Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara / Eryaman

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında Deniz Arda Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Deniz Arda Aslan

Deniz Arda Aslan Yeni Üye

İyigünler öncelikler arkadaşlar.Bu siteye yen, üye oldum .Ben Ankara Eryaman da oturuyorum. Bir sorum olcak. Avatarımdaki bisikleti kullanıyorum. Bianchi leopard model. Sizce iyimi_

2. Engin Sarı

Engin Sarı Canyon Ultimate CF SL

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bir kullanıcı için en iyi bisiklet sahip olunabilen ve binilebilen bisiklettir :) beklentilerini karşılıyorsa, sorun yok...beklentilerin ve ekonomik gücün artınca daha iyisini düşünebilirsin..

Tamer KAMIŞLI bunu beğendi.
  3. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    2001 model falan sanırım bisikletiniz. Aynısından bende de var fakat rengi değişik :) Kaç yıl oldu paralanmadı, bazı ufak sıkıntıları var onlarıda Samsun'a döndüğümde (2 ay sonra) bir bakım yaptırıp hallettirecem. Günde 80 km'lik falan turlar yapıyorum MTB lastiği olduğu halde. Şuan tur bisikleti almayı düşünüyorum fakat alamazsam benim emektara tur lastiği ve bagaj takıp o şekilde düşücem yollara :)

Ayrıca Engin Bey'in "bir kullanıcı için en iyi bisiklet sahip olunabilen ve binilebilen bisiklettir" cümlesi çok hoşuma gitti :) Teşekkürler..

4. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Engin Bey," bir kullanıcı için en iyi bisiklet sahip olunabilen ve binilebilen bisiklettir " aynen öyle, fazla söze gerek yok. Teşekkürler:in:

5. Deniz Arda Aslan

Deniz Arda Aslan Yeni Üye

bisikletim viteslerde bi iki sorun var gerisi çok iyi bi sorun yok. 2000 model bisiklet