Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara EYMİR gezisi(8 Nisan)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında BuRroM tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BuRroM

BuRroM Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yaklaşık 30 kişinin katıldığı bu mükemmel gezinin fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum.. umarım diğer fotoğraf çeken arkadaşlar da bu konunun altında fotoğraflarını paylaşırlar:) Taaaa Erzincan'dan, Kayseri'den ve İstanbul'dan gelen misafirlerimize ve tüm yol birlikte olduğum arkadaşlarıma geldikleri için teşekkür ediyorum.. Ankara'daki ilk gezimdi(internetteki bisikletçi arkadaşlarımla) ve büyük keyif aldım.. Pedalla Türkiye projesinin sahibi Serkan abi ve diğer tüm arkadaşlarla tanışmak bana büyük mutluluk verdi.. hepsine teşekkür ediyorum.. Gezimiz sabah saat 9 da GÜDAK binasının mnünde buluşup ancak 10 gibi yola çıkmamızla başladı..

Güdak'ı bilmediğim için saat sekizde yola çıktım:) ne var ki erkenden oradaydım.. 8 buçuk gibi oraya vardıktan sonra yalnız olacağım diye yakınırken arkamda bir bisikletlinin olduğunu farkettim.. Beykan da benim gibi erkenden gelmişti:)
    Beykan
    Ben(burak:))
    Güdak binasının önü(herkes gelmeye başladı)
    İnsan sayısı ortalıktaki bisiklet sayısından fazla:) nedeni ise bisikletlerin binada kilitli olması.. sorumlu gelene kadar beklemek zorunda kaldık:)
    Sırf bu gezi için taa Erzincan'dan 11 saatlik bir yolculukla gelen Serkan abi
    ve İstanbul'dan Gökhan(ortadaki:))
    Kevserseri yola çıkmak için sabırsızlanıyor(hepimiz gibi)
    İlk molamızı verdiğimiz yer(köpekli yolda)
    mola yerinde serkan abiden bir poz
    Mesut(trinitrotoluen) elinde hortumla isteyenlerin suluklarını dolduruyor ve arada bir de bizleri ıslatıyor:D
    Hem arkada kalanları beklemek hem biraz dinlenmek hem de Müfit abileri beklemek için durduğumuz yer..
    Beklediğimiz yerde karşılaştığımız ve daha sonra bize Eymir'e kadar eşlik eden uzun yolcu abimiz.. Kendisi çantalarla Yazın yapacağı Çanakkale gezisi için antrenman yapıyormuş.
    Kayseriden gelen arkadaşımız Berkay(d.berkay)
    Eymir Gölü
    Uzun yorucu bir yokuşun ardından dinlenenler(bu çıkışın videosunu çektim herkes ellerinde bisikletleri taşıyor söylenerek:) youtube a koyacam onu da)
    Benim bisikletim
    Ve bu da bitiriş fotoğrafı.. BEN..

Sonuç olarak mükemmel bir geziydi bence.. Bütün herkesle tanıştığıma memnun oldum.. Herkese selamlar..

2. jerry_f

jerry_f Kıdemli Üye

Seviye:
    wallaa ne denirki:)?süperdi:)...mitinge diye gidip,bisiklet turuna katılmak da warmış:)ankaralı ark.lara içten teşekkürlerimi sunarım:) bizi(beni,berkayı we serkan abiyi) çok iyi agırladılar:)özellikle kewser her tıkınma anında bize öncelik tanıdı:)
    bidaha gitsinler eymir'e..bidaha gelirim kalkıp burdan::)
    (hem belki o yokuşu çıkarken bisiklet üstünde birascık daha fazla kalırım busefer:)

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Üyenin isteği ile konu kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.