Ankara - Polatlı Tur : 170+ km

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

dönüşe geçiyoruz...

(link)
(link)

Tam hızlanıp tempoyu oturtacakken birden tarlanın birinde kocaman bir leylek görüyorum :) Tabi hemen çekiyoruz kenara acar muhabir modunda leyleği ürkütmeden yaklaşıp fotoğrafını çekmeye çalışıyorum.. İlk başlarda pek oralı olmuyor ama yaklaştıkça tedirginleşiyor hayvancağız :)
(link)
(link)
(link)
(link)

Biraz daha yaklaşınca haklı olarak rahatsız oldu hayvancık :(
Ama bu vesileyle bizde leyleği havada görmüş olduk :D:D Artık 350+ km den aşağısı kesmez bizi :D ( bu arada leyleğin boyu küçük duruyor ama nredeyse benim kadardı ayaktayken.. kanat açıklığıda nerden baksan 2.5 metre vardır )

(link)
(link)
(link)
(link)

Anneler günü için çiçek toplarken :)

(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
(link)

Berkay eline sağlık, özellikle bu fotografı avatar olarak kullanabilirim.:cool:

hakaN

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Dedim ama ben sana avatarlık olacak diye :):)

Neyse abi ben makarna yiyorum şimdi :) yarın ki tur için hazırlık:)

NightHawk

Aktif Üye
Tepki
128
Çok güzel bir tur olmuş,eşimin bir sağlık problemi geçirmesi nedeniyle aranıza katılamadım fakat işe bisikletle gidip gelerek kondisyonumu düzeltmeye çalışıyorum. İnşallah bir dahaki turunuzda size katılmak istiyorum. Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum. İyi pedallamalar.

Al_adam

Üye
Tepki
61
Geçmiş olsun Nighthawk.

Bu hafta sonu cumartesi işte değilseniz bir 5 saatlik bisiklet turuna ne dersiniz? Çoğunluk araziden Eymir ve çevresini gezeriz.

Bir sonraki tur olarak Hakan abi 210 + km diyor ama bu beni zorlar gibi şimdilik. Pazar günü 177 km sürdükten sonra sağ dizde bir hafif ağrı vardı son 2 gündür. Neyse bugün düne göre daha iyi.

Sevgi ve saygılarımla.

NightHawk

Aktif Üye
Tepki
128
@Al_adam

Çok Teşekkür ederim.Araziye uygun lastiğim mevcut değil, çok ağır arazi değil ise olabilir. Asfalt zeminde 5 saat değil ama 3-4 saat dolaşabiliriz. Bu cumartesi diğer hobim olan Havalı Silah Arazi atışı müsabakası yapacağız, o yüzden cumartesiye söz veremeyebilirim. Özel mesaj ile telefon numaramı vereyim sanırım siz de 100.yıl civarındaydınız, pazar günü ya da 19 mayıs günü birşeyler yapabiliriz. İptal olursa bizim müsabaka cumartesi de olur. Tabi hava durumuna da bakmak gerek.

Al_adam

Üye
Tepki
61
Merhaba,

Bu hafta sonu benim İstanbul'a gitme durumum çıktı.

Döndüğümde takip eden hafta sonu hepimize uyan ve havanında iyi olduğu zaman turumuzu gerçekleştirmek dileğiyle.

Yarışmada size başarılar.

Sevgi ve saygılarımla.