Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara Eymir Gölü gezimizden birkaç foto :)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında erphan tarafından paylaşıldı.

1. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, bugün, nihayet ; yurtdışından dün gelen, Hacettepe üni. den sınıf arkadaşım, değerli kardeşim, forum üyesi sevgili Tunç Tuncay ile buluşup, Eymir Gölünde gezdik. epeydir gitmiyordum Eymir'e. toplamda bugün 20 km kadar yol yaptım. tabii Eymir' de 3-4 tur atan Tunç'un performansına yaklaşmam bile mümkün değildi( ona kalsa daha turluyacaktı ama benim ısrarlarımla yarıda bıraktı sağ olsun). kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum :)

Tunç turlamaya devam ederken ben, balık ekmek ve yorgunluk birası içiyorum. görende birkaç tur bindirdim zanneder :)

Tunç, beni yanıltıp mtb ile çıkageldi, ben Canyon'u beklerken :( ama iyiki de öyle yapmış zira yol makinası ile gelseydi imkansız yetişemezdim kendisine :)

Delta bisikletin bahçesinin önünde, dönüş hazırlıkları yaparken...

Teşekkürler :) kısa fakat keyifli bir gezintiydi. çok foto çektim ama az sayıda yükledim. hepinize kazasız ve keyifli bol pedallar dilerim arkadaşlar, hoşça kalınız...

2. Efecan UZUN

Efecan UZUN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Eymir turları eğlenceli geçiyor şahsen çok eğleniyorum ( haftasonu formdan düşmemek için çıkıyorum çıktığıma bin pişman oluyorum her haftasonu malum kalabalıktan ). Özellikle otobandan sonraki yola bayılıyorum :)

Otoban öncesi ve sonrası sağdan girince iki tane dik rampa var çıkışı aşınca inişleri mükemmel oralarıda ayrı öneririm :D :D

3. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    çok teşekkürler :) mağlum Ankara boşaldı, bayram olmasına rağmen fazlaca kalabalık değildi Eymir şansımıza...

4. Serkan ÜSTEL

Serkan ÜSTEL Aktif Üye

Seviye:
    Tunç Bey yurddışında da mı kondisyon yaptı nedir, performansına yetişemedim diye üzülmeyin, alışıyor insan :))

5. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    walla 2 aydır Brezilya'daydı Tunç, bisikletini götürmedi ama gösterdiği fotolara bakılırsa sambacı hatunlarla epey kondisyon yapmış:D fakat İskandinav ülkelerine gittiğinde yol bisikletini götürdüğünü ve günlük ortalama 80 km. civarı yaptığını biliyorum. hatta 1 ay sonra Fransa Alp'lerine sırf bisiklet binmek için gidecekmiş. e bisikleti zaten canavar, ben nasıl yetişeyim bu adama yaw :)

bebişiniz çok tatlı maaşallah :) Allah uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür verir inş. benimde bebiş kızım henüz 8 aylık amcası :)

6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Abi biliyorsun benim anne tarafım Ankaralı.. geldiğimde ben de bir tur istiyorum.

7. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    sen inş. Bilkent'i bi kazan da Emre'cim Eymir'e gitmesi kolay :) olmadı, Teyzenlere geldiğinde alo dersin, Altınpark'ta da gezeriz...

8. Raşit S

Raşit S Bisikletkolik

Seviye:
    Erhan bey, fark formada. O formalı siz gömlekli. Formayla performansınız farkeder sanıyorum:)
    Kızınız analı babalı büyüsün. Benim kızım 6 aylık.

9. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    e tabi canım, formayla gömlek fark etmese Fransa bisiklet turuna da gömlek ve şortlarla katılırlardı, dii mi :) çok teşekkür ederim Raşit Bey, Allah sizlere bağışlasın kızınızı, bahtları güzel olur inşallah bebişlerimizin...

10. Y.Can Korkmaz

Y.Can Korkmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Nishiki
    Merhaba Erhan abi. Turunuza ve arkadaşınızla geçirdiğiniz zaman gıptayla baktım :). Umarım yeniden buluşur daha uzun yollar geçersiniz.

Bir sorum olacak eğer mazur görürseniz. Kesinlikle bisikletler hakkında hatrı sayılır miktarda bilgiye sahip değilim. Ancak gördüğüm kadarıyla yakışıklı scottunuz bir yol bisikleti. Acaba Eymir gibi bir parkurda size zorluk çıkardı mı? Lastik patlama riski falan ne miktarda olabilirdi sizce?

Ben de Ankarada ikamet ediyorum ve kısa zamanda bir bisiklet almayı düşünüyorum. Sorumun da amacı buna yönelik bilgi. Şimdiden çok teşekkür ederim. Umarım rahatsızlık vermemişimdir.

11. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ne rahatsızlığı, olur mu öyle şey :) şimdi öncelikle biz Eymir gölünü çevreleyen asfalt yolda sürdük. her türlü bisiklet için uygun, zira motorlu araç girmesi yasak. sadece kasisler var. yaklaşık 11.5 km. lik bir yol( çevresi). fakat ben araziye de girmek istiyorum dersen sana cyclocross ya da hybrid model şehir bisikleti( ki bende carraro sportive 225 vardı, yakın zaman önce yol bisikleti aldığım için sattım) almanı tavsiye ederim. forumda bolca konusu var. araştırmalısın :) mtb leri sadece zorlu arazi şartlarında kullanmadığımız gibi yol bisikletleri ile de sadece düz, kaymak gibi asfalt yollarda sürmüyoruz elbet :) umarım yardımcı olabilmişimdir. hoşça kal...

12. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    eymir can ya.. büyük kurtarıcı : ))

13. Efecan UZUN

Efecan UZUN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Çok teşekkür ederim iki bebişide allah bağışlasın bizlere :) bizimde 4 henüz bitti büyüme belirtilerini veriyor daha çok ilgi istemeye bağırmaya başladı bakalım ileride neler olacak :)

14. Y.Can Korkmaz

Y.Can Korkmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Nishiki
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim abicim. Çok yardımı oldu :)

15. Berkant Öztürk

Berkant Öztürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhabalar , gölbaşında oturuyorum ve hemen hemen her akşam eymir de bir tur atıyorum. gölün çevresi yaklaşık 10 km evimle gölün girişi 4 km toplam 18 km her akşam pedallıyorum. çokk eyleniyorum.