Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara dan Bolu, Abant Yedigöller, Kartalkaya, Gölköy e Gidiyoruz.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kory tarafından paylaşıldı.

1. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar. 27 Ağustos Pazartesi sabah saat 7de Ankara dan otobüsle Bolu ya gidip merkezde bir otelde kalınacak (benim daha önce kaldığım çok uygun fiyatlı bir otel geceliği 15 YTL civarı kahvaltı dahil) gezi 2-3 gün sürecek. Bolu merkezden her sabah erkenden çıkıp bisikletle Abant Yedigöller, Kartalkaya, Gölköy e gidilecek. Günlük geziler ortalama 90–130 Km. olacak yol dik yokuşlar ve toprak yol olacak. Akşam belki de gece tekrar otele dönülecek. Çarşamba akşamı tekrar otobüsle Ankara ya döneceğiz. Bu 3 günde toplam 300 Km ortalama yapılacak. Bu ortalamada bize katılmak isterseniz haberleşelim.
    Şu an Peter ve ben varım. Salih arkadaşımız Kosova da o da gelirse 3 kişi oluyoruz. Gelmek isteyen temiz dağ havası nasıl olu diyen herkesi bekliyoruz.

2. AHMET GİRAY KÜTÜK

AHMET GİRAY KÜTÜK Yeni Üye

Seviye:
    helal olsun organizasyon işte böyle olur.karınca kadarınca hesabı.basit pratik çabuk ve açık teşekkür ediyorum.gelmeye çalışacağım.

kory bunu beğendi.
  3. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkürler, umarım bir aksilik olmaz da gelirsiniz. gezi minumum masraflı bol pedallı olacak gibi. tek korkum yağmur yağmaz da çamur banyosu yapmayız. bu konuyu pazar akşamına kadar canlı tutup geleceklerle telefonla da konuşup buluşma yeri ve otobüsü ayarlayacağım sizinle de buradan haberleşiriz. umarım gelirsiniz.

4. nyx

nyx Kıdemli Üye

Seviye:
    ben gelemicem,ama yedigöller de kamp yapmış biri olarak oraya hayran kalıcanızı şimdiden söliyim:)

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Abant ile Yedigöller farklı yerlerde. Hangisine gideceksiniz? :)

6. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu yazıyı okuyup Bolu ya gelmek isteyen herkesten Özür Diliyoruz ancak Bolu daki 3 günlük Sağanak Yağış Bütün planları değiştirdi. Gezi aşağıdaki gibi olmuştur.
    27 Ağustos Pazartesi sabah saatlerinde Ankara dan otobüsle Ürgüp e gidip orada bir otelde kalınacak ve her sabah erkenden kalkıp tura çıkılacak gezi 2-3 gün sürecek. Çarşamba akşamı tekrar otobüsle Ankara ya döneceğiz.
    Şu an Peter ve ben varım. Salih arkadaşımız Kosova da o da gelirse 3 kişi oluyoruz. Gelmek isteyen herkesi bekliyoruz.
    Not Bu gezi daha önce Bolu olarak düşünüldü ancak orada 3 günlük sağanak yağış planlarımızı değiştirdi.

7. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    Malesef peter beni arayıp planı değiştirdik. Ancak Bolu ya gitseydik Merkez bolu olup Abant a ve Yedigöllere ayrı ayrı gezi düzenleyecektik ki çok da güzel olacaktı. Fakat bolu da yağmur yağacağını öğrendiğimizde rotayı çevirmek zorunda kaldık.
    şimdi Ürgüp e gidiyoruz gelmek isteyenleri yine bekliyoruz.:D