Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Huseyin Dogan tarafından paylaşıldı.

1. Huseyin Dogan

Huseyin Dogan Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar herkese merhabalar...

bir salı günü oluşturulan bu mesajı ramazana girmeden once tur düzenleme amaçlı okumaktasınız...

Mubarek ramazan ayına girmeden once Ankaradaki bisikletdaşlarımı büyük ve heyecanlı bir tura davet ediyorum... bu pazar gercekleşmesi için girişimlerde bulunalım.. Ankaradaki mekanları tam bilmedigim için (adanalıyım bu arada) mekanı size bırakıyorum..

sabahın erken saatlerinde yollara düşüp, pedallara basıp bir heyecanlı yolculaga çıkmaya ve güzel sohbetlerle gecirmeye ne dersiniz?

hem yeni insanlarla tanışmış oluruz hem de dostluklar pekişmiş olur...

huseyindgn@hotmail.com

2. ilker KISA

ilker KISA Üye

Seviye:
    Ankara'da doğru düzgün gezilecek yer yok arkadaş bunu tecrübe edindim son 1 ayda.Ya önüne apaçi çıkar yada köpek sürüsü.Kızılcıhamama falan gideceksin ki gittikten sonra dönüşü otobüsle yapmak zorundasın yada başka illere gideceksin.

3. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Otobüsle Gerede'ye kadar gelinir, Gerede'den Ankara'ya eski yoldan geri dönülür.......

4. Tamer Özdemir

Tamer Özdemir Yeni Üye

Bu pazar birkaç kişi kurtboğazı na gitmeyi düşünüyoruz. Gelmek istersen haberleşelim ?

5. Huseyin Dogan

Huseyin Dogan Aktif Üye

Seviye:
    gerede beni cezbetti şimdi... isterseniz geredeye gidip keyfimizi yapıp.. geri dönüşümüz pedallı olsun... geredeye katılım olmazsa kurtbogazına varımm...bir arkadas da kurtbogazından bahsetti ona da cınlatayım o da sitedendi.. katılabilrse o da katılsın..

iletişim için

huseyindgn@hotmail.com