Ankara-Konya Turu

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Gerçekten kusura bakmayın ama durum bu. Bana kalsa finaller biter bitmez gidecektim ama 2 gün sabredeceğiz artık :) Size de iyi yolculuklar

Scudo

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Yarın saat 9:00'da SDS'nin önünde buluşup Kızılcahamam'a pedallayacağız. Konya turu için iyi bir antrenman. Gelcek arkadaşlar haber versinler

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
İyi yolculuklar.. En çok keyif aldığım yollardan birisidir Kızılcahamam yolu..

• Beğen
Tepkiler: nükleer kedi

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
12 Haziran saat 5:00 hareket yeri Gökkuşağı'nın olduğu kavşak. Ortalama hız ~30(-2)km/sa. Varış en geç 17:00. Tamam mıdır?:10: :000002158

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Bugün Konya'ya varmış bulunuyorum. Ortalama hız 29.4km/sa. Toplam süre yaklaşık 12.5 saat. Toplam yol 310( 40 km ahmaklığım yüzünden. Yolda benzinliğe girdikten sonra yönü şaşırıp Ankara tarafına 20km sürdüm:D ) Yol Kulu'dan sonra berbattı. Cihanbeyli'ye kadar ortalama hız 30.9 iken daha sonra gitgide düştü. Neyseki sağ salim vardım. Yol sayesinde bisiklettan soğudum valla

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Teşekkür ederim arkadaşlar. Yol soğuk asfalt olmasaydı ortalama 31 yapmayı düşünüyordum ama olmadı sağlık olsun:) En çok da şu ters yön olayına uyuz oldum ya. Benzinliğe girdim çıktım sonra gidiyorum yarım saat falan oldu bir baktım Ankara Cihanbeyli yazıyor. Dedim "salaklar tabelayı ters tarafa asmışlar:D " Sonra gittim 100m ileride bir tabela daha. Sonra dank etti kafama. Güneş'e baktım solda, sağda olması gerekiyordu. Emin olmak için bir çiftçiye sordum dedim "Konya bu tarafta değil mi?" Adam aksi istikameti gösterdi:D Ondan sonra geri döndüm. 40km fazladan gittim ya:D Olsun böylece kendi mesafe rekorumu da kırmış oldum:)

semeket

Aktif Üye
Tepki
106
arkadaşlar özür dilerim konuyu takip edemedim. İstanbul'a gitmem gerekti ama yol boyu ne yapacaklar acaba diye aklımdan çıkmadı ama baktım ki gelmişler bile... başka planlarınız falan var mı neler yapacaksınız acaba?

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Gelmişler derken tek geldim:D Başka planlarım vardı aslında ama yolları görünce soğudum bu planlardan. Sanırım bir beş sene sonra anca gerçekleştiririm o planları. Yolun yarısı berbattı:mad: Konya'da olup pedallamak isteyen olursa pedallayabilriz ama bugün dinleneyim ben :eek:

bfatih

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Sedona
@nükleer kedi

Bir kez daha tebrikler Rasit. Artik resmen astin Bir gunde 310 km gercekten cok cok iyi bir rakam. Biraz daha kassan Hakan Abilerin rekorunu gececeksin nerdeyse :)

• Beğen
Tepkiler: nükleer kedi