Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara-Elmadağ dan selamlar

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında arayanbulur tarafından paylaşıldı.

1. arayanbulur

arayanbulur Aktif Üye

Adı:
    Engin
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    S.a. Arkadaşlar
    Aslen Kütahyalı olup iş dolayısıyla 15 senedir Elmadağ da ikamet ediyorum.
    İşimizin masa başı olması pek hareket olanağımızın bulunmaması ( aslında bahane ediyoruz ) bunların sonucu artan vücut kitle endeksini makul seviyelere çekmek amacıyla bisiklet alma düşüncesini eve kondisyon bisikleti alarak başlattık ama sonuç hüsran oldu menisküs ameliyatı oldum :D 3-4 sene hiç bir spor yahut etkinliğe tam anlamıyla başlamadım.

Aslında bisiklet almamda sizin payınız daha yüksek.Şöyle ki benim ufaklık ısrarla bisiklet istedi bende üstün körü birşey almamak adına yolum buralara düştü. arkası geldi foruma üye oldum sizleri konularınızı takip ettikçe içimde sebebini bilemediğim duygular oluştu bisiklete karşı. O gazla gidip Salcano city sport 20 hd aldık.
    Şimdilik Elmadağ içinde küçük turlar atarak ısınmaya çalışıyorum.

Aslında Ankarada oturan arkadaşlara önerim olacak Dağ olan Elmadağ değilde ilçe olan Elmadağa doğru pedallamak isterseniz yolunuz buralara düşerse burada sizleri elimden geldiğince ağırlamak ve sizlerle pedallamak isterim. Ama beni yormak yok :D daha ısınmam lazım :D

Bu kadar uzun yazıdan sonra Hakkaten içten ve samimi yardımcı olma duygularınız karşısında hoşbuldum diyor ilerideki etkinliklerde görüşmek ümidiyle mesajı sonlandırıyorum :D