak ama çoğu klüp pazar günü stand açmıyor belki o gün için bir yer bulabiliriz

çağda ş

Aktif Üye
Tepki
110
Stand belki açabiliriz ancak bayrak, tanıtım broşürü gibi eksik çok şeyimiz olduğu için sadece öyle dikiliriz. Kurulmak için geç kaldık ancak yeni akademik yılda okulun açıldığı ilk yıldan itibaren etkinliklerimiz ve tanıtım eylemlerimiz belki Gazi üniversitesi ile düzenleyeceğimiz üniversiteler arası dağ bisikleti yarışının 3.'sü ile Ankara Üniversitesinin ilk bisiklet topluluğu olarak kayda değer şeyler yapacağız.

Yarın saat 1'de Eczacılık Fakültesindeyim.

erol elbyk

Üye
Tepki
23
@çağda ş

finaller başladı yeni akademik yıla kadar birilerini bulabilcekmisiniz...

erol elbyk

Üye
Tepki
23
@çağda ş

hadi hayırlısı,bu sene yaz okulnda olacağım fakat büyük ihtimal bir yandan da çalışacağım ama yinede yaz içinde girişimlerde bulunursanız elimden gelen yardımı ederim...

ermanatasoy

Forum Bağımlısı
Tepki
778
Arkadaşlar merhaba..

5 dakikanızı ayrın lütfen...

(link)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Bende bu sene yaz okulunda olacağım, fen ve mühendislik fakültelerinde yapılabilecek bişey olursa ne gerekiyorsa yaparım...