Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Icinde Parkur Onerir Misiniz?

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Mehmet Emin tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Emin

Mehmet Emin Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba bisiklet forum uyeleri... Henuz kurulma calismalarina devam ettigimiz bisiklet grubumuz icin liseli amator genclere Ankara civarinda eglenebilecekleri bir tanitim turu yapmak istiyoruz. Sehir merkezine yakin, trafikten uzak ve mumkunse dogal ortamla ic ice bir parkur onerirseniz cok memnun olurum. Dedigim gibi gencler henuz idmansiz oldugu icin gidis-donus 60 kilometreyi mumkunse gecmesin... Lastiginize civi degmesin :) ...

2. Enes AKPINAR

Enes AKPINAR Yeni Üye

Eskişehir içinde önerebilir misiniz? :)

3. Ömer Gündoğdu

Ömer Gündoğdu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ankara için Odtü ormanları veya Eymir'i öneririm.

4. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abidinpaşada okudum bende.Yavuz SUltan Selim Anadolu lisesinde.Oradan 60 kmyi geçmeyecek mesafe zor.En yakın eymir göleti olabilir.Eğer hafta içi vaktiniz oluyorsa sizi önümüzdeki hafta içi hergün götürebilirim.

5. orhan tenekeci

orhan tenekeci Yeni Üye

ODTÜ ormanı Ankaralı bisiklet severler için biçilmiş kaftan bence. benim en sık kullandığım parkur. isterseniz toprak-stabilize yol, isterseniz tamamen badem ve çam ağaçları arasındaki dar patika (benim tercihim). daha heyecan arayanlar için eymir gölüne kadar dikey iniş. TRT nin yanındaki eymir sapağından giriyorum, 200 mt sonra araba ile gelirsem parkediyorum ve tel örgülerden giriyorum. dediğim gibi ister aşağı eymir gölüne, ister turan güneş bulvarına yani TRT nin önünden Konya yoluna bağlanan yola paralel orman icinde bisiklet kullanabilirsiniz. eymirin rampalarını göze alamayanlar için harika bir yer.

jamaen bunu beğendi.
  6. jamaen

jamaen Yeni Üye

Seviye:
    Selam.Odtü ye bende girmek istedim geçenlerde ama güvenlikler saolsun almadılar :D sizin bahsettiğiniz bu tel örgüler tam olarak nerde.bende ordan girsem sorun çıkar mı acaba.yaklaşık 1 senedir Ankaradayım.daha önce adanadaydım ve adana arazi ve dağlık alan bakımından çok geniş bir yer.ve Ankarada sadece asfaltta bisiklete binmekten bıkmış durumdayım.eğer farklı güzergahlar yada odtü ye giriş için farklı önerilerde bulunabilirseniz çok iyi olur.hatta beraber de sürebiliriz eğer uygun bir zaman olursa.