Ankara ' daki MTB Yarışı Hakkında

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
Arkadaslar odtü ye gelmeden konutkent migros ta indiriyor otobüsler.orası terminalden çok daha yakın odtü ye

Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@Battalcan

Eee çadırları nereye kuracağız Ankaralı kardeşim :D

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@Fatih Özgenlik

Fatih sonuçları tekrar kontrol ettim, senin büyükada yarışı için mutlaka harcırah alman lazım. Kafile listeni Federasyonyetkilisine ilettin mi? Bordro doldurdun mu? Hesap numarası verdin mi?

Bunların hepsini yaptıysan Federasyonu telefonla ara ve sor lütfen.

0 312 310 9613

Sanıyorum Bursa lisanslısın. Unutmadan eğer istanbul lisansına sahipsen zaten harcırah alamazdın.

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@mystery of altar

Altan cım Selam,

Bir dahaki yarışta inşallah . . Sınavda başarılar .Kendine iyi bak . .

Arkadaşlar ,

Parkuru bilen varmı ? Nasıldır ?

Tolga Gürgün

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@gurol

Dediklerinizin hepsini yapmıştım ve Bursa lisanslıyım. En iyisi yarın bir arayıp sorayım federasyona.
Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler...

bu seneki odtü parkuru bu mu acaba???
(link)

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
@mystery of altar

Sanırım 3 sene önce ankaara'ya Delta'nın düzenlediği hacettepe yarışına gitmiştim. ODtü de hacettepe'den 2 km kadar. çok uzak değil yani. Aşti'de inilirse hem çok daha yoğun bir trafik hem de daha uzun bir mesafe olacak.

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@Battalcan

SEvgili arkadaşım atladığın bir ayrıntı var tabii ayrıntı diyebilirsek; ODTÜ ile Hacettepe arasında Bilkent Üniversitesi diye bir yeR var.Hacettepeye en yakın üniversite, eğer yukarı nizamiyeden çıkarsan ve ara yoldan gidersen Bilkent Üniversitesidir ve yaklaşık 7-8 km. çeker..Ama Hacettepenin arazisi Doğu da kırsal bir alanda ODTÜ ye bağlanıyorsaa onu bilemem.Normal olarak Hacettepe ile ODTÜ arasında en az 10-15 km. lik bir mesafe var...O bölgede 6 senemi geçirmiş birisi olarak diyebilirim ki ODTÜ ye ulaşım anlamında eğer otobüsle gelinecekse en uygun çözüm AŞTİ olacaktır.
Ben 1998 de mezun olduğumda durum böyleydi, herhalde şimdi de böyledir.
Biz bunları yazıyoruz, ama insanların tercihi kendi ellerindedir.Denerler ve görürler...
Selamlar, yarışta başarılar...

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
@mystery of altar

:60: :60: :60: :60: :60: :60:
anı seyi soyledim kimse dinlemiyorki beni....

erdeme07

Üye
Tepki
0
arkadaslar ODTU-Ankara yarisi hakkinda detayli bilgilere mtb.metu.edu.tr adresinden ulasabilirsiniz.

yine eksik biseyler kalirsa metu.team@gmail.com adresine mail atabilirsiniz...

Bir de yukarida arkadaslardan biri migros daha yakin demis ancak nasil boyle bir kaniya vardi anlayamadim. asti ile odtu a4 kapisi arasi 2-3 km. fakat migros icin en az 10 diyorum! sakin olaki migros'ta inme gibi bir hata yapmayasiniz! inerseniz de antenman olur...
gorusmek uzere!