Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara eskişehir yolu bisikletliler

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Batuhan ERYILMAZ tarafından paylaşıldı.

1. Batuhan ERYILMAZ

Batuhan ERYILMAZ Yeni Üye

Herkese iyi akşamlar ben foruma yeni kayıt oldum ve forumda çok araştırmama rağmen bu soruma cevap bulamadım bende yeni konu açıyım dedim sevgili abilerim arkadaşlarım be cumartesi pazar günleri saat genellikle 13.00 gibi ODTÜ tarafından etimesguta giden bisikletli topluluğu görüyorum 20 25 kişilik gruplar halinde acaba her haftasonu gezi veya eylem mi var?

2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ankara'da facebook üzerinden organize olan bir çok grup var... Bunlardan biriside Batı Ankara Bisiklet Topluluğu, Her pazar Eryaman optimum önünde toplanıp farklı bir yere gidiyorlar... Onlara denk gelmiş olabilirsiniz... Ya da farklı bir grupta olabilir... Ama bu dönem Ankara'da haftasonuna denk gelen bir eylem olmadı...

+

Eskişehir yolu antreman içinde en fazla tercih edilen yoldur... Eğer gördüğünüz grup yol bisikleti ağırlıklı ise antremanda da olabilirler..

Gün A. bunu beğendi.
  3. Gün A.

Gün A. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hafta içi binemediği için hafta sonu antrenman yapan yolculardır, büyük ihtimalle.

Eskişehir yolu en çok kullandığımız ama gerçekten tehlikeli bir yoldur maalesef.

MTA - Armada arası olan bölüm, Medicana'dan Odtü'ye giderken Anadolu Bulvarı yol ayrımından karşıya geçiş bölümleri özellikle her türlü tehlikeyi barındırır.

Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  4. Batuhan ERYILMAZ

Batuhan ERYILMAZ Yeni Üye

Cevaplarınız için teşekkür ederim bende haftasonları Eskişehir yolunda antreman yapıyorum bisikletli iken hiç rastlamadım ama hep dolmuştayken görüyorum