Ankara Eryaman'da Parkur Oluşturma Çabası

Tepki
1
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar merhaba, kendimi tanıtayım ilk olarak.

Ankara'da ikamet etmekteyim ve motosikletimi sattıktan sonra bisiklete daha çok zaman ayırmaya başladım, evimin arka taraflarında tepelerde iniş denemeleri yapıyorum, videolar izleyerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz çok çok yeniyim ve tecrübesizlik var haliyle hatta öyle ki yalnızca birkaç iniş gerçekleştirdim onları da kamera ile kaydettim dilerseniz sizinle paylaşabilirim.

Eryaman civarlarında ikamet edenleriniz varsa bahsettiğim yerlerde benimle sürmek ve tecrübelerini aktarmak isteyen arkadaşlar olursa çok sevinirim.

esenlikler dilerim.

Scudo

berhandh

Üye
Tepki
121
İsim
Berhan
Bisiklet
Giant
Nerede dediginiz yer tam olarak?

Tepki
1
İsim
onur
ben de Eryaman'da oturuyorum ve dağ bisikleti kullanıyorum, tur arkadaşı arıyorum bu arada kendime...

Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
Eryaman derken kaçıncı etap acaba ben şimdiye kadar öyle bi yer görmedim hiç bu arada @engineer_biker1010 yaş kaç ayrıca batı ankara grubumuz var facebooktan bulup salı buluşmalarına katılabilirsiniz paAr günü polatlıya tur var 100 km relik bunlara katılabilirsiniz

Tepki
1
İsim
onur
@Alperenyuruk
Ben 28 yaşındayım, şu an çalışmadığım için hafta içi de evdeyim. kaşmirin devamında bir kaç gündür geziyorum çok uzun olmamakla birlikte stabilize yol parkuru var oralarda ancak açıkçası yalnız sınırları çok zorlayamadım

Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
Abi valla batı ankara mükemmel senin yaşıtın olarak biçok insan var 60 65 yaşında dedelerimiz bile var 7-70 hitab ediyor berber gezelim diyecem 17 yaşındayım pek uygun olmaz ayrıca hibrit kullanıyorum pek ayak uyduramaybiliriz

Tepki
1
İsim
onur
@Alperenyuruk
anlıyorum Alperen, o gruba mesaj atalım bakalım...teşekkür ediyorum ilgin için..