Ankara - Eryaman'dan Merhaba!

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Ali İlker Topçu tarafından paylaşıldı.

 1. Ali İlker Topçu

  Ali İlker Topçu Yeni Üye

  Kayıt:
  16 Ekim 2012
  Mesajlar:
  15
  Beğeniler:
  2
  Şehir:
  Ankara - Eryaman 3. Etap
  Seviye:
  Merhaba arkadaşlar,

  2006'da üniversiteye başladım, başladığımdan beri bisiklet sürekli aklımda. Almak geçen seneye kısmetmiş. Geçen sene dediğim 4 ay öncesi gerçi 9 Kasım'da aldım. Ne alayım diye araştırırken de bu siteyi bulmuştum.

  Normalde böyle bir sitenin müdavimi olacak biri değilim. Hani alacağını alıp bir daha uğramayan bir yapım var malesef, ama nedense burası sardı. Haftada en az 3-4 kere giriyorum. Girdiğimde de 1 saate yakın kalıyorum bakalım umarım böyle devam ederim.

  Az önce de okurken başka bir arkadaşın tanışma yazısını gördüm. Dedim ben de tanışayım ne duruyorum.

  Bisikletim, Salcano citysport 24 hds. 28'', kadro boyu 58cm. Genelde rahatım üzerinde.

  Kampüse gidip gelmek için kullanıyorum çoğunlukla. Tur yazılarını okuduğumda ağzımın suyu akıyor ama daha neredeyse hiç katılamadım. Göksu parkta mangal yapılmıştı bi ona geçerken uğradım, mangalı yaktım sonra kaçtım, proje vardı yetiştirmem gereken.

  Yaz için kafa dengi birini bulup, Ankara-İstanbul, İstanbuldan kıyıdan muğlaya kadar 3 hafta sürecek bir tur gerçekleştirme planım var. Yapabilir miyim bilmiyorum.

  Neyse çok uzattım. Hoşbulduk arkadaşlar :)
   
 2. GESTAPO

  GESTAPO Misafir

  Uzun yola gelebilecek arkadaş arıyorsan BGB(Bisiklet gönül birliği) ekibindeki arkadaşlarla irtibata geç planladığın güzergah kıyı şeridinden çok dolaşmayı gerektiren bir arazi sağlam performansı olan birilerini bulman gerek ben sana eşlik etmek isterim ama bizim akdeniz kıyısından marmaris planımız var.