Ankara Gezi Takvimi

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@kory

Hahahaha bu Peter bizim Hacattepe'deki Peter sanırım. Ben şimdi onunla dalga geçmem mi. O benimle her fırsatta dalgasını geçiyor da. İyi olmuş size hahaha... :D Pazar günü Kızılcahamam'a gidip geldik bize katılmazsanız öyle olur işte. Kaç kere dedim Peter siz de gelin diye yok mok mırın kırın etti.

Gezimize bakarsanız görürsünüz ben de 8.5 saatlik sürüşün sonunda seleyle bütünleştim. Ertesi gün bile seleyle geziyordum sanki... Haftaya henüz tur planımız oluşmadı. Ancak oluşursa buradan yine paylaşırız. Ona göre ekibi kurar gideriz hoşçakalın... Şaka bir yana size de geçmiş olsun biz de hafiften dağıldık hehe...:D

Sizi de en yakın zamanda aramıza bekleriz. Yakın zamanda Gordion veya Kesikköprü'ye gitme planımız var...

Scudo

kory

Daimi Üye
Tepki
106
@KevSerSeri

Geçen gün Peter Kızılcahamam gezisinden bahsetti ancak benim işim vardı (eşimden izin alamadım:eek: ) öhö öhö şaka bir yana tabi ki bundan sonraki gezilere gelmek isteriz. isteriz diyorum çünkü Peter ı zorla da olsa getiririm.
bisikletforum u da sürekli takip ediyorum zaman uygun olursa bir sonraki turda görüşmek üzere.

poibra

Üye
Tepki
19
selam kory. Evet sıcaklarda dediğin gibi bisikletle turlamak çok zorluyor. Bende bugün ankara çiğdem mahallesinden bahçelievlere bisikletle geldim.Bisiklet yormadı sıcak yordu yani :D

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
ee, arkadaşlar eymir ve kızılcahamam bayağı yorucuydu galiba..bu haftasonu(yarışa gidemeyenler açısından) bi plan yok mu...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Beynam Ormanlarına Gidiyoruz!..

Selam arkadaşlar bu sefer de rotayı Beynam'a çevirdik...

Buluşma Noktası: Konya Yolu üzeri Hacıbaba önü.

Hareket Saati: 5.45

Önemli Notlar:

Kızılay-Beynam-Kızılay : 100km. gidiş-dönüş
Yolun tamamı asfalt ve yoğun trafik var. Bu yüzden ekite kopma olmadan, birbirimizi kollayarak, dikkatli bir şekilde yol almamız gerekiyor...

Yolda yiyecek içecek alacak yer olmadığı için herkes ihtiyacını yanında getirmelidir.

Giderken baya bir rampa tırmanıcaz ancak dönüşümüz yokuş aşağı rahat olacaktır.

Görüşmek dileğiyle hşç...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@papilloniac

Evet aynen öyle. Nasıl oldu da gözümden kaçtı.Teşekkürler farkettiğin için...

Gezi 15 Temmuz Pazar günü için geçerlidir...

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
ben de gelmek istiyorum, yalniz konya yolu üzerinde haci baba nerede çikartamadim.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Mithrelios

Aştiyi falan geçtikten sonra yol üzerinde. Benzinlik falan var yanılmıyorsam onlardan sonra... Sağ tarafta görürsünüz zaten.

Çıkaramadım diyorsanız erken bir vakitte (5.30 veya biraz daha önce) Gazi Hastanesi karşısındaki üst geçidin ayağında olursanız oradan geçerken bize katılabilirsiniz... Grz hşç..

iron_cobra

Üye
Tepki
2
Hacıbaba
eski adıyla demir köprü yeni adıyla 70 gün köprüsü olan yerin 100 metre ilerisinde. . .

Mithrelios

Daimi Üye
Tepki
167
teşekkür ederim bizim eve çok yakinmiş. pazar günü görüşmek üzere.

poibra

Üye
Tepki
19
Of yahu :( tam bizim evin önü neredeyse konya yoluna çok yakınız ama yarın gelemeyeceğim.

Size iyi pedallamalar dilerim :D Artık gelecek turlara katılırız naapalım :)

murti06

Üye
Tepki
2
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bu haftayı kaçırdım doğal olarak. Önümüzdeki haftalarda umarım.
21 sene sonra yeniden pedal basmaya başlıyorum. Umarım zorlanmam

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
:)
çok güzeldi, biraz ağlak, biraz patlak(üç kez lastik patlama vakasıyla karşılaştık, ikisi bize ait)...darısı diğerlerinin başına....

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
eh kevser birazdan damlayıp ayrıntıları iletir zannımca...eh ne de olsa grubun en hareketli ve neşeli elemanıydı(maşallah)...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@papilloniac

Öhhhöö öhhöööm ben oluyorum o şahıs...:D
Ama sen geç kalmışsın Halim. Ben o işi gece hallettim...

Arkadaşlar gezinin ayrıntısı ve fotolar için linke tıklayınız...

(link)

abzegh

Üye
Tepki
37
ben kimseyi tanımıyorum yine böyle bir tur düzenlerseniz ben gelmek isterim. hafta sonları keçiören batıkent yapıyorum biraz yüzüp dönüyorum. acmi olmama ragmen bisiklet ile gezmeyi cok seviyorum.