Ankara - Eskişehir - Bursa Bisiklet Turu; 6-7-8 Temmuz 2012

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Allah izin verirse iki arkadaş Bursa'ya gitmek üzere yarın yola çıkacağız

Yolun tamamında yada bir kısmında eşlik etmek isteyen arkadaşlar için tur programı aşağıdadır.

Rotamız
Ankara - Sivrihisar - Eskişehir - Bozüyük - İnegöl - Bursa

Tur Tarihi
06 Temmuz 2012 Cuma öğleden sonra - 08 Temmuz 2012 Pazar; TOPLAM 3 gün sürecek

Toplam Mesafe
Harita üzerinde yol 400 km olarak gözükmekte, biz toplamda 450 km civarı yol gideceğimizi düşünmekteyiz.

Ayrıntı Tur Programı Aşağıdaki gibidir...

1. GÜN : Ankara - Sivrihisar Toplam: 130 km, Konaklama: Çadır
2. GÜN : Sivrihisar - Bozüyük Toplam: 155 km, Konaklama: Çadır
3. GÜN : Bozüyük - Bursa Toplam: 105 km, Gece otobüsle Ankara'ya dönüş

Scudo

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Sanırım öğle vakti varırız. Bursa içinde gezeceğiz. Bize rehberlik ederseniz seviniriz... :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@M.Ozkul

Sanırım Seferihisar yazdığınız kısımlar Sivrihisar olacak Seferihisar İzmirin ilçesi :) doğru tahmin ettiysem söylerseniz düzenlemeyi yaparım.Şu an Kırşehirdeyim yarın Ankara Cumartesi Eskişehirde olacağım denk düşemiyoruz gibi yada sizleri yolda belki görebilirim Eskişehirde olsaydım muhakkak karşılama ve uğurlama yapardım ama şu an söz veremem.Sivrihisar -Bozüyük arasında herhangi bir konuda desteğe ihtiyacınız olursa ben olmasam bile elim kolum uzundur yardım etmek isterim 05055201029 telefon numaram her zaman arayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@ferhat köse

Bu İzmir Seferihisar nedense hep dilime geliyor... Düzelttim şimdi.. :) Ferhat Abi numaranı kaydediyorum şimdi... Çadır kuracak yer için fikir verebilirsen sevinirim :)

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@M.Ozkul

Doğru tahmin etmişim :) Sivrihisarın içini ve çevresini çok bilmem çadır için ama en kötü ihtimal o bölgede pek çok otobüs firmalarının konakladıgı dinlenme tesisleri var bir tanesinin yanı güvenli olur diye düşünüyorum.Bozüyükte ise çıkışında regülatör piknik alanı mevcut orada çadır kuruyorlar diye biliyorum.

• Beğen

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@ferhat köse

Sizinde söylediğiniz gibi Sivrihisar dolaylarında tesislerin birinde uygun bir yere çadırlarımızı kuracağız... Bozüyük'te söylediğiniz yere şimdi baktımm. Türbin Mesire yeri diye geçiyor. Bozüyük'e 7 km. Çok güzel bir yere benziyor. Konaklamak için gayet uygun... Desteğiniz için teşekkür ederim... :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@M.Ozkul

Bu seferde ben yanlış yazmışım evet türbin olacaktı :) regülatör Eskişehir merkezde.Allahtan doğu yöne sevk ettik :) söylediğim gibi telefonum açık teknik konu olsun başka mevzular olsun Eskişehirde olmasam bile bir arkadaşımı kardeşimi yönlendirebilirim ne sıkıntınız olursa olsun aramaktan çekinmeyin.Eğer bende erken dönüş yaparsam muhakkak size bir noktadan sonra eşlik ederim bugün 6 ncı gün pedal çevirmiyorum kudurdum :) size hayırlı yolculuklar....

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
@furkan adanalı

İlgiliniz için teşekkür ederim. :)
Barış turan abimizle iletişim kurarak bizle buluşabilirsiniz... Sağolsun kendisi bizi karşılamaya gelecek :)

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
Yolunuz açık olsun inşaallah ben de Ramazan'dan önce Konya- Bursa yapmayı planlıyorum fotoğrafları bekliyorum.

• Beğen

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Turumuzu Alpay Karaibrahimoğlu ve Mete Can Karahasan'la beraber başarıyla tamamladık. Turumuzda bizlere desteklerini esirgemeyen Barış Turan ve Ferhat Köse Abilerime çok teşekkür ederim... Turun detaylarını en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız... :)